HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.08.03 07:42 Frissítve: 2018.11.25 16:47

NB III, 2018–2019, KELETI CSOPORT – EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA

A labdarúgó NB III Keleti csoportjának menetrendjei, eredményei, tabellája.

 


A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Szolnoki MÁV FC 16 12 2 2 36–13 +23  38
2. ESMTK 16 11 3 2 22–9 +13  36
3. Jászberényi FC 16 10 1 5 39–21 +18  31
4. Füzesgyarmati SK 16 9 3 4 25–10 +15  30
5. Putnok FC 16 9 2 5 27–21 +6  29
6. Sényő-Carnifex FC 16 7 5 4 29–22 +7  26
7. Debreceni EAC 16 7 3 6 29–24 +5  24
8. Nyírbátori FC 16 7 3 6 22–21 +1  24
9. Tiszaújváros 16 6 4 6 29–23 +6  22
10. Tállya KSE 16 6 4 6 22–23 –1  22
11. Eger SE 16 5 5 6 16–17 –1  20
12. Gyöngyösi AK 16 4 4 8 23–33 –10  16
13. Sajóbábony VSE 16 4 1 11 15–37 –22  13
14. Diósgyőri VTK II 16 3 2 11 14–34 –20  11
15. Salgótarjáni BTC 16 2 4 10 15–34 –19  10
16. Cigánd SE 16 2 2 12 13–34 –21  8

NYUGATI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT

 
A 2017–2018-AS IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT
 
A 2016–2017-ES IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT 

NB III, 2018–2019, KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ (augusztus 4-5.)
Szombati mérkőzések
Cigánd SE–Jászberényi FC 1–2
Szolnoki MÁV FC–Salgótarjáni BTC 0–0
Debreceni EAC–Putnok FC 2–2
Eger SE–FC Tiszaújváros 2–1
Füzesgyarmati SK–Nyírbátori FC 1–1
Gyöngyösi AK–Sényő FC 1–3
Vasárnapi mérkőzések
ESMTK–Tállya 3–1
DVTK II–Sajóbábony 0–1

2. FORDULÓ (augusztus 11-12.)
Szombati mérkőzések

Nyírbátor–Eger 0–1
Tiszaújváros–DEAC 2–2
Putnok–Szolnok 1–2
Sajóbábony–ESMTK 1–2
Tállya–Cigánd 4–2
Gyöngyös–Jászberény 0–4
Vasárnapi mérkőzések
SBTC–DVTK II 1–3
Sényő–Füzesgyarmat 1–1

3. FORDULÓ (augusztus 18-19.)
Szombati mérkőzések
Cigánd–Sajóbábony 3–1
Szolnok–Tiszaújváros 3–1
DEAC–Nyírbátor 1–3
Eger–Sényő 2–3
Füzesgyarmat–Gyöngyös 2–1
Jászberény–Tállya 1–1
Vasárnapi mérkőzések
ESMTK–SBTC 1–1
DVTK II–Putnok 0–1

4. FORDULÓ (augusztus 25-26.)
Szombati mérkőzések

Füzesgyarmat–Jászberény 1–2
Gyöngyösi AK–Eger SE 1–1
Nyírbátor–Szolnoki MÁV 2–1
Putnok FC–ESMTK 1–2
Salgótarjáni BTC–Cigánd 1–2
Vasárnapi mérkőzések
Sényő–Debreceni EAC 2–0
Tiszaújváros–Diósgyőri VTK II 4–1
Sajóbábony–Tállya 2–0

5. FORDULÓ (szeptember 2.)
Vasárnapi mérkőzések

Cigánd–Putnok 0–5
Szolnok–Sényő 4–1
DEAC–Gyöngyös 4–1
Eger–Füzesgyarmat 1–2
Tállya–SBTC 4–1
Jászberény–Sajóbábony 7–1
ESMTK–Tiszaújváros 1–0
DVTK II–Nyírbátor 1–4

6. FORDULÓ (szeptember 9.)
Vasárnap

Sényő–DVTK II 2–0
Eger–Jászberény 3–2
Füzesgyarmat–DEAC 1–0
Gyöngyös–Szolnok 1–5
Nyírbátor–ESMTK 0–1
Tiszaújváros–Cigánd 2–1
Putnok–Tállya 0–2
SBTC–Sajóbábony 3–0

7. FORDULÓ (szeptember 16.)
Vasárnap

Cigánd–Nyírbátor 1–3
Szolnok–Füzesgyarmat 2–1
DEAC–Eger 0–0
Sajóbábony–Putnok 1–3
Tállya–Tiszaújváros 1–1
Jászberény–SBTC 2–1
ESMTK–Sényő 0–3
DVTK II–Gyöngyös 2–2

8. FORDULÓ (szeptember 30.)
Vasárnap

DEAC–Jászberény 5–1
Eger–Szolnok 2–0
Gyöngyös–ESMTK 0–0
Nyírbátor–Tállya 0–2
Tiszaújváros–Sajóbábony 5–2
Putnok–SBTC 3–1
Füzesgyarmat–DVTK II 2–0
Sényő–Cigánd 2–0

9. FORDULÓ (október 7.)
Vasárnap

Cigánd–Gyöngyös 2–2
Szolnok–DEAC 5–1
SBTC–Tiszaújváros 0–6
Sajóbábony–Nyírbátor 3–0
Tállya–Sényő 1–1
Jászberény–Putnok 4–0
ESMTK–Füzesgyarmat 1–0
DVTK II–Eger 3–2

10. FORDULÓ (október 14.)
Vasárnap

Szolnok–Jászberény 1–0
DEAC–DVTK II 4–1
Eger–ESMTK 0–1
Füzesgyarmat–Cigánd 1–0
Gyöngyös–Tállya 3–1
Nyírbátor–SBTC 4–2
Tiszaújváros–Putnok 1–2
Sényő–Sajóbábony 2–1

11. FORDULÓ (október 21.)
Vasárnap

Putnok–Nyírbátor 1–1
Cigánd–Eger 0–1
Salgótarjáni BTC–Sényő 1–1
Sajóbábony–Gyöngyös 1–0
Tállya–Füzesgyarmat 0–4
Jászberény–Tiszaújváros 4–2
ESMTK–Debreceni EAC 0–1
DVTK II–Szolnoki MÁV 1–3

12. FORDULÓ (október 28.)
Vasárnap

Szolnoki MÁV–ESMTK 0–0
Debreceni EAC–Cigánd 1–0
Eger SE–Tállya 0–0
Füzesgyarmat–Sajóbábony 3–0
Gyöngyös–Salgótarjáni BTC 3–0
Nyírbátor–Tiszaújváros 0–1
Diósgyőri VTK II–Jászberény 0–3
Sényő–Putnok FC 2–3

13. FORDULÓ (november 4.)
Vasárnap

Putnok–Gyöngyös 2–0
Tállya–DEAC 3–1
Cigánd–Szolnok 1–3
Tiszaújváros–Sényő 1–1
SBTC–Füzesgyarmat 1–0
Sajóbábony–Eger 0–0
Jászberény–Nyírbátor 1–2
ESMTK–DVTK II 4–0

14. FORDULÓ (november 11.)
Vasárnap

Szolnok–Tállya 3–1
DEAC–Sajóbábony 5–1
Eger–SBTC 1–1
Füzesgyarmat–Putnok 3–0
Gyöngyös–Tiszaújváros 3–1
ESMTK–Jászberény 3–1
DVTK II–Cigánd 0–0
Sényő–Nyírbátor 1–1

15. FORDULÓ (november 17.)
Szombat

Cigánd–ESMTK 0–2
Nyírbátor–Gyöngyös 1–0
Tiszaújváros–Füzesgyarmat 0–0
Putnok–Eger 2–0
SBTC–DEAC 1–2
Sajóbábony–Szolnok 0–2
Tállya–DVTK II 1–0
Jászberény–Sényő 1–0

16. FORDULÓ (november 25.)
Vasárnap

Jászberény–Cigánd 4–0
Tállya–ESMTK 0–1
Salgótarjáni BTC–Szolnoki MÁV 0–2
Putnok–Debreceni EAC 1–0
Tiszaújváros–Eger 1–0
Nyírbátor–Füzesgyarmat 0–3
Sajóbábony–DVTK II 0–2
Sényő–Gyöngyösi AK 4–5

A többi fordulót 2019-ben rendezik meg.

2018.12.19 16:29:09

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Szepessyvel remekelt a Gyirmót, Waltnerrel a Kaposvár • Az ETO és a Szpari sem javult igazán a trénercsere után • Várhidit kritizálták Óváron.

2018.12.02 00:03:29

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Kaposvár fölényesen nyert Soroksáron • Négyet vágott a Dorog • Kiesési helyosztót nyert a Budafok.