Arsenal: a cseh válogatott jövője kérdéses a klubnál

2015.03.24. 21:51
Tomás Rosicky, az Arsenal labdarúgóklubjának cseh középpályása a kevés játéklehetőség miatt már januárban szeretett volna távozni a londoniaktól, de az azóta több szerepet kapó játékos még most sem zárja ki a váltás lehetőségét.

Rosicky a 17. fordulóig mindösszesen húsz percet játszott, így nem véletlen, hogy a több játéklehetőség reményében a januári átigazolási időszakban szeretett volna váltani. A télen végül nem szerződött más klubba, és ez jó húzásnak bizonyult a 34 éves cseh válogatott részéről, mert a 20. fordulótól kezdve csak egyszer nem volt pályán a bajnokságban. Emellett nagy szerepet vállalt az FA-kupa-menetelésben is, három mérkőzésen játszott, és a negyedik fordulóban a Brighton elleni 3–2-es sikerből góllal és gólpasszal vette ki a részét.

„Újévkor javultak a dolgok, azóta több lehetőséget kapok, ráadásul jobb játékot is játszunk. Sok minden változott hat hónap alatt. Két út áll előttem: kitöltöm a szerződésemet (2016. június 30-ig – a szerk.) vagy idén nyáron távozok. Amikor visszatérek a válogatottól, akkor elkezdünk foglalkozni a jövőmmel” – adott bizonytalan választ a jövőjével kapcsolatban Rosicky.

Legfrissebb hírek

Big gunners: „nyerhetetlen” után verhetetlen Arsenal?

Minden más foci
6 órája

1. PSG, 2. Arsenal és Sunderland

Foci vb 2026
2026.07.11. 17:45

Visszavonult a kétszeres Eb-győztes Santi Cazorla

Spanyol labdarúgás
2026.07.02. 15:41

Az Arsenal végleg megszerezte az ecuadori kulcsembert

Angol labdarúgás
2026.06.25. 15:34

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Budapesti BL-döntő: rekordot döntött a magyar légiközlekedés

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:26

A PSG-t öt, az Arsenalt három játékos képviseli a BL-idény álomcsapatában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 18:34

Nem volt idő keseregni: az Arsenal megünnepelte Londonban a PL-címét – videók

Angol labdarúgás
2026.05.31. 17:04
Ezek is érdekelhetik