D. Á. 2019.09.28 22:43 Frissítve: 2019.09.29 23:40

Vasárnapi sportműsor: FTC–Kisvárda, olasz–magyar kézimeccs

Ezúttal is vasárnap lép pályára az FTC a labdarúgó NB I-ben. A zöld-fehérek a Kisvárdával játszanak a Groupama Arénában. Természetesen NB II-es és NB III-as meccseket is rendeznek Magyarországon. Este 18 órától a Dunaszerdahely a Zsolnával (Zilinával) csap össze a szlovák bajnokságban. Délután ismét Formula–1 – a száguldó cirkusz most Oroszországból jelentkezik. A férfi kézi Bajnokok Ligájában a Telekom Veszprém Franciaországba utazik, a Montpellier-hez.

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ

16.00: Ferencvárosi TC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
10. FORDULÓ

14.00: MTK Budapest–Nyíregyháza Spartacus FC
16.00: Vác FC–Vasas FC, Budapest, Szamos Mihály Sporttelep
17.00: Aqvital FC Csákvár–WKW ETO FC Győr
17.00: Szolnoki MÁV FC–Budaörs
17.00: Szeged-Csanád Grosics–Dorogi FC
17.00: BFC Siófok–Soroksár SC
17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szombathelyi Haladás–FC Ajka
17.00: Budafoki MTE–Kazincbarcika 

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.00: Balassagyarmati SE–FC Hatvan
16.00: Sényő–Tiszaújváros
16.00: Debreceni EAC–Jászberény
16.00: Ózdi Kohász–Ceglédi VSE
16.00: Tállya–ESMTK
16.00: Putnok FC–Eger
16.00: Debreceni VSC II–Füzesgyarmat
16.00: Diósgyőri VTK II–Gyöngyös
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: THSE-Szabadkikötő–Iváncsa
16.00: Bp. Honvéd II–Pécsi MFC
16.00: Kecskeméti TE–Dunaharaszti MTK
16.00: Monor–FC Dabas
16.00: Rákosmente–Dunaújváros
16.00: Dabas-Gyón FC–Kelen SC
16.00: Taksony–Szentlőrinc
16.00: Kozármisleny–Szekszárd
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Puskás Akadémia II–Érdi VSE
14.30: Ménfőcsanak–Mol Fehérvár FC II
16.00: Mosonmagyaróvári TE–Hévíz SK
16.00: FC Nagykanizsa–BKV Előre
16.00: III. Kerületi TVE–Balatonlelle
16.00: Bicskei TC–Veszprém
16.00: Komárom VSE–Sárvár FC
16.00: Lipót–Pápai Perutz FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
17.30:
Leicester CIty–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
15.30:
Strasbourg–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
17.00: Nimes–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Rennes (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
15.30:
Fortuna Düsseldorf–Freiburg (Tv: Sport2)
18.00: 1. FC Köln–Hertha BSC

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
12.30:
Napoli–Brescia (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: Lecce–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Cagliari–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Fiorentina (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
12.00:
Espanyol–Valladolid (Tv: Spíler2)
14.00: Eibar–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.00: Alavés–Mallorca (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
10. FORDULÓ

18.00: DAC (Dunaszerdahely)–Zilina (Zsolna) 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Tennessee Titans
19.00: Baltimore Ravens–Cleveland Browns
19.00: Buffalo Bills–New England Patriots (Tv: Sport2)
19.00: Detroit Lions–Kansas City Chiefs
19.00: Houston Texans–Carolina Panthers
19.00: Indianapolis Colts–Oakland Raiders
19.00: Miami Dolphins–Los Angeles Chargers
19.00: New York Giants–Washington Redskins
22.05: Arizona Cardinals–Seattle Seahawks
22.05: Los Angeles Rams–Tampa Bay Buccaneers
22.25: Chicago Bears–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)
22.25: Denver Broncos–Jacksonville Jaguars
Hétfő, 2.20: New Orleans Saints–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
  8.45:
berlini maratoni (Tv: Sport1)
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA, 3. NAP
DÖNTŐK

19.40: női rúdugrás (Tv: M4 Sport)
20.45: férfi hármas
21.35: 4x400 vegyes váltó
22.20: női 100 m
22.30: női 20 km gyaloglás (Madarász Viktória) (Tv: M4 Sport)

AUTÓVERSENY
  8.50:
Formula–3, Szocsi, 2. futam (Tv: M4 Sport)
10.15: Formula–2, Szocsi, 2. futam (Tv: M4 Sport)
16.30:
Blancpain Series, Barcelona (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI

13.10: F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK–Brassó
18.00: FTC–DAB
18.00: Hokiklub Budapest–Csíkszereda
18.30: Újpesti TE–Vasas
EBEL
17.30:
Fehérvár–Graz (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
19.00:
Nové Zámky–MAC Újbuda

KERÉKPÁR
ORSZÁGÚTI VILÁGBAJNOKSÁG
9.40:
férfi mezőnyverseny (Dina Márton, Kusztor Péter) (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ, 2. CSOPORT,
LIGNANO
2. FORDULÓ
17.00:
Olaszország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
17.00:
Celje (szlovén)–Aalborg (dán)
B-CSOPORT
17.00:
Motor Zaprizzsja (ukrán)–Vardar (északmacedón)
19.00: Montpellier HB (francia)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
12.10:
CD Bidosoa Irun (spanyol)–Eurofarm Rabotnik (északmacedón) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
17.30:
Wisla Plock (lengyel)–Kristianstad (svéd)
19.00: Kadetten Schaffhausen (svájci)–Csehovszkije Medvegyi (orosz)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
BK Ventspils (lett)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

LOVASSPORT

8.00: Pónifogathajtó-világbajnokság, Kisbér-Ászár – akadályhajtás

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
7.15:
Grúzia–Uruguay
9.45: Ausztrália–Wales

RÖPLABDA
FÉRFI EB
17.30:
döntő, Szerbia–Szlovénia

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
10.35: Országos bajnokság, Budapest, Gyakorló Jégcsarnok

SZABADIDŐSPORT
SPAR Budapest Maraton, 2. nap

SZNÚKER
7.55:
nemzetközi verseny, Kína, döntő, Shaun Murphy–Mark Williams (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
9.00:
Csengtu, döntő, Carreno Busta–Bublik (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
6.30: Peking (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
Selejtező, 3. forduló
F-csoport (Mataro)
  9.45:
ZF-Eger–CC Ortigia Siracusa (olasz)
E-csoport (Sibenik)
12.30:
PannErgy-Miskolci VLC–CN Mataro (spanyol)