HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.08.03 07:42 Frissítve: 2018.11.17 17:12

NB III, 2018–2019, KELETI CSOPORT – EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA

A labdarúgó NB III Keleti csoportjának menetrendjei, eredményei, tabellája.

HIRDETÉS

 


A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Szolnoki MÁV FC 15 11 2 2 34–13 +21  35
2. ESMTK 15 10 3 2 21–9 +12  33
3. Jászberényi FC 15 9 1 5 35–21 +14  28
4. Füzesgyarmati SK 15 8 3 4 22–10 +12  27
5. Putnok FC 15 8 2 5 26–21 +5  26
6. Sényő-Carnifex FC 15 7 5 3 25–17 +8  26
7. Debreceni EAC 15 7 3 5 29–23 +6  24
8. Nyírbátori FC 15 7 3 5 22–18 +4  24
9. Tállya KSE 15 6 4 5 22–22 0 22
10. Eger SE 15 5 5 5 16–16 0 20
11. Tiszaújváros 15 5 4 6 28–23 +5  19
12. Sajóbábony VSE 15 4 1 10 15–35 –20  13
13. Gyöngyösi AK 15 3 4 8 18–29 –11  13
14. Salgótarjáni BTC 15 2 4 9 15–32 –17  10
15. Cigánd SE 15 2 2 11 13–30 –17  8
16. Diósgyőri VTK II 15 2 2 11 12–34 –22  8

NYUGATI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT

 
A 2017–2018-AS IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT
 
A 2016–2017-ES IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT 

NB III, 2018–2019, KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ (augusztus 4-5.)
Szombati mérkőzések
Cigánd SE–Jászberényi FC 1–2
Szolnoki MÁV FC–Salgótarjáni BTC 0–0
Debreceni EAC–Putnok FC 2–2
Eger SE–FC Tiszaújváros 2–1
Füzesgyarmati SK–Nyírbátori FC 1–1
Gyöngyösi AK–Sényő FC 1–3
Vasárnapi mérkőzések
ESMTK–Tállya 3–1
DVTK II–Sajóbábony 0–1

2. FORDULÓ (augusztus 11-12.)
Szombati mérkőzések

Nyírbátor–Eger 0–1
Tiszaújváros–DEAC 2–2
Putnok–Szolnok 1–2
Sajóbábony–ESMTK 1–2
Tállya–Cigánd 4–2
Gyöngyös–Jászberény 0–4
Vasárnapi mérkőzések
SBTC–DVTK II 1–3
Sényő–Füzesgyarmat 1–1

3. FORDULÓ (augusztus 18-19.)
Szombati mérkőzések
Cigánd–Sajóbábony 3–1
Szolnok–Tiszaújváros 3–1
DEAC–Nyírbátor 1–3
Eger–Sényő 2–3
Füzesgyarmat–Gyöngyös 2–1
Jászberény–Tállya 1–1
Vasárnapi mérkőzések
ESMTK–SBTC 1–1
DVTK II–Putnok 0–1

4. FORDULÓ (augusztus 25-26.)
Szombati mérkőzések

Füzesgyarmat–Jászberény 1–2
Gyöngyösi AK–Eger SE 1–1
Nyírbátor–Szolnoki MÁV 2–1
Putnok FC–ESMTK 1–2
Salgótarjáni BTC–Cigánd 1–2
Vasárnapi mérkőzések
Sényő–Debreceni EAC 2–0
Tiszaújváros–Diósgyőri VTK II 4–1
Sajóbábony–Tállya 2–0

5. FORDULÓ (szeptember 2.)
Vasárnapi mérkőzések

Cigánd–Putnok 0–5
Szolnok–Sényő 4–1
DEAC–Gyöngyös 4–1
Eger–Füzesgyarmat 1–2
Tállya–SBTC 4–1
Jászberény–Sajóbábony 7–1
ESMTK–Tiszaújváros 1–0
DVTK II–Nyírbátor 1–4

6. FORDULÓ (szeptember 9.)
Vasárnap

Sényő–DVTK II 2–0
Eger–Jászberény 3–2
Füzesgyarmat–DEAC 1–0
Gyöngyös–Szolnok 1–5
Nyírbátor–ESMTK 0–1
Tiszaújváros–Cigánd 2–1
Putnok–Tállya 0–2
SBTC–Sajóbábony 3–0

7. FORDULÓ (szeptember 16.)
Vasárnap

Cigánd–Nyírbátor 1–3
Szolnok–Füzesgyarmat 2–1
DEAC–Eger 0–0
Sajóbábony–Putnok 1–3
Tállya–Tiszaújváros 1–1
Jászberény–SBTC 2–1
ESMTK–Sényő 0–3
DVTK II–Gyöngyös 2–2

8. FORDULÓ (szeptember 30.)
Vasárnap

DEAC–Jászberény 5–1
Eger–Szolnok 2–0
Gyöngyös–ESMTK 0–0
Nyírbátor–Tállya 0–2
Tiszaújváros–Sajóbábony 5–2
Putnok–SBTC 3–1
Füzesgyarmat–DVTK II 2–0
Sényő–Cigánd 2–0

9. FORDULÓ (október 7.)
Vasárnap

Cigánd–Gyöngyös 2–2
Szolnok–DEAC 5–1
SBTC–Tiszaújváros 0–6
Sajóbábony–Nyírbátor 3–0
Tállya–Sényő 1–1
Jászberény–Putnok 4–0
ESMTK–Füzesgyarmat 1–0
DVTK II–Eger 3–2

10. FORDULÓ (október 14.)
Vasárnap

Szolnok–Jászberény 1–0
DEAC–DVTK II 4–1
Eger–ESMTK 0–1
Füzesgyarmat–Cigánd 1–0
Gyöngyös–Tállya 3–1
Nyírbátor–SBTC 4–2
Tiszaújváros–Putnok 1–2
Sényő–Sajóbábony 2–1

11. FORDULÓ (október 21.)
Vasárnap

Putnok–Nyírbátor 1–1
Cigánd–Eger 0–1
Salgótarjáni BTC–Sényő 1–1
Sajóbábony–Gyöngyös 1–0
Tállya–Füzesgyarmat 0–4
Jászberény–Tiszaújváros 4–2
ESMTK–Debreceni EAC 0–1
DVTK II–Szolnoki MÁV 1–3

12. FORDULÓ (október 28.)
Vasárnap

Szolnoki MÁV–ESMTK 0–0
Debreceni EAC–Cigánd 1–0
Eger SE–Tállya 0–0
Füzesgyarmat–Sajóbábony 3–0
Gyöngyös–Salgótarjáni BTC 3–0
Nyírbátor–Tiszaújváros 0–1
Diósgyőri VTK II–Jászberény 0–3
Sényő–Putnok FC 2–3

13. FORDULÓ (november 4.)
Vasárnap

Putnok–Gyöngyös 2–0
Tállya–DEAC 3–1
Cigánd–Szolnok 1–3
Tiszaújváros–Sényő 1–1
SBTC–Füzesgyarmat 1–0
Sajóbábony–Eger 0–0
Jászberény–Nyírbátor 1–2
ESMTK–DVTK II 4–0

14. FORDULÓ (november 11.)
Vasárnap

Szolnok–Tállya 3–1
DEAC–Sajóbábony 5–1
Eger–SBTC 1–1
Füzesgyarmat–Putnok 3–0
Gyöngyös–Tiszaújváros 3–1
ESMTK–Jászberény 3–1
DVTK II–Cigánd 0–0
Sényő–Nyírbátor 1–1

15. FORDULÓ (november 17.)
Szombat

Cigánd–ESMTK 0–2
Nyírbátor–Gyöngyös 1–0
Tiszaújváros–Füzesgyarmat 0–0
Putnok–Eger 2–0
SBTC–DEAC 1–2
Sajóbábony–Szolnok 0–2
Tállya–DVTK II 1–0
Jászberény–Sényő 1–0

16. FORDULÓ (november 25.)
Vasárnap

Jászberény–Cigánd
Tállya–ESMTK
SBTC–Szolnok
Putnok–DEAC
Tiszaújváros–Eger
Nyírbátor–Füzesgyarmat
Sajóbábony–DVTK II
Sényő–Gyöngyös

A többi fordulót 2019-ben rendezik meg.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.21 00:44:40

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Tiszakécske legyőzte a Csabát • Bravúros csákvári pontmentés • A Kaposvár a Szparit verte • A ZTE ikszelt a Barcikával.

2018.10.09 22:48:27

Labdarúgó NB II P. K.

„A Kubala Akadémián a játékos a legnagyobb érték, ezért az egyéni képzés és a kiemelt tehetséggondozás felől közelítünk.”

HIRDETÉS
HIRDETÉS