Találatok a BL-nyilatkozatok címkére

Találatok száma: 116

BL: Normális esetben húsz perccel a mérkőzés vége után félig részeg vagyok – Klopp

2019-06-01 23:33:29

Mohamed Szalah korai tizenegyesgóljával és a csereként beálló Divock Origi hajrábeli találatával a Liverpool 2–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt a labdarúgó Bajnokok Ligája szombat este Madridban megrendezett döntőjében. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Trent Alexander-Arnold Tottenham Mohamed Szalah Mauricio Pochettino Liverpool Jürgen Klopp

BL: Klopp szerint tehetség, nagy szív és szemtelenség a siker kulcsa

2019-05-07 23:46:16

A Liverpool hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, így az első mérkőzésen összeszedett háromgólos hátrányát ledolgozva bejutott a fináléba. Nézzük, hogyan látták a meccset a főszereplők!

Sergio Busquets Liverpool Jürgen Klopp Georginio Wijnaldum Ernesto Valverde Divock Origi

BL: Klopp szerint ennél jobban nem tudnak futballozni

2019-05-01 23:56:05

Fél lábbal a Bajnokok Ligája fináléjában van a Barcelona, mivel a Liverpool elleni elődöntő első felvonásán otthon 3–0-ra győzni tudott. A vendégek erejéből csak egy kapufára futotta a mérkőzésen. Nézzük, hogyan látta a meccset néhány főszereplő!

Liverpool Jürgen Klopp Ernesto Valverde Barcelona Bajnokok Ligája BL-nyilatkozatok

BL: Senkinek sem sikerült megállítani Messit, de megpróbáljuk – Klopp

2019-04-18 07:53:41

Szédületes formában futballozik a Liverpool FC, amely az FC Porto ellen kettős győzelemmel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe.

Porto Liverpool Jürgen Klopp FC Porto Barcelona Bajnokok Ligája

BL: Conceicao szerint annyi gólt kaptak, ahányszor a Pool...

2019-04-18 00:23:17

Idegenben is megverte a Liverpool a Portót, a hazai 2–0 után a portugáliai 4–1 elődöntőt ért az angoloknak a labdarúgó Bajnokok Ligájában, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Sérgio Conceicao Porto Liverpool Jürgen Klopp FC Porto Bajnokok Ligája

BL: Allegri marad, de át kell gondolni a Juve jövőjét

2019-04-17 00:10:03

A hazai döntetlen után az Ajax idegenben 2–1-re megverte a Juventust, így a holland csapat jutott be az elődöntőbe a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Matthijs de Ligt Massimiliano Allegri Juventus Donny van de Beek BL-nyilatkozatok Andrea Agnelli

BL: Ten Hag szerint a Juventus fénysebességgel kontrázik

2019-04-11 00:01:08

Nem győzte le az Ajax odahaza a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán, a mérkőzés az olaszok számára sokkal kedvezőbb 1–1-gyel zárult. Nézzük, hogyan látta a találkozót pár főszereplő!

Massimiliano Allegri Juventus Bajnokok Ligája BL-nyilatkozatok BL-negyeddöntő Ajax

BL: Klopp és Conceicao egyetért, nincs még ez lefutva!

2019-04-10 00:19:09

Remek első félidőt produkálva a Liverpool kétgólos előnyt szerzett odahaza az FC Porto ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Sergio Conceicao Porto Liverpool Jürgen Klopp Jordan Henderson Danilo Pereira

BL: C. Ronaldo tegnap lenyűgöző volt a mesterhármassal – Messi

2019-03-13 23:46:25

Az FC Barcelona az idegenbeli 0–0 után hazai pályán 5–1-re megverte az Olympique Lyont a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Philippe Coutinho Olympique Lyon Luis Suárez Lionel Messi Ernesto Valverde Bruno Génésio

BL: a kiesés ellenére Reus libabőrös lett a lefújás után

2019-03-06 00:18:02

Habár az első félidőben több lehetősége is volt a Borussia Dortmundnak, hogy faragjon a háromgólos hátrányából a Tottenham ellen, az angol gárda a második játékrész elején Harry Kane révén végleg eldöntötte a párharcot, így a Spurs lépett tovább a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjéből. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Tottenham Mauricio Pochettino Lucien Favre Hugo Lloris Harry Kane Borussia Dortmund

BL: Guardiola szerint is jogos volt a két Schalke-büntető

2019-02-20 23:48:24

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Manchester City emberhátrányban fordított és 3–2-re legyőzte a Schalkét Gelsenkirchenben. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Schalke Pep Guardiola Manchester City Domenico Tedesco BL-nyolcaddöntő BL-nyilatkozatok

BL: Valverde szerint igen veszélyes eredmény született Lyonban

2019-02-19 23:54:04

A Barcelona Lyonba látogatott a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésére, és a két csapat kiváló találkozón játszott egymással gól nélküli döntetlent. A továbbjutás kérdése teljesen nyitott, döntés három hét múlva, nézzük, hogyan látták a meccset a főszereplők!

Léo Dubois Lyon Ernesto Valverde Bruno Génésio Barcelona BL-nyolcaddöntő

BL: Klopp és Ancelotti is elismeri a gegenpressing diadalát

2018-12-11 23:49:45

A Liverpool és a PSG jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája C jelű csoportjából, a Napoli az Európa-ligában folytatja, Nézzük, hogyan látták az angliai mérkőzést a főszereplők!

Liverpool Napoli Jürgen Klopp Carlo Ancelotti BL-nyilatkozatok BL-csoportkör BL C-csoport

BL: Klopp esete a mészárosokkal és a félmillió faulttal

2018-11-29 00:17:36

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Paris Saint-Germain hazai pályán 2–1-re legyőzte a Liverpoolt, így nagy lépést tett a továbbjutás felé. Nézzük, hogyan látta a két mester a rangadót!

Thomas Tuchel PSG Liverpool Jürgen Klopp BL-nyilatkozatok BL C-csoport

BL: Allegri szerint azért nyert a Juve, mert használta a fejét

2018-11-27 23:42:30

A Juventus hazai pályán legyőzte a Valenciát, ezzel a csoportkör utolsó fordulójának eredményeitől függetlenül bejutott a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe, míg a Valencia az Európa-ligában folytatja. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Valencia Massimiliano Allegri Marcelino Leonardo Bonucci Juventus Dani Parejo

BL: Mourinhót kilencven percen át inzultálták, erre ő...

2018-11-07 23:42:04

Cristiano Ronaldo csodagóljára két találattal válaszolt a Manchester United, így a Juventus odahaza veszítette el tökéletes mérlegét a Bajnokok Ligája idei kiírásának csoportkörében. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Paul Pogba Massimiliano Allegri Manchester United Juventus Juan Mata José Mourinho

BL: Buffon szerint itt az ideje a videobíró bevezetésének

2018-11-06 23:34:25

A párizsi döntetlen után Nápolyban is egy-egy pontot szerzett összecsapásukon a Napoli és a PSG, így egyik csapat sem tudta kihasználni, hogy a Bajnokok Ligája C-csoportjában nagy meglepetésre kikapott a Crvena zvezda otthonában a Liverpool. Nézzük, hogyan látták a nápolyi rangadót a főszereplők!

Thomas Tuchel PSG Nasszer el-Kelaifi Napoli Marek Hamsík Gianluigi Buffon

BL: Ancelotti elárulta, mi a baj a PSG taktikájával

2018-10-25 00:04:43

A labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjában a PSG a 93. percben mentett pontot a Napoli ellen, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Thomas Tuchel PSG Napoli Lorenzo Insigne Carlo Ancelotti BL-nyilatkozatok

BL: Lopetegui játékosaitól és főnökeitől is nyugtatót kapott

2018-10-23 23:58:28

Egy góllal jobb volt a címvédő a Plzennél a labdarúgó a Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a G-csoportban, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Viktoria Plzen Real Madrid Pavel Vrba Julen Lopetegui Emilio Butragueno BL-nyilatkozatok

BL: Lionel Messi még a tottenhameseket is elvarázsolta

2018-10-04 00:10:22

Az FC Barcelona négy gól lőtt, kettőt kapott Londonban a Tottenham vendégeként, nézzük, hogyan látta a mérkőzést annak néhány főszereplője!

Tottenham Mauricio Pochettino Lionel Messi Ernesto Valverde Barcelona BL-nyilatkozatok