Találatok a BL-nyilatkozatok címkére

Találatok száma: 127

Juventus: Ennyi a BL-ben frankón nem elég – Sarri

2020-02-27 00:14:15

Az Olympique Lyon 1–0-ra legyőzte odahaza a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést párfőszereplő!

Rudi Garcia Olympique Lyon Maurizio Sarri Lyon Juventus BL-nyolcaddöntő

BL: Gattuso szerint csak egyetlenegyet hibáztak, de az...

2020-02-26 00:08:48

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Napoli 1–1-re végzett hazai pályán a Barcelonával, nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

Napoli Gennaro Gattuso Barcelona BL-nyolcaddöntő BL-nyilatkozatok

BL: Gómez szerint innentől nincs határ az Atalanta előtt

2020-02-20 00:07:43

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében az Atalanta 4–1-re legyőzte Milánóban a Valenciát, nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány szereplő!

Valencia Gian Piero Gasperini BL-nyolcaddöntő BL-nyilatkozatok Atalanta Alejandro Gómez

BL: Simeone elárulta, mi szüli a győzelmeket

2020-02-19 00:11:23

Az Atlético Madrid 1–0-ra legyőzte odahaza a címvédő Liverpoolt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán, nézzük, hogyan látta a mérkőzést annak pár főszereplője!

Liverpool Jürgen Klopp Diego Simeone BL-nyolcaddöntő BL-nyilatkozatok

BL: Celadesék készen állnak egy újabb csodatételre

2019-12-11 00:21:07

A Bajnokok Ligája H-csoportban a Chelsea hozta a papírformát, s 2–1-re legyőzte a Lille-t. A másik mérkőzésen az Ajax hazai pályán a Valenciától szenvedett 1–0-s vereséget, ami azt jelenti, hogy a tavalyi elődöntős a csoport 3. helyén zárt, s csak az Európa-ligában szerepelhet a tavasszal. A spanyol csapat győzelmével az első helyen végzett, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Valencia Rodrigo Moreno Lille Erik ten Hag Chelsea BL-nyilatkozatok

BL: Guardiola szerint néha jobb egy döntetlen, mint egy győzelem

2019-11-07 00:12:05

A Manchester City egyelőre még nem jutott tovább a Bajnokok Ligája C-csoportjából, mivel kiengedte a kezéből a győzelmet az Atalanta ellen. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

Pep Guardiola Manchester City Kyle Walker Gian Piero Gasperini BL-nyilatkozatok BL-csoportkör

BL: Ancelotti előre megmondta, Insigne dönt Salzburgban

2019-10-24 00:22:15

Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg hazai pályán kikapott a Napolitól a labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában, nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

Salzburg Napoli Jesse Marsch Erling Haaland Carlo Ancelotti BL-nyilatkozatok

BL: Guardiola szerint az Atalanta hozta ki belőlük ezt a teljesítményt

2019-10-23 00:32:37

A Manchester City öt góllal küldte haza az Atalantát a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának rangadóján, nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

Raheem Sterling Pep Guardiola Manchester City Josip Ilicic Gian Piero Gasperini BL-nyilatkozatok

BL: Nehéz elfogadni egy ilyen mértékű vereséget – Pochettino

2019-10-02 00:21:38

A Bayern München óriási meglepetésre 7–2-re megverte Londonban a Bajnokok Ligája előző döntőjének résztvevőjét, a Tottenhamet, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Mauricio Pochettino Bayern München BL-nyilatkozatok BL-csoportkör BL B-csoport Niko Kovac

BL: Tuchel és Zidane szerint is az intenzitás döntött

2019-09-19 01:12:43

A PSG hazai pályán megérdemelten győzte le 3–0-ra a Real Madridot a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának rangadóján, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Ángel Di María Zinédine Zidane Thomas Tuchel Real Madrid PSG Idrissa Gueye

BL: Klopp szerint a Napoli simán megnyerheti a sorozatot

2019-09-18 00:23:18

Kettő nullára kikapott első csoportmérkőzésén, Nápolyban a labdarúgó Bajnokok Ligája címvédője, a Liverpool, az E-csoport első fordulójának rangadóján. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Napoli Liverpool Jürgen Klopp Dries Mertens Carlo Ancelotti Bajnokok Ligája

BL: Normális esetben húsz perccel a mérkőzés vége után félig részeg vagyok – Klopp

2019-06-01 23:33:29

Mohamed Szalah korai tizenegyesgóljával és a csereként beálló Divock Origi hajrábeli találatával a Liverpool 2–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt a labdarúgó Bajnokok Ligája szombat este Madridban megrendezett döntőjében. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Trent Alexander-Arnold Tottenham Mohamed Szalah Mauricio Pochettino Liverpool Jürgen Klopp

BL: Klopp szerint tehetség, nagy szív és szemtelenség a siker kulcsa

2019-05-07 23:46:16

A Liverpool hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, így az első mérkőzésen összeszedett háromgólos hátrányát ledolgozva bejutott a fináléba. Nézzük, hogyan látták a meccset a főszereplők!

Sergio Busquets Liverpool Jürgen Klopp Georginio Wijnaldum Ernesto Valverde Divock Origi

BL: Klopp szerint ennél jobban nem tudnak futballozni

2019-05-01 23:56:05

Fél lábbal a Bajnokok Ligája fináléjában van a Barcelona, mivel a Liverpool elleni elődöntő első felvonásán otthon 3–0-ra győzni tudott. A vendégek erejéből csak egy kapufára futotta a mérkőzésen. Nézzük, hogyan látta a meccset néhány főszereplő!

Liverpool Jürgen Klopp Ernesto Valverde Barcelona Bajnokok Ligája BL-nyilatkozatok

BL: Senkinek sem sikerült megállítani Messit, de megpróbáljuk – Klopp

2019-04-18 07:53:41

Szédületes formában futballozik a Liverpool FC, amely az FC Porto ellen kettős győzelemmel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe.

Porto Liverpool Jürgen Klopp FC Porto Barcelona Bajnokok Ligája

BL: Conceicao szerint annyi gólt kaptak, ahányszor a Pool...

2019-04-18 00:23:17

Idegenben is megverte a Liverpool a Portót, a hazai 2–0 után a portugáliai 4–1 elődöntőt ért az angoloknak a labdarúgó Bajnokok Ligájában, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Sérgio Conceicao Porto Liverpool Jürgen Klopp FC Porto Bajnokok Ligája

BL: Allegri marad, de át kell gondolni a Juve jövőjét

2019-04-17 00:10:03

A hazai döntetlen után az Ajax idegenben 2–1-re megverte a Juventust, így a holland csapat jutott be az elődöntőbe a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Matthijs de Ligt Massimiliano Allegri Juventus Donny van de Beek BL-nyilatkozatok Andrea Agnelli

BL: Ten Hag szerint a Juventus fénysebességgel kontrázik

2019-04-11 00:01:08

Nem győzte le az Ajax odahaza a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán, a mérkőzés az olaszok számára sokkal kedvezőbb 1–1-gyel zárult. Nézzük, hogyan látta a találkozót pár főszereplő!

Massimiliano Allegri Juventus Bajnokok Ligája BL-nyilatkozatok BL-negyeddöntő Ajax

BL: Klopp és Conceicao egyetért, nincs még ez lefutva!

2019-04-10 00:19:09

Remek első félidőt produkálva a Liverpool kétgólos előnyt szerzett odahaza az FC Porto ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Sergio Conceicao Porto Liverpool Jürgen Klopp Jordan Henderson Danilo Pereira

BL: C. Ronaldo tegnap lenyűgöző volt a mesterhármassal – Messi

2019-03-13 23:46:25

Az FC Barcelona az idegenbeli 0–0 után hazai pályán 5–1-re megverte az Olympique Lyont a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Philippe Coutinho Olympique Lyon Luis Suárez Lionel Messi Ernesto Valverde Bruno Génésio