HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.10.13 23:15 Frissítve: 2018.10.14 23:37

Vasárnapi sportműsor: férfi és női kézi BL; Nemzetek Ligája

Folytatódnak a labdarúgó Nemzetek Ligája küzdelmei: a legjobbak között Lengyelország–Olaszország meccset játszanak. A BL-ben játszik meccset a Győr és az FTC női kézilabdacsapata, a férfiaknál a Szeged a Flensburgot fogadja. Pályán a magyar amerikaifutball-válogatott, este újra NFL. Bőséges a jégkorongprogram, zajlik az Ifjúsági Olimpia. Íme, a vasárnapi sportműsor!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
Szolnok–Jászberény
14.30: DEAC–DVTK II
14.30: Eger–ESMTK
14.30: Füzesgyarmat–Cigánd
14.30: Gyöngyös–Tállya
14.30: Nyírbátor–Salgótarjáni BTC
14.30: Tiszaújváros–Putnok
14.30: Sényő–Sajóbábony
KÖZÉP-CSOPORT
14.30:
Kozármisleny–Szeged-GA
14.30: Hódmezővásárhely–Iváncsa
14.30: Kecskeméti TE–SZEOL SC
14.30: Taksony–Pécsi MFC
14.30: RKSK–Szekszárd
14.30: Paks II–Bp. Honvéd-MFA 
14.30: FC Dabas–Makó
18.00: Dunaújváros–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Vidi FC II–Puskás Akadémia II
14.30: Andráshida–III. ker. TVE
14.30: Csepel–FC Ajka
14.30: Érd–Pénzügyőr
14.30: Komárom–Pápai Perutz
14.30: Sárvár–Nagykanizsa
14.30: Ménfőcsanak–THSE-Szabadkikötő
14.30: BKV Előre–Dunaharaszti

NŐI NB I
7. FORDULÓ
14.30: 
Szent Mihály–Haladás Viktória

NEMZETEK LIGÁJA

A-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Lengyelország–Olaszország (Tv: Sport2)

B-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
18.00:
Oroszország–Törökország (Tv: Sport2)

C-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Izrael–Albánia
4. CSOPORT
15.00:
Románia–Szerbia (Tv: Sport2)
20.45: Litvánia–Montenegró

D-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
18.00:
Azerbajdzsán–Málta
18.00: Feröer–Koszovó

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Skócia–Portugália

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
THREE NATIONS CUP, DÖNTŐ
16.30:
MAGYARORSZÁG–Csehország, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: Digi Sport1)

NFL
6. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00:
Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers  
19.00:
Cleveland Browns–Los Angeles Chargers              
19.00:
Houston Texans–Buffalo Bills      
19.00:
Miami Dolphins–Chicago Bears  
19.00:
Minnesota Vikings–Arizona Cardinals     
19.00:
New York Jets–Indianapolis Colts             
19.00:
Oakland Raiders–Seattle Seahawks      
19.00:
Washington Redskins–Carolina Panthers              
22.05:
Denver Broncos–Los Angeles Rams (Tv: Sport1)         
22.25:
Dallas Cowboys–Jacksonville Jaguars      
22.25:
Tennessee Titans–Baltimore Ravens       
hétfő, 2.20:
New England Patriots–Kansas City Chiefs (Tv: Sport1)

AUTÓSPORT
   8.30:
World Endurance-bajnokság, Mont Fuji (Tv: Eurosport1)
13.25:
DTM, Hockenheim, 2. futam (Tv: M4 Sport)
14.00: Rallycross-vb, Németország (Tv: Spíler1)

CSELGÁNCS
hétfő, 0.00:
Grand Prix-verseny, Cancún, 3. nap (Tv: Sport2)

IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES
12.00
(Tv: M4 Sport)
19.00 (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00:
Corona Brasov (romániai)–UTE
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: FTC-Telekom–Gyergyói HK (romániai)
18.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–DEAC
EBEL
17.30:
Moser Medical Graz 99ers (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
16.00:
MHC Nové Zámky (szlovák)–MAC Újbuda
18.00: DVTK Jegesmedvék–HK Nitra (szlovák)
NHL
19.05:
New Jersey Devils–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.05: St. Louis Blues–Anaheim Ducks (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
12.00:
Tour of Turkey, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.30:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
18.45:
Podravka Koprivnica (horvát)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Flensburg (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
2. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Olimpiakosz SFP (görög)–Sport36-Komló, Rentisz-Pireusz
Az első mérkőzésen: 29–34

MOTORSPORT
13.45:
Superbike, Egyesült Királyság-bajnokság, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: Superbike, Egyesült Királyság-bajnokság, 3. futam (Tv: Eurosport2)
19.30: Supersport-vb, Argentína (Tv: Eurosport1)
21.00: Superbike-vb, Argentína, 2. futam (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.00:
SZESE Győr–MÁV Előre SC
17.00: LV Sport Pénzügyőr SE–PTE-PEAC
NŐI EXTRALIGA
16.00:
Békéscsabai RSE–Fatum-Nyíregyháza
17.00: Vasas Óbuda–UTE

TENISZ
10.00:
WTA-torna, Hongkong, döntő (Tv: Digi Sport2)
10.30: ATP-torna, Sanghaj, döntő (Tv: Digi Sport1)      
14.00: WTA-torna, Linz, döntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
Eurokupa-selejtező, 2. forduló
E-csoport (Siracusa)
11.30:
A-Híd OSC Újbuda–Ortigia Siracusa (olasz)
F-csoport (Marseille)
12.30:
BVSC-Zugló–CN Marseille (francia)

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.22 00:12:24

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Miközben a sport És benne a futball „filozófiája” – hogy Conténál maradjak – roppant egyszerű. Ha nyertél, minden rendben van, minden stimmel, megengedem, még a rotáció is.

2018.10.18 22:49:37

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

ALAPVONAL. Talán az sem véletlen, hogy évtizedek óta Pelé és Maradona a támpont, ha a világ legjobbjáról van szó.

2018.10.17 11:29:54

Minden más foci nemzetisport.hu

2018-ban Gibraltár is több tétmeccset nyert meg Németországnál – de a franciáktól elszenvedett vereség reményt adhat.

2018.10.17 09:13:03

Minden más foci BORBOLA BENCE

A százszoros ír válogatott játékos a dublini futballakadémián dolgozik.

2018.10.16 23:20:33

Minden más foci nemzetisport.hu

HIRDETÉS
HIRDETÉS