Találatok a BL-nyilatkozatok címkére

Találatok száma: 104

BL: Klopp és Ancelotti is elismeri a gegenpressing diadalát

2018-12-11 23:49:45

A Liverpool és a PSG jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája C jelű csoportjából, a Napoli az Európa-ligában folytatja, Nézzük, hogyan látták az angliai mérkőzést a főszereplők!

Liverpool Napoli Jürgen Klopp Carlo Ancelotti BL-nyilatkozatok BL-csoportkör BL C-csoport

BL: Klopp esete a mészárosokkal és a félmillió faulttal

2018-11-29 00:17:36

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Paris Saint-Germain hazai pályán 2–1-re legyőzte a Liverpoolt, így nagy lépést tett a továbbjutás felé. Nézzük, hogyan látta a két mester a rangadót!

Thomas Tuchel PSG Liverpool Jürgen Klopp BL-nyilatkozatok BL C-csoport

BL: Allegri szerint azért nyert a Juve, mert használta a fejét

2018-11-27 23:42:30

A Juventus hazai pályán legyőzte a Valenciát, ezzel a csoportkör utolsó fordulójának eredményeitől függetlenül bejutott a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe, míg a Valencia az Európa-ligában folytatja. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Valencia Massimiliano Allegri Marcelino Leonardo Bonucci Juventus Dani Parejo

BL: Mourinhót kilencven percen át inzultálták, erre ő...

2018-11-07 23:42:04

Cristiano Ronaldo csodagóljára két találattal válaszolt a Manchester United, így a Juventus odahaza veszítette el tökéletes mérlegét a Bajnokok Ligája idei kiírásának csoportkörében. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Paul Pogba Massimiliano Allegri Manchester United Juventus Juan Mata José Mourinho

BL: Buffon szerint itt az ideje a videobíró bevezetésének

2018-11-06 23:34:25

A párizsi döntetlen után Nápolyban is egy-egy pontot szerzett összecsapásukon a Napoli és a PSG, így egyik csapat sem tudta kihasználni, hogy a Bajnokok Ligája C-csoportjában nagy meglepetésre kikapott a Crvena zvezda otthonában a Liverpool. Nézzük, hogyan látták a nápolyi rangadót a főszereplők!

Thomas Tuchel PSG Nasszer el-Kelaifi Napoli Marek Hamsík Gianluigi Buffon

BL: Ancelotti elárulta, mi a baj a PSG taktikájával

2018-10-25 00:04:43

A labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjában a PSG a 93. percben mentett pontot a Napoli ellen, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Thomas Tuchel PSG Napoli Lorenzo Insigne Carlo Ancelotti BL-nyilatkozatok

BL: Lopetegui játékosaitól és főnökeitől is nyugtatót kapott

2018-10-23 23:58:28

Egy góllal jobb volt a címvédő a Plzennél a labdarúgó a Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a G-csoportban, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Viktoria Plzen Real Madrid Pavel Vrba Julen Lopetegui Emilio Butragueno BL-nyilatkozatok

BL: Lionel Messi még a tottenhameseket is elvarázsolta

2018-10-04 00:10:22

Az FC Barcelona négy gól lőtt, kettőt kapott Londonban a Tottenham vendégeként, nézzük, hogyan látta a mérkőzést annak néhány főszereplője!

Tottenham Mauricio Pochettino Lionel Messi Ernesto Valverde Barcelona BL-nyilatkozatok

BL: a vereség után az elfogyó bizalomról elmélkedik a Real-védő

2018-10-02 23:52:09

A CSZKA Moszkva nagy meglepetésre legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája G-csoportjának második fordulójában, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a címvédőnél!

Sergio Reguilón Real Madrid Nacho Julen Lopetegui BL-nyilatkozatok BL G-csoport

Barcelona: Messinek rutinmunka a mesterhármas?

2018-09-18 22:43:32

A papírformának megfelelően könnyed győzelmet aratott a Barcelona a PSV fölött a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének nyitányán. Lionel Messi három góllal bosszantotta a hollandokat, és az argentin támadó karrierje során már nyolcadik mesterhármasát érte el a sorozatban, ez BL-rekord.

PSV Mark van Bommel Lionel Messi Ernesto Valverde Barcelona BL-nyilatkozatok

Real: Talán nem ez volt a legmegfelelőbb pillanat, de… – CR

2018-05-28 11:07:48

Cristiano Ronaldo, a Real Madrid extraklasszisa nem bánja, hogy kétes nyilatkozatot tett szombat este, miután csapata megnyerte a Bajnokok Ligája döntőjét.

Real Madrid Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL-nyilatkozatok BL-döntő

BL: Ronaldo elárulta a döntő után, hogy távozik a nyáron?

2018-05-26 23:25:46

A Real Madrid sorozatban harmadszor nyerte meg a labdarúgó Bajnokok Ligáját – a BEK-et is beleszámolva a 13. alkalommal ért a csúcsra –, mivel a döntőben 3–1-re legyőzte a Liverpoolt. Nézzük, hogyan látták a finálét a madridi főszereplők!

Zinédine Zidane Sergio Ramos Real Madrid Marco Asensio Marcelo Luka Modric

BL: Klopp elismerte, szerencsével jutottak a döntőbe

2018-05-02 23:19:51

A Liverpool lesz a Real Madrid ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében, mivel fölényes (5–2) hazai sikerét követően idegenben csak 4–2-re kapott ki a Romától. Nézzük, hogyan látták a római visszavágót a főszereplők!

Roma Monchi Liverpool Jürgen Klopp Eusebio Di Francesco BL-nyilatkozatok

BL: Zidane szerint nagyon is elképzelhető egy madridi Bayern-siker

2018-04-25 23:24:15

A labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében a Bayern München 2–1-re kikapott odahaza a Real Madridtól. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane Thomas Müller Sergio Ramos Real Madrid Jupp Heynckes Joshua Kimmich

BL: Buffon szerint kár a végéért, de az élet megy tovább…

2018-04-11 23:41:23

Egészen drámai módon jutott tovább a Real Madrid a Bajnokok Ligájában: hiába dolgozta le háromgólos hátrányát a Juventus, egy 97. percbeli büntetővel a királyi gárda szépített (1–3), így 4–3-as összesítéssel bekerült a négy közé. A végjátékban a reklamáló Gianluigi Buffon piros lapot kapott, ezért Wojciech Szczesnynek kellett beállnia, de nem tudta védeni Cristiano Ronaldo tizenegyesét. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane Real Madrid Massimiliano Allegri Juventus Gianluigi Buffon BL-nyilatkozatok

BL: Iniesta szerint talán ez volt az utolsó BL-mérkőzése

2018-04-10 23:18:42

Az AS Roma pazar játékkal 3–0-ra legyőzte az FC Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, és idegenben szerzett góljának köszönhetően továbbjutott a legjobb négy közé. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Kosztasz Manolasz Eusebio Di Francesco Ernesto Valverde Edin Dzeko Barcelona BL-nyilatkozatok

BL: Valverdéék szerint nem véletlenül születtek az öngólok

2018-04-04 23:35:25

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Barcelona 4–1-re megverte a két öngólt is lövő AS Romát, ezzel nagyon közel került a továbbjutáshoz. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Roma Luis Suárez Eusebio Di Francesco Ernesto Valverde Edin Dzeko Barcelona

BL: Allegri szerint innen már nem jut tovább a Juventus

2018-04-03 23:12:20

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első meccsén a Real Madrid Torinóban 3–0-ra győzött a házigazda Juventus ellen, így magabiztos előnyből várhatja a  jövő heti visszavágót. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane Sergio Ramos Real Madrid Massimiliano Allegri Juventus Gianluigi Buffon

BL: Conte szerint a pech és Messi miatt veszítettek

2018-03-14 23:33:51

Lionel Messi főszereplésével a Barcelona 3–0-ra megverte odahaza a Chelsea-t a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, és ezzel az idegenbeli döntetlen után kényelmesen továbbjutott a helyzeteket rontó, kétszer kapufáig jutó vendégek ellen. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Thibaut Courtois Lionel Messi Ernesto Valverde Barcelona BL-nyolcaddöntő BL-nyilatkozatok

BL: Pochettino szerint a rutin és a koncentráció döntött a Juve javára

2018-03-07 23:36:19

Amikor az idegenbeli döntetlen után a Tottenham megszerezte a vezetést a Juventus ellen a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján, úgy tűnt, eldőlt a párharc, de az olaszok két villanással, majd az azt követő stabil védekezéssel kiharcolták a továbbjutást. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Tottenham Mauricio Pochettino Massimiliano Allegri Juventus Gonzalo Higuaín Giorgio Chiellini