Találatok a BL-nyilatkozatok címkére

Találatok száma: 95

Barcelona: Messinek rutinmunka a mesterhármas?

2018-09-18 22:43:32

A papírformának megfelelően könnyed győzelmet aratott a Barcelona a PSV fölött a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének nyitányán. Lionel Messi három góllal bosszantotta a hollandokat, és az argentin támadó karrierje során már nyolcadik mesterhármasát érte el a sorozatban, ez BL-rekord.

PSV Mark van Bommel Lionel Messi Ernesto Valverde Barcelona BL-nyilatkozatok

Real: Talán nem ez volt a legmegfelelőbb pillanat, de… – CR

2018-05-28 11:07:48

Cristiano Ronaldo, a Real Madrid extraklasszisa nem bánja, hogy kétes nyilatkozatot tett szombat este, miután csapata megnyerte a Bajnokok Ligája döntőjét.

Real Madrid Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL-nyilatkozatok BL-döntő

BL: Ronaldo elárulta a döntő után, hogy távozik a nyáron?

2018-05-26 23:25:46

A Real Madrid sorozatban harmadszor nyerte meg a labdarúgó Bajnokok Ligáját – a BEK-et is beleszámolva a 13. alkalommal ért a csúcsra –, mivel a döntőben 3–1-re legyőzte a Liverpoolt. Nézzük, hogyan látták a finálét a madridi főszereplők!

Zinédine Zidane Sergio Ramos Real Madrid Marco Asensio Marcelo Luka Modric

BL: Klopp elismerte, szerencsével jutottak a döntőbe

2018-05-02 23:19:51

A Liverpool lesz a Real Madrid ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében, mivel fölényes (5–2) hazai sikerét követően idegenben csak 4–2-re kapott ki a Romától. Nézzük, hogyan látták a római visszavágót a főszereplők!

Roma Monchi Liverpool Jürgen Klopp Eusebio Di Francesco BL-nyilatkozatok

BL: Zidane szerint nagyon is elképzelhető egy madridi Bayern-siker

2018-04-25 23:24:15

A labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében a Bayern München 2–1-re kikapott odahaza a Real Madridtól. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane Thomas Müller Sergio Ramos Real Madrid Jupp Heynckes Joshua Kimmich

BL: Buffon szerint kár a végéért, de az élet megy tovább…

2018-04-11 23:41:23

Egészen drámai módon jutott tovább a Real Madrid a Bajnokok Ligájában: hiába dolgozta le háromgólos hátrányát a Juventus, egy 97. percbeli büntetővel a királyi gárda szépített (1–3), így 4–3-as összesítéssel bekerült a négy közé. A végjátékban a reklamáló Gianluigi Buffon piros lapot kapott, ezért Wojciech Szczesnynek kellett beállnia, de nem tudta védeni Cristiano Ronaldo tizenegyesét. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane Real Madrid Massimiliano Allegri Juventus Gianluigi Buffon BL-nyilatkozatok

BL: Iniesta szerint talán ez volt az utolsó BL-mérkőzése

2018-04-10 23:18:42

Az AS Roma pazar játékkal 3–0-ra legyőzte az FC Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, és idegenben szerzett góljának köszönhetően továbbjutott a legjobb négy közé. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Kosztasz Manolasz Eusebio Di Francesco Ernesto Valverde Edin Dzeko Barcelona BL-nyilatkozatok

BL: Valverdéék szerint nem véletlenül születtek az öngólok

2018-04-04 23:35:25

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Barcelona 4–1-re megverte a két öngólt is lövő AS Romát, ezzel nagyon közel került a továbbjutáshoz. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Roma Luis Suárez Eusebio Di Francesco Ernesto Valverde Edin Dzeko Barcelona

BL: Allegri szerint innen már nem jut tovább a Juventus

2018-04-03 23:12:20

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első meccsén a Real Madrid Torinóban 3–0-ra győzött a házigazda Juventus ellen, így magabiztos előnyből várhatja a  jövő heti visszavágót. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane Sergio Ramos Real Madrid Massimiliano Allegri Juventus Gianluigi Buffon

BL: Conte szerint a pech és Messi miatt veszítettek

2018-03-14 23:33:51

Lionel Messi főszereplésével a Barcelona 3–0-ra megverte odahaza a Chelsea-t a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, és ezzel az idegenbeli döntetlen után kényelmesen továbbjutott a helyzeteket rontó, kétszer kapufáig jutó vendégek ellen. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Thibaut Courtois Lionel Messi Ernesto Valverde Barcelona BL-nyolcaddöntő BL-nyilatkozatok

BL: Pochettino szerint a rutin és a koncentráció döntött a Juve javára

2018-03-07 23:36:19

Amikor az idegenbeli döntetlen után a Tottenham megszerezte a vezetést a Juventus ellen a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján, úgy tűnt, eldőlt a párharc, de az olaszok két villanással, majd az azt követő stabil védekezéssel kiharcolták a továbbjutást. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Tottenham Mauricio Pochettino Massimiliano Allegri Juventus Gonzalo Higuaín Giorgio Chiellini

BL: Emery szerint BL-t nyerhetnek, a szurkolóik már meg is tették ezt

2018-03-06 23:41:12

A címvédő Real Madrid otthon és idegenben is megverte a PSG-t a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, nézzük, hogyan látták a visszavágót a főszereplők!

Zinedine Zidane Unai Emery Sergio Ramos Real Madrid PSG Marco Asensio

BL: Mourinho szerint McTominay briliánsan futballozott

2018-02-21 23:29:50

Nem született gól a Sevilla és a Manchester United mérkőzésén a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Sevilla Scott McTominay Manchester United José Mourinho David de Gea BL-nyolcaddöntő

BL: Robben szerint a szünetben intézkedett Heynckes, aztán…

2018-02-20 23:32:21

A Bajnokok Ligájában a Bayern München öt góllal küldte haza a Besiktast a nyolcaddöntő első felvonásán, formalitássá degradálva ezzel a visszavágót. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Senol Günes Pepe Jupp Heynckes Besiktas Bayern München BL-nyolcaddöntő

BL: „Tudtuk, hogy jó csapat a Liverpool, de hogy ennyire?!”

2018-02-14 23:29:29

Az első mérkőzésen el is dőlt a Porto és a Liverpool párharca: az angolok öt nullára nyertek idegenben, ezzel gyakorlatilag jegyet váltottak a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Sergio Conceicao Sadio Mané Porto Liverpool Jürgen Klopp James Milner

BL: Elképesztő módon reagáltunk a hátrányra – Pochettino

2018-02-13 23:13:00

Hiába vezetett két góllal már a kilencedik percben a Juventus a Tottenham ellen, az angolok mégsem hagyták el vesztesként a pályát a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első, torinói felvonásán, míg a Manchester City 4–0-s győzelmet aratott a bázeli St. Jakob Parkban. Nézzük, hogyan látták a mérkőzéseket a főszereplők!

Tottenham Pep Guardiola Mauricio Pochettino Massimiliano Allegri Manchester City Juventus

BL: Bosz maga is elgyönyörködött Ronaldo futballjában

2017-12-06 23:29:13

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjában a már korábban továbbjutó Real Madrid nagy csatában legyőzte odahaza a Borussia Dortmundot, míg a németek az Európa-ligában folytatják. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane Real Madrid Peter Bosz Nuri Sahin Cristiano Ronaldo Casemiro

BL: csak pozitívan! Simeonéék új álmok álmodói lettek

2017-12-05 23:27:40

Az Európa-ligában folytatja a közelmúltban két Bajnokok Ligája-döntőt is játszó Atlético Madrid, amelynek a továbbjutásért nyerni kellett volna a Chelsea otthonában, de csak döntetlenre végzett. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Jan Oblak Diego Simeone BL-nyilatkozatok BL C-csoport Atlético Madrid Antonio Conte

BL: Simeone szerint megmutatták, hogy korai még temetni őket

2017-11-22 23:12:11

A Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a hazai pályán játszó Atlético Madrid 2–0-ra legyőzte a Romát, ezzel megmaradt az esélye, hogy továbbjusson az egyenes kieséses szakaszba. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Federico Fazio Eusebio Di Francesco Diego Simeone BL-nyilatkozatok BL C-csoport Atlético Madrid

BL: Ennek nem lett volna szabad megtörténnie – Götze

2017-11-21 23:26:03

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-jelű csoportjában a Tottenham 2–1-re győzött Dortmundban, ezzel eldőlt, hogy csoportelsőként jut tovább – a második a Real, az El-folytatást érő csoportharmadik helyért pedig még a BVB és az APOEL is versenyben van. Nézzük, hogyan látták a dortmundi rangadót a főszereplők!

Tottenham Mauricio Pochettino Mario Götze Hugo Lloris Harry Kane Borussia Dortmund