Newcastle: Kádár mellett Alan Smith-t sem marasztalják

2012.06.03. 19:19
A Newcastle United 11 játékossal nem hosszabbít szerződést a szezon végén, míg öt fiatalnak új kontraktust ajánlottak – jelentette be hivatalos honlapján a labdarúgóklub. A távozók listáján olvasható a korábbi Manchester United-csatár Alan Smith, a dán válogatott Peter Lövenkrands, illetve Kádár Tamás neve is.
Az már korábban eldőlt, hogy Kádárnak nem ajánl hosszabbítást a csapat, a védő neve azóta két másodosztályú angol klubnál is felvetődött lehetséges erősítésként.

Az sem meglepetés, hogy Alan Smith-t nem marasztalta a klub, hiszen a válogatott támadó az elmúlt fél évet már a harmadosztályú MK Donsnál töltötte kölcsönben. A felnőtt csapat keretéből távozik még a 25 éves középpályás, Danny Guthrie, illetve a 32 éves dán támadó, Peter Lövenkrands – ők az elmúlt szezonban már egyaránt kevesebb játéklehetőséget kaptak.

A fiatalok közül Paul Dummettnek, Bradden Inmannek, Conor Newtonnak, Michael Richardsonnak és James Tavernier-nek ajánlottak új szerződést a „szarkák”.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: harmincöt fiatal játszott az NB I 32. fordulójában

Utánpótlássport
9 órája

Labdarúgás: háromnapos edzőtábort tart az U20-as válogatott

Utánpótlássport
Tegnap, 16:50

Nagy lehetőség előtt a Tottenham: kikapott a West Ham United

Angol labdarúgás
2026.05.02. 17:59

Labdarúgás: Kovács Bendegúz a legjobbak között az ifi BL-ben

Utánpótlássport
2026.04.30. 09:07

Labdarúgás: feljutott az A-ligába az U17-es válogatott

Utánpótlássport
2026.04.28. 16:09

Labdarúgás: négy gólt szereztek a fiatalok az NB I 31. fordulójában

Utánpótlássport
2026.04.28. 09:06

Eze korai góljával verte meg a Newcastle-t, és visszaállt az élre az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.04.25. 20:24

Labdarúgás: legyőzte az örményeket az U17-es válogatott

Utánpótlássport
2026.04.25. 17:17
Ezek is érdekelhetik