nemzetisport.hu 2018.08.03 07:41 Frissítve: 2019.06.02 22:07

NB III, 2018–2019, KÖZÉP-CSOPORT – EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA

 

A KÖZÉP-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Szeged 2011 30 21 5 4 52–17 +35  68
2. Szentlőrinc SE 30 19 6 5 53–21 +32  63
3. SZEOL SC 30 16 7 7 40–20 +20  55
4. Dunaújváros 30 13 10 7 34–19 +15  49
5. Budapest Honvéd-MFA II 30 12 7 11 34–40 –6  43
6. Rákosmente KSK 30 11 8 11 33–37 –4  41
7. Iváncsa KSE 30 10 9 11 46–44 +2  39
8. FC Dabas 30 10 9 11 37–38 –1  39
9. Kecskeméti TE 30 9 12 9 36–35 +1  39
10. Kozármisleny FC 30 9 11 10 33–29 +4  38
11. Pécsi MFC 30 9 11 10 32–34 –2  38
12. Taksony SE 30 10 6 14 35–44 –9  36
13. Szekszárdi UFC 30 8 10 12 24–29 –5  34
14. Hódmezővásárhelyi FC 30 7 5 18 25–58 –33  26
15. Paksi FC II 30 5 11 14 27–44 –17  26
16. Makó FC 30 5 5 20 25–57 –32  20

KELETI CSOPORT
NYUGATI CSOPORT

 
A 2017–2018-AS IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT
 
A 2016–2017-ES IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT 

NB III, 2018–2019, KÖZÉP-CSOPORT

1. FORDULÓ (augusztus 4-5.)
Szombati mérkőzések

Szeged-Grosics Akadémia–Makó FC 4–1
Kozármisleny–Szekszárdi UFC 3–0
Hódmezővásárhelyi FC–Rákosmente KSK 1–1
Kecskeméti TE–Taksony SE 1–1
Dunaújváros PASE–Pécsi MFC 1–0
Vasárnapi mérkőzések
SZEOL SC–Szentlőrinc 2–0
Iváncsa–Bp. Honvéd II 3–0
Paksi FC II–FC Dabas 0–3

2. FORDULÓ (augusztus 11-12.)
Szombati mérkőzések

Taksony–Hódmezővásárhely 2–1
RKSK–Kozármisleny 0–0
Szekszárd–Dunaújváros 1–2
PMFC–Szeged-GA 1–2
Makó–Iváncsa 1–0
Vasárnapi mérkőzések
Szentlőrinc–Paks II 0–1
FC Dabas–KTE 1–3
Bp. Honvéd-MFA–SZEOL SC 0–1

3. FORDULÓ (augusztus 18-19.)
Szombati mérkőzések

Iváncsa–PMFC 1–2
Szeged-GA–Szekszárd 0–1
Kozármisleny–Taksony 1–1
Hódmezővásárhely–FC Dabas 0–0
Dunaújváros–RKSK 0–1
Vasárnapi mérkőzések
KTE–Paks II 1–0
Szentlőrinc–Bp. Honvéd-MFA 2–1
SZEOL SC–Makó 4–1

4. FORDULÓ (augusztus 25-26.)
Szombati mérkőzések

Kecskeméti TE–Szentlőrinc SE 0–1
Taksony–Dunaújváros 0–1
Rákosmente KSK–Szeged-GA 0–1
Szekszárdi UFC–Iváncsa 1–0
Pécsi MFC–SZEOL SC 0–0
Vasárnapi mérkőzések
Paksi FC II–Hódmezővásárhely 0–0
FC Dabas–Kozármisleny 0–4
Makó FC–Bp. Honvéd-MFA 1–2

5. FORDULÓ (szeptember 2.)
Vasárnap

Iváncsa–RKSK 5–2
Szeged-GA–Taksony 4–0
Hódmezővásárhely–KTE 1–1
Szentlőrinc–Makó 4–0
SZEOL SC–Szekszárd 0–0
Kozármisleny–Paks II 2–0
Bp. Honvéd-MFA–PMFC 2–2
Dunaújváros–FC Dabas 2–0

6. FORDULÓ (szeptember 9.)
Vasárnap

Paks II–Dunaújváros 2–2
FC Dabas–Szeged-GA 0–2
Hódmezővásárhely–Szentlőrinc 0–3
KTE–Kozármisleny 1–1
Taksony–Iváncsa 3–1
RKSK–SZEOL SC 1–3
Szekszárd–Bp. Honvéd-MFA 1–0
PMFC–Makó 0–0

7. FORDULÓ (szeptember 16.)
Vasárnap
Iváncsa–FC Dabas 2–2
Kozármisleny–Hódmezővásárhely 1–1
Makó–Szekszárd 1–0
Szentlőrinc–PMFC 3–1
Szeged-GA–Paks II 1–1
SZEOL SC–Taksony 0–1
Bp. Honvéd-MFA–RKSK 2–1
Dunaújváros–KTE 2–1

8. FORDULÓ (szeptember 30.)
Vasárnap
Kozármisleny–Szentlőrinc 0–1
Hódmezővásárhely–Dunaújváros 0–4
KTE–Szeged-GA 3–3
RKSK–Makó 0–1
Szekszárd–PMFC 1–0
Taksony–Bp. Honvéd-MFA 1–2
Paks II–Iváncsa 0–2
FC Dabas–SZEOL SC 1–0

9. FORDULÓ (október 7.)
Vasárnap
Iváncsa–KTE 2–0
Szeged-GA–Hódmezővásárhely 5–0
PMFC–RKSK 1–4
Makó–Taksony 1–2
Szentlőrinc–Szekszárd 2–0
Dunaújváros–Kozármisleny 0–0
SZEOL SC–Paks II 4–0
Bp. Honvéd-MFA–FC Dabas 1–1

10. FORDULÓ (október 14.)
Vasárnap
Kozármisleny–Szeged-GA 0–3
Hódmezővásárhely–Iváncsa 1–2
KTE–SZEOL SC 2–0
Taksony–PMFC 0–1
RKSK–Szekszárd 2–0
Dunaújváros–Szentlőrinc 0–1
Paks II–Bp. Honvéd-MFA 0–2
FC Dabas–Makó 4–3

11. FORDULÓ (október 21.)
Vasárnap
Iváncsa–Kozármisleny 1–3
Szeged-GA–Dunaújváros 1–0
Szekszárd–Taksony 0–2
Pécsi MFC–FC Dabas 1–1
Szentlőrinc–Rákosmente KSK 3–0
Makó–Paksi FC II 2–0
SZEOL SC–Hódmezővásárhely 1–0
Bp. Honvéd-MFA–Kecskeméti TE 2–1

12. FORDULÓ (október 28.)
Vasárnap
Szeged-GA–Szentlőrinc 0–1
Kozármisleny–SZEOL SC 2–1
Kecskeméti TE–Makó FC 3–3
Taksony–Rákosmenti KSK 1–1
Hódmezővásárhely–Bp. Honvéd-MFA 1–3
Paksi FC II–Pécsi MFC 0–0
FC Dabas–Szekszárdi UFC 2–0
Dunaújváros–Iváncsa 1–1

13. FORDULÓ (november 4.)
Vasárnap
Iváncsa–Szeged-GA 0–0
RKSK–FC Dabas 0–0
PMFC–KTE 2–2
Makó–Hódmezővásárhely 0–2
Szentlőrinc–Taksony 2–1
Szekszárd–Paks II 1–2
SZEOL SC–Dunaújváros 2–0
Bp. Honvéd-MFA–Kozármisleny 1–0

14. FORDULÓ (november 11.)
Vasárnap
Iváncsa–Szentlőrinc 0–3
Szeged-GA–SZEOL SC 1–2
Kozármisleny–Makó 0–0
Hódmezővásárhely–PMFC 1–2
KTE–Szekszárd 1–1
Paks II–RKSK 2–3
FC Dabas–Taksony 1–0
Dunaújváros–Bp. Honvéd-MFA 0–0

15. FORDULÓ (november 17.)
Szombat

Taksony–Paks II 2–1
RKSK–KTE 1–1
Szekszárd–Hódmezővásárhely 0–1
PMFC–Kozármisleny 1–0
Makó–Dunaújváros 0–1
Szentlőrinc–FC Dabas 0–2
SZEOL SC–Iváncsa 2–0
Bp. Honvéd-MFA–Szeged-GA 0–2

16. FORDULÓ (november 25.)
Vasárnap
Szentlőrinc–SZEOL SC 2–3
Makó–Szeged-GA 1–2
Pécsi MFC–Dunaújváros 0–0
Szekszárd–Kozármisleny 1–0
RKSK–Hódmezővásárhely 0–1
Taksony–Kecskeméti TE 2–0
Bp. Honvéd-MFA–Iváncsa 1–1
FC Dabas–Paksi FC II 3–2

17. FORDULÓ (március 3.)
Vasárnap
Kecskemét–Dabas 0–1
Hódmezővásárhely–Taksony 1–4
Kozármisleny–Rákosmente 1–1
Szeged-Grosics Akadémia–Pécsi MFC 1–0
Iváncsa–Makó 2–1
SZEOL SC–Bp. Honvéd II 0–0
Paks II–Szentlőrinc 2–2
Dunaújváros–Szekszárd 0–0 

18. FORDULÓ (március 10.)
Vasárnap

Makó–SZEOL SC 1–1
Pécsi MFC–Iváncsa 2–2
Szekszárd–Szeged-Grosics Akadémia 1–1
Rákosmente KSK–Dunaújváros 0–1
Taksony–Kozármisleny 1–1
Dabas–Hódmezővásárhely 0–2
Paksi FC II–Kecskeméti TE 0–2
Bp. Honvéd-MFA–Szentlőrinc 1–1

19. FORDULÓ (március 17.)
Vasárnap
Szentlőrinc SE–Kecskeméti TE 1–1
Szeged-GA–Rákosmente KSK 0–1
Iváncsa–Szekszárdi UFC 3–1
SZEOL SC–Pécsi MFC 2–1
Hódmezővásárhely–Paksi FC II 0–1
Kozármisleny–FC Dabas 0–0
Bp. Honvéd-MFA–Makó FC 2–0
Dunaújváros–Taksony 1–0

20. FORDULÓ (március 23.)
Szombat
RKSK–Iváncsa 2–1
Taksony–Szeged-GA 0–2
KTE–Hódmezővásárhely 2–0
Makó–Szentlőrinc 1–3
Szekszárd–SZEOL SC 1–0
Paks II–Kozármisleny 3–1
PMFC–Bp. Honvéd-MFA 0–2
FC Dabas–Dunaújváros 0–1

21. FORDULÓ (március 31.)
Vasárnap
Szeged-GA–FC Dabas 1–0
Szentlőrinc–Hódmezővásárhely 1–0
Kozármisleny–KTE 3–1
Iváncsa–Taksony 3–0
SZEOL SC–RKSK 0–0
Bp. Honvéd-MFA–Szekszárd 2–1
Makó–PMFC 1–2
Dunaújváros–Paks II 2–0

22. FORDULÓ (április 7.)
Vasárnap
FC Dabas–Iváncsa 1–1
Hódmezővásárhely–Kozármisleny 0–3
Szekszárd–Makó 0–1
PMFC–Szentlőrinc 1–0
Paks II–Szeged-GA 0–1
Taksony–SZEOL SC 0–5
RKSK–Bp. Honvéd-MFA 2–1
KTE–Dunaújváros 1–0

23. FORDULÓ (április 14.)
Vasárnap
Szentlőrinc–Kozármisleny 4–0
Szeged-GA–KTE 1–0
Makó–RKSK 0–1
PMFC–Szekszárd 1–1
Bp. Honvéd-MFA–Taksony 0–2
Iváncsa–Paks II 2–2
SZEOL SC–FC Dabas 1–0
Dunaújváros–Hódmezővásárhely 6–2

24. FORDULÓ (április 21.)
Vasárnap
KTE–Iváncsa 1–0
Hódmezővásárhely–Szeged-GA 0–3
RKSK–PMFC 1–2
Taksony–Makó 3–0
Szekszárd–Szentlőrinc 0–0
Kozármisleny–Dunaújváros 1–1
Paks II–SZEOL SC 1–1
FC Dabas–Bp. Honvéd-MFA 5–0

25. FORDULÓ (április 28.)
Vasárnap
Szeged-GA–Kozármisleny 1–0
Iváncsa–Hódmezővásárhely 2–1
SZEOL SC–KTE 2–0
PMFC–Taksony 3–0
Szekszárd–RKSK 1–1
Szentlőrinc–Dunaújváros 0–0
Bp. Honvéd-MFA–Paks II 1–3
Makó–FC Dabas 2–4

26. FORDULÓ (május 5.)
Vasárnap
Kozármisleny–Iváncsa 2–2
Taksony–Szekszárd 0–2
FC Dabas–Pécsi MFC 0–3
Rákosmente KSK–Szentlőrinc 0–2
Paksi FC II–Makó 1–1
Hódmezővásárhely–SZEOL SC 0–1
Kecskeméti TE–Bp. Honvéd-MFA 2–2
Dunaújváros–Szeged-GA 1–2

27. FORDULÓ (május 12.)
Vasárnap
Szentlőrinc–Szeged-GA 1–1
SZEOL SC–Kozármisleny 2–0
Makó FC–Kecskeméti TE 0–1
Rákosmenti KSK–Taksony 2–1
Bp. Honvéd-MFA–Hódmezővásárhely 1–2
Pécsi MFC–Paksi FC II 0–0
Szekszárdi UFC–FC Dabas 1–1
Iváncsa–Dunaújváros 2–2

28. FORDULÓ (május 19.)
Vasárnap
Szeged-GA–Iváncsa 2–1
FC Dabas–RKSK 2–3
Kecskeméti TE–Pécsi MFC 1–1
Hódmezővásárhely–Makó FC 2–1
Taksony–Szentlőrinc 2–3
Paksi FC II–Szekszárdi UFC 1–1
Kozármisleny–Bp. Honvéd-MFA 0–1
Dunaújváros–SZEOL SC 0–0

29. FORDULÓ (május 26.)
Vasárnap
Szentlőrinc–Iváncsa 5–0
SZEOL SC–Szeged-GA 0–1
Makó–Kozármisleny 0–4
PMFC–Hódmezővásárhely 2–4
Szekszárd–KTE 0–0
RKSK–Paks II 1–0
Taksony–FC Dabas 1–1
Bp. Honvéd-MFA–Dunaújváros 1–0

30. FORDULÓ (június 2.)
Vasárnap
Paks II–Taksony 2–2
Kecskeméti TE–RKSK 3–1
Hódmezővásárhely–Szekszárd 0–6
Kozármisleny–Pécsi MFC 1–0
Dunaújváros–Makó 3–0
FC Dabas–Szentlőrinc 1–2
Iváncsa–SZEOL SC 4–0
Szeged-GA–Bp. Honvéd-MFA 4–1

2019.10.06 12:30:13

Labdarúgó NB II F. B.

A hajrában lőtt gólokkal nyert a Vác ellen az MTK • Két büntetővel győzött a Soroksár • A Budaörs pontot szerzett az ETO ellen.

2019.09.18 15:11:41

Labdarúgó NB II F. B.

Az ETO legyőzte a Nyíregyházát, Andrics szögletből talált be • A Gyirmót kiütötte a Soroksárt • Otthon kapott ki a Csákvár.

2019.09.11 15:17:42

Labdarúgó NB II ZOMBORI ANDRÁS

Sokan nyújtottak segítséget a korábbi labdarúgó rehabilitációját segítő családi sportnapon.