D. Á. 2020.02.21 23:36 Frissítve: 2020.02.23 00:09

Szombati sportműsor: rangadók a PL-ben és az NB I-ben

Szombaton újabb NB I-es fordulót rendeznek – az összes mérkőzést élőben követhetik az NSO-n! Pikáns rangadókat láthatunk az angol Premier League-ben: a Chelsea a Tottenhammel vív londoni derbit, a Manchester City a Leicesterrel játszik. A Serie A-ban pályán a Juventus és a Milan, a La Ligában végignézhetjük az FC Barcelona és a Real Madrid mérkőzését. A férfi kézi EHF-kupában bizonyíthat a Tatabánya, de nem lesz hiány hazai kézilabdában sem – férfi és női NB I-es meccsek minden mennyiségben.

 

FEBRUÁR 22., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
22. FORDULÓ
17.00:
Kisvárda Master Good–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Puskás Akadémia FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Újpest FC – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Zalaegerszegi TE FC – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
19.30: Mezőkövesd Zsóry FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Burnley–AFC Bournemouth
16.00: Crystal Palace–Newcastle United
16.00: Sheffield United–Brighton
16.00: Southampton–Aston Villa (Tv: Spíler1)
18.30: Leicester City–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
17.30:
Olympique Marseille–Nantes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Angers–Montpellier
20.00: Dijon–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00: Lille–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
20.00: Strasbourg–Amiens

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Fortuna Düsseldorf
15.30: Hertha BSC–1. FC Köln
15.30: Borussia Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: Werder Bremen–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
18.30: Schalke 04–RB Leipzig (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
13.00:
Hamburger SV–St. Pauli (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
15.00:
Bologna–Udinese (Tv: Digi Sport2)
18.00: SPAL–Juventus (Tv: Digi Sport2)
20.45: Fiorentina–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
13.00:
Celta Vigo–Leganés (Tv: Spíler2)
16.00: FC Barcelona–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Valencia (Tv: Spíler2)
21.00: Levante–Real Madrid (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  5.00:
világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Naeba (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupa, női lesiklás, Crans-Montana (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
WORLD TOUR, BUDAPEST (BOK-csarnok)
10.00:
női egyes, negyeddöntő
14.30: vegyes páros, döntő
16.00: férfi egyes, negyeddöntő
20.00: női páros, döntő
20.50: férfi páros, döntő

ATLÉTIKA
15.00: fedett pályás országos bajnokság (BOK-csarnok)

EVEZÉS
Ergométeres országos bajnokság, Székesfehérvár

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.20 és 16.00:
világkupa, HS 138, Trondheim (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Újpesti TE

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.00:
Grundfos Tatabánya KC–Pays d'Aix Université Club (francia), Győr (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Orosházi FKSE-Linamar–SBS-Eger
18.00: Balatonfüredi KSE–Dabasi KC
18.00: Budakalász–HE-DO B. Braun Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Csurgói KK
18.30: Váci KSE–Mol-Pick Szeged
NŐI NB I
18.00:
Szent István SE–Kisvárda Master Good SE, Monor
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–DVSC Schaeffler
18.00: Érd HC–Motherson-Mosonmagyaróvár
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 4. FORDULÓ
1. CSOPORT
14.00:
Rosztov-Don (orosz)–Metz (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
14.45:
Atomerőmű KSC Szekszárd–NKE-FCSM Csata (Tv: M4 Sport)
16.00: ELTE BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
18.00: PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK
18.00: TFSE-MTK–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: Uni Győr Mély-Út–VBW CEKK Cegléd
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–Sacramento Kings (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1052 (Tv: Sport2) 

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap, 3.00:
Deontay Wilder–Tyson Fury (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
18.00:
Újpesti TE–Fatum-Nyíregyháza
NŐI NB I
16.00:
MÁV Előre-Bericap–DSZC-Eötvös DSE
17.00: Palota RSC–Gödöllői RC
18.00: TFSE–Diósgyőri VTK
18.30: Budaörsi DSE–Szent Benedek RA

SÍFUTÁS
13.00:
világkupa, férfi és női klasszikus sprint, Trondheim (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
11.45: világbajnokság, Antholz-Anterselva – 4x6 km-es női váltó (Tv: Eurosport1)
14.45: 4x7.5 km-es férfi váltó (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
12.45:
világkupa, Barcarozsnyó (Rasnov)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
6.00:
FIS-világkupa, mogul (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
8.55:
nők, 1. futam, Winterberg (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
16.45:
Watford (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
  • 21.00: elődöntő, Rio de Janeiro (Tv: Eurosport2)
  • Marseille
  • Delray Beach
WTA-torna
  • 16.00: döntő, Dubai (Tv: Digi Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 1.00:
Paul Felder–Dan Hooker (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Szolnoki Dózsa–Jug Dubrovnik (horvát) (Tv: Sport1)
FÉRFI EUROKUPA, ELŐDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Brescia (olasz)–ZF-Eger
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
VasasPlaket–AVUS Szombathely
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
16.00:
Tatabánya–Debreceni VSE

2020.03.29 22:26:39

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

NS-VÉLEMÉNY. A futballvilág sem volt felkészülve egy ilyen krízisre.

2020.03.29 16:14:04

Minden más foci MTI

Nyáron nézők nélkül és bő egy hónap alatt bonyolíthatják le a Premier League-nek az idényből még hátralévő mérkőzéseit.

2017.06.17 17:32:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Amikor a pálmafák – Zinhóval, Edmundóval, Rivaldóval és Roberto Carlosszal – majdnem az égig nőttek.

2017.06.24 22:20:55

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Uri Geller eligazolt, de a Crespo, Francescoli duónak az Ortega, Aimar, Gallardo hármas osztogatott.

2017.05.26 21:13:55

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Bundabotrány, számlagyár, dopping... No és egy elképesztően jó és sikeres, máig emlegetett Marseille!