D. Á. 2019.09.27 22:57 Frissítve: 2019.09.29 08:40

Szombati sportműsor: NB I; topligák; férfi kézilabda BL

Két hét után folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei – a televízióban a Debrecen–Puskás Akadémia és a Mol Fehérvár–Újpest mérkőzést nézhetjük meg. A PL-ben tovább őrizheti százszázalékos mérlegét a Liverpool, amely a Sheffield Unitedhez utazik. Nehezebb dolga lesz a Manchester Citynek, Pep Guardiola együttese ugyanis az Evertonnal játszik idegenben. Németországban rangadó vár Gulácsiékra: az RB Leipzig a Schalkét fogadja. Este minden bizonnyal teljes futballőrület lesz Spanyolország fővárosában, hiszen az Atlético Madrid a Reallal csap össze. A férfi kézi BL csoportkörében Szeged–Flensburg, de a magyar bajnokságban is rendeznek mérkőzéseket.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ

17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Budapest Honvéd (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Diósgyőri VTK (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: ZTE FC–Paksi FC (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
6. FORDULÓ
15.00: Haladás–FTC
16.00: DVTK–MTK
16.00: ETO FC Győr–Kelen SC
16.00: Szeged–Astra-Alef HFC

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ

13.30: Sheffield United–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Aston Villa–Burnley
16.00: Bournemouth–West Ham
16.00: Chelsea–Brighton (Tv: Digi Sport1)
16.00: Crystal Palace–Norwich
16.00: Tottenham–Southampton
16.00: Wolves–Watford
18.30: Everton–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
13.30:
Lyon–Nantes (Tv: Digi Sport1)
17.30: Bordeaux–PSG (Tv: Digi Sport3)
20.00: Angers–Amiens
20.00: Metz–Toulouse
20.00: Monaco–Brest (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nice–Lille (Tv: Digi Sport2)
20.00: Reims–Dijon 

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ

15.30: Augsburg–Leverkusen
15.30: Hoffenheim–Mönchengladbach
15.30: Mainz–Wolfsburg
15.30: Paderborn–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Schalke – élőben az NSO-n!
18.30: Dortmund–Werder Bremen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ

15.00: Juventus–SPAL (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sampdoria–Inter (Tv: Digi Sport2)
20.45: Sassuolo–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ

13.00: Athletic Bilbao–Valencia (Tv: Spíler2)
16.00: Getafe–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Granada–Leganés (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.30:
North Carolina–Clemson (Tv: Galaxy4)
Vasárnap, 1.00: Auburn–Mississippi (Tv: Galaxy4)

ATLÉTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA, 2. NAP
15.15:
férfi diszkosz selejtező (Huszák János) 
DÖNTŐK
18.25:
női kalapácsvetés
19.40: férfi távol
20.10: női 10 000 m
21.15: férfi 100 m
22.30: férfi 50 km gyaloglás (Helebrandt Máté, Venyercsán Bence)
22.30: női 50 km gyaloglás

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
9.10:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
11.00:
F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ÍJÁSZAT
Pályaíjász ob, Tápiószentmárton 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK–Fehérvári Titánok

KERÉKPÁR
ORSZÁGÚTI VILÁGBAJNOKSÁG
12.30: női mezőnyverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
17.30:
Mol-Pick Szeged–Flensburg-Handewitt (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
17.30: Elverum (norvég)–PSG (francia)
20.30: PPD Zagreb (horvát)–Barcelona (spanyol)
B-CSOPORT
19.45:
Porto (portugál)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–Csurgói KK
18.00: Budakalász–Dabasi KC VSE
18.00: Balatonfüredi KSE–SBS-Eger
19.00: Mezőkövesdi KC–FTC-HungaroControl

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Egis Körmend–OSE Lions
18.00: JP Auto-JKSE–Sopron KC
19.00: Atomerőmű SE–KTE-Duna Aszfalt
19.00: DEAC–Kaposvári KK
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: VBW CEKK Cegléd–PINKK-Pécsi 424
19.00: NKE-FCSM Csata–Sopron Basket

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1993 (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
8.00: Pónifogathajtó-világbajnokság, Kisbér-Ászár – maratonhajtás

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
  9.15:
Japán–Írország
B-CSOPORT
11.45:
Dél-Afrika–Namíbia
C-CSOPORT
  6.45:
Argentína–Tonga

RÖPLABDA
FÉRFI  NB I
A-CSOPORT
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Szegedi RSE
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
18.00:
bronzmérkőzés, Franciaország–Lengyelország, Párizs 

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
10.25: Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok

SZABADIDŐSPORT
SPAR Budapest Maraton, 1. nap

SZNÚKER
7.55 és 13.25:
világbajnokság, Kína, elődöntők (Tv: Eurosport2) 

SZÖRF
11.00: Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Torbole

TENISZ
ATP-TORNA
7.00: 1. elődöntő, Csengtu (Tv: Sport2)
9.00: 2. elődöntő, Csengtu (Tv: Sport2)
Peking, selejtező, 1. forduló
9.00 körül: Fucsovics Márton (3.)–Bernard Tomic (ausztrál) 
WTA-TORNA
6.30: Peking (Tv: Digi Sport3)
10.00: Taskent, döntő (Tv: Digi Sport2)
10.30: Vuhan, döntő (Tv: Digi Sport1)

UFC
20.30: UFC Fight Night, Koppenhága (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
A-CSOPORT

16.00: Tatabánya–Szolnoki Dózsa
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–FTC-Telekom Waterpolo
B-CSOPORT
19.00:
Metalcom Szentes–A-Híd OSC Újbuda