HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.08.03 07:41 Frissítve: 2018.11.25 16:48

NB III, 2018–2019, KÖZÉP-CSOPORT – EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA

 


A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Szentlőrinc SE 16 12 4 26–11 +15  36
2. Szeged 2011 16 10 3 3 31–11 +20  33
3. SZEOL SC 16 10 2 4 25–11 +14  32
4. Dunaújváros 16 7 5 4 16–10 +6  26
5. FC Dabas 16 7 5 4 21–18 +3  26
6. Budapest Honvéd-MFA II 16 7 4 5 19–18 +1  25
7. Taksony SE 16 7 3 6 19–18 +1  24
8. Kozármisleny FC 16 5 6 5 17–12 +5  21
9. Iváncsa KSE 16 5 4 7 21–22 –1  19
10. Pécsi MFC 16 4 7 5 14–18 –4  19
11. Szekszárdi UFC 16 5 2 9 8–18 –10  17
12. Rákosmente KSK 16 4 5 7 17–22 –5  17
13. Kecskeméti TE 16 3 8 5 21–23 –2  17
14. Makó FC 16 4 3 9 16–28 –12  15
15. Hódmezővásárhelyi FC 16 3 5 8 11–23 –12  14
16. Paksi FC II 16 2 4 10 9–28 –19  10

KELETI CSOPORT
NYUGATI CSOPORT

 
A 2017–2018-AS IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT
 
A 2016–2017-ES IDÉNY ADATBANKJA
KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT 

NB III, 2018–2019, KÖZÉP-CSOPORT

1. FORDULÓ (augusztus 4-5.)
Szombati mérkőzések

Szeged-Grosics Akadémia–Makó FC 4–1
Kozármisleny–Szekszárdi UFC 3–0
Hódmezővásárhelyi FC–Rákosmente KSK 1–1
Kecskeméti TE–Taksony SE 1–1
Dunaújváros PASE–Pécsi MFC 1–0
Vasárnapi mérkőzések
SZEOL SC–Szentlőrinc 2–0
Iváncsa–Bp. Honvéd II 3–0
Paksi FC II–FC Dabas 0–3

2. FORDULÓ (augusztus 11-12.)
Szombati mérkőzések

Taksony–Hódmezővásárhely 2–1
RKSK–Kozármisleny 0–0
Szekszárd–Dunaújváros 1–2
PMFC–Szeged-GA 1–2
Makó–Iváncsa 1–0
Vasárnapi mérkőzések
Szentlőrinc–Paks II 0–1
FC Dabas–KTE 1–3
Bp. Honvéd-MFA–SZEOL SC 0–1

3. FORDULÓ (augusztus 18-19.)
Szombati mérkőzések

Iváncsa–PMFC 1–2
Szeged-GA–Szekszárd 0–1
Kozármisleny–Taksony 1–1
Hódmezővásárhely–FC Dabas 0–0
Dunaújváros–RKSK 0–1
Vasárnapi mérkőzések
KTE–Paks II 1–0
Szentlőrinc–Bp. Honvéd-MFA 2–1
SZEOL SC–Kozármisleny 4–1

4. FORDULÓ (augusztus 25-26.)
Szombati mérkőzések

Kecskeméti TE–Szentlőrinc SE 0–1
Taksony–Dunaújváros 0–1
Rákosmente KSK–Szeged-GA 0–1
Szekszárdi UFC–Iváncsa 1–0
Pécsi MFC–SZEOL SC 0–0
Vasárnapi mérkőzések
Paksi FC II–Hódmezővásárhely 0–0
FC Dabas–Kozármisleny 0–4
Makó FC–Bp. Honvéd-MFA 1–2

5. FORDULÓ (szeptember 2.)
Vasárnap

Iváncsa–RKSK 5–2
Szeged-GA–Taksony 4–0
Hódmezővásárhely–KTE 1–1
Szentlőrinc–Makó 4–0
SZEOL SC–Szekszárd 0–0
Kozármisleny–Paks II 2–0
Bp. Honvéd-MFA–PMFC 2–2
Dunaújváros–FC Dabas 2–0

6. FORDULÓ (szeptember 9.)
Vasárnap

Paks II–Dunaújváros 2–2
FC Dabas–Szeged-GA 0–2
Hódmezővásárhely–Szentlőrinc 0–1
KTE–Kozármisleny 1–1
Taksony–Iváncsa 3–1
RKSK–SZEOL SC 1–3
Szekszárd–Bp. Honvéd-MFA 1–0
PMFC–Makó 0–0

7. FORDULÓ (szeptember 16.)
Vasárnap
Iváncsa–FC Dabas 2–2
Kozármisleny–Hódmezővásárhely 1–1
Makó–Szekszárd 1–0
Szentlőrinc–PMFC 3–1
Szeged-GA–Paks II 1–1
SZEOL SC–Taksony 0–1
Bp. Honvéd-MFA–RKSK 2–1
Dunaújváros–KTE 2–1

8. FORDULÓ (szeptember 30.)
Vasárnap
Kozármisleny–Szentlőrinc 0–1
Hódmezővásárhely–Dunaújváros 0–4
KTE–Szeged-GA 3–3
RKSK–Makó 0–1
Szekszárd–PMFC 1–0
Taksony–Bp. Honvéd-MFA 1–2
Paks II–Iváncsa 0–2
FC Dabas–SZEOL SC 1–0

9. FORDULÓ (október 7.)
Vasárnap
Iváncsa–KTE 2–0
Szeged-GA–Hódmezővásárhely 5–0
PMFC–RKSK 1–4
Makó–Taksony 1–2
Szentlőrinc–Szekszárd 2–0
Dunaújváros–Kozármisleny 0–0
SZEOL SC–Paks II 4–0
Bp. Honvéd-MFA–FC Dabas 1–1

10. FORDULÓ (október 14.)
Vasárnap
Kozármisleny–Szeged-GA 0–3
Hódmezővásárhely–Iváncsa 1–2
KTE–SZEOL SC 2–0
Taksony–PMFC 0–1
RKSK–Szekszárd 2–0
Dunaújváros–Szentlőrinc 0–1
Paks II–Bp. Honvéd-MFA 0–2
FC Dabas–Makó 4–3

11. FORDULÓ (október 21.)
Vasárnap
Iváncsa–Kozármisleny 1–3
Szeged-GA–Dunaújváros 1–0
Szekszárd–Taksony 0–2
Pécsi MFC–FC Dabas 1–1
Szentlőrinc–Rákosmente KSK 3–0
Makó–Paksi FC II 2–0
SZEOL SC–Hódmezővásárhely 1–0
Bp. Honvéd-MFA–Kecskeméti TE 2–1

12. FORDULÓ (október 28.)
Vasárnap
Szeged-GA–Szentlőrinc 0–1
Kozármisleny–SZEOL SC 2–1
Kecskeméti TE–Makó FC 3–3
Taksony–Rákosmenti KSK 1–1
Hódmezővásárhely–Bp. Honvéd-MFA 1–3
Paksi FC II–Pécsi MFC 0–0
FC Dabas–Szekszárdi UFC 2–0
Dunaújváros–Iváncsa 1–1

13. FORDULÓ (november 4.)
Vasárnap
Iváncsa–Szeged-GA 0–0
RKSK–FC Dabas 0–0
PMFC–KTE 2–2
Makó–Hódmezővásárhely 0–2
Szentlőrinc–Taksony 2–1
Szekszárd–Paks II 1–2
SZEOL SC–Dunaújváros 2–0
Bp. Honvéd-MFA–Kozármisleny 1–0

14. FORDULÓ (november 11.)
Vasárnap
Iváncsa–Szentlőrinc 0–3
Szeged-GA–SZEOL SC 1–2
Kozármisleny–Makó 0–0
Hódmezővásárhely–PMFC 1–2
KTE–Szekszárd 1–1
Paks II–RKSK 2–3
FC Dabas–Taksony 1–0
Dunaújváros–Bp. Honvéd-MFA 0–0

15. FORDULÓ (november 17.)
Szombat

Taksony–Paks II 2–1
RKSK–KTE 1–1
Szekszárd–Hódmezővásárhely 0–1
PMFC–Kozármisleny 1–0
Makó–Dunaújváros 0–1
Szentlőrinc–FC Dabas 0–2
SZEOL SC–Iváncsa 2–0
Bp. Honvéd-MFA–Szeged-GA 0–2

16. FORDULÓ (november 25.)
Vasárnap
Szentlőrinc–SZEOL SC 2–3
Makó–Szeged-GA 1–2
Pécsi MFC–Dunaújváros 0–0
Szekszárd–Kozármisleny 1–0
RKSK–Hódmezővásárhely 0–1
Taksony–Kecskeméti TE 2–0
Bp. Honvéd-MFA–Iváncsa 1–1
FC Dabas–Paksi FC II 3–2

A többi fordulót 2019-ben rendezik meg.

2018.12.19 16:29:09

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Szepessyvel remekelt a Gyirmót, Waltnerrel a Kaposvár • Az ETO és a Szpari sem javult igazán a trénercsere után • Várhidit kritizálták Óváron.

2018.12.02 00:03:29

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Kaposvár fölényesen nyert Soroksáron • Négyet vágott a Dorog • Kiesési helyosztót nyert a Budafok.