D. Á. 2019.09.16 17:11 Frissítve: 2019.09.19 15:28

Heti program: megkezdődik a Fradi El-kalandja, indul a Bajnokok Ligája!

Csütörtökön a Ferencváros az Espanyollal játszik az Európa-liga csoportkörének 1. fordulójában. Visszatér a Bajnokok Ligája, nem is akármilyen párosításokkal – kedden Napoli–Liverpool és Dortmund–Barcelona, szerdán Atlético Madrid–Juventus, valamint PSG–Real Madrid meccs a kínálatban. A hétvégén, bár nem lesznek magyar bajnokik (a korábbról elhalasztott ZTE–FTC meccs lesz a kivétel), nem maradunk hazai futball nélkül, ugyanis Magyar Kupa-fordulót rendeznek. A férfi kézi BL-ben pályán a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged is!

 

SZEPTEMBER 16., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FÉRFI FUTSAL NB I
4. FORDULÓ
18.30:
Haladás VSE–Kecskemét
19.20: Aramis SE–Veszprém

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ

21.00: Aston Villa–West Ham United (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ

20.45: Torino–Lecce (Tv: Digi Sport1)

NÉMETORSZÁG, 2. BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
20.30:
St. Pauli–Hamburger SV (Tv: Sport1)

TÖRÖKORSZÁG, SÜPER LIG
4. FORDULÓ
19.00:
Alanyaspor–Fenerbahce (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
Kedd, 2.15: 
New York Jets–Cleveland Browns (Tv: Sport 2)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Kötöttfogás, 60 kg (Torba Erik), 77 kg (Lőrincz Tamás), 130 kg (Lám Bálint)
7.00:
selejtezők, negyeddöntők
13.00: elődöntők (Tv: M4 Sport)
Kötöttfogás, 67 kg, 87 kg (Lőrincz Viktor), 97 kg
7.00:
vigaszág
14.00:
döntők (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Újpesti TE–FTC-Telekom (Tv: M4 Sport)
18.30: Debreceni EAC–Gyergyói HK (romániai)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
Selejtezők, 69 kg (a legjobb 16 közé jutásért)
12.00:
Kozák László–Wyatt Sanford (kanadai)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki
10.00:
egyéni verseny, selejtező (karika, labda)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő Eb, Bologna
9.00:
női kisöbű sportpuska fekvő (Bajos Gitta, Toma Dorina, Zwickl-Veres Kata)
14.15: férfi szabadpisztoly (Szűcs Gergely)

TENISZ
• DAVIS-KUPA

Osztályozó, Budapest, Sport11 Központ
MAGYARORSZÁG–
Ukrajna
11.00: Balázs Attila–Illja Marcsenko (Tv: M4 Sport) – vasárnap 6:4, 5:5-nél félbeszakadt
• NEMZETKÖZI TORNÁK

5.00: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport1)
9.00: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport1)
4.00: WTA-torna, Oszaka (Tv: Digi Sport2)
8.00: WTA-torna, Kanton (Tv: Digi Sport3)
ATP-tornák: Szentpétervár, Metz

VITORLÁZÁS
Repülőhollandi Európa-bajnokság, Balatonföldvár
10.00:
1. nap

SZEPTEMBER 17., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
E-CSOPORT

21.00: Napoli (olasz)–Liverpool FC (angol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Salzburg (osztrák)–Genk (belga) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
18.55: Internazionale (olasz)–Slavia Praha (cseh) (Tv: Spíler2)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
18.55: Olympique Lyon (francia)–Zenit (orosz) (Tv: Spíler1)
21.00: Benfica (portugál)–RB Leipzig (német) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
21.00: Chelsea (angol)–Valencia (spanyol) (Tv: Spíler1)
21.00: Ajax (holland)–Lille (francia)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Nők, 50 kg, 53 kg (Dénes Mercédesz), 55 kg, 72 kg

7.00: selejtezők, negyeddöntők
12.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)
Kötöttfogás, 60 kg, 77 kg, 130 kg
7.00: vigaszág
14.00: döntők (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
TIPSPORT LIGA
18.00: HK Poprad (Poprád, szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–HK Dukla Michalovce (Nagymihály, szlovák)
KHL, ALAPSZAKASZ
15.30:
Barisz–Szpartak (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
4. FORDULÓ

18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Telekom Veszprém
8. FORDULÓ
18.00: Budakalász–Mol-Pick Szeged

KOSÁRLABDA
Férfi Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–CSM CSU Oradea (Nagyvárad, romániai) (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1982 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
12.00 és 16.00:
selejtezők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki, egyéni verseny
8.00: selejtező (karika, labda)
Döntő
17.30: karika
18.05: labda

SPORTLÖVÉSZET
9.00: Olimpiai kvalifikációs Eb, Bologna, kisöbű szabadpuska fekvő vegyes csapat

TENISZ
4.00:
WTA-torna, Oszaka (Tv: Digi Sport2)
5.00: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport1)
6.55: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Kanton (Tv: Digi Sport1)
ATP: Szentpétervár, Metz

VITORLÁZÁS
10.00: Repülőhollandi Európa-bajnokság, Balatonföldvár, 2. nap

SZEPTEMBER 18., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.55: FC Bruges (belga)–Galatasaray (török) (Tv: Spíler1)
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.55: Olympiakosz Pireusz (görög)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: Bayern München (német)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Spíler1)
C-CSOPORT
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Atalanta (olasz)
21.00: Sahtar Doneck (ukrán)–Manchester City (angol), Harkiv
D-CSOPORT
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
9. FORDULÓ

16.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás
16.00: Soroksár SC–Gyirmót FC Győr
16.00: Dorogi FC–BFC Siófok
16.00: Budaörs–Szeged-Csanád-GA, Tatabánya
16.00: Kazincbarcika–Vác FC, Putnok
16.00: Tiszakécske–Budafoki MTE
18.00: Vasas FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
19.00: Csákvár–Szolnoki MÁV FC
19.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Nők, 57 kg (Barka Emese), 59 kg, 65 kg (Sleisz Gabriella), 76 kg (Németh Zsanett)

  7.00: selejtezők, negyeddöntők
12.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)
Nők, 50 kg, 53 kg, 55 kg, 72 kg
  7.00: vigaszág
14.00: döntők  (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

18.00: Hokiklub Budapest–Fehérvári Titánok
18.40: Schiller-Vasas HC–FTC-Telekom

KÉZILABDA
FÉRFI BL, CSOPORTKÖR

A-csoport:
19.00: SG Flensburg-Handewitt (német)–Elverum Handball (norvég) (Tv: Sport1)
C-csoport:
19.00:
Savehof–Eurofarm Rabotnik
D-csoport:

17.00: Dinamo Bukarest–Kristianstad
NŐI NB I

18.00: Győri Audi ETO KC–Váci NKSE
18.00: DVSC Schaeffler–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1983 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
12.00:
negyeddöntők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki, egyéni verseny
14.00:
selejtező (buzogány, szalag)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, férfi 55 kg, női 45 kg

TENISZ
4.00:
WTA-torna, Oszaka (Tv: Digi Sport2)
5.00: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport1)
6.55: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Kanton (Tv: Digi Sport1)
ATP: Szentpétervár, Metz

VITORLÁZÁS
10.00: Repülőhollandi Európa-bajnokság, Balatonföldvár, 3. nap

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 3. forduló
A-csoport

18.00: Szolnoki Dózsa–UVSE
19.15: Debreceni VSE–PVSK-Mecsek Füszért
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–Szegedi VE
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–Tatabánya
B-csoport
18.00: ZF-Eger–Kaposvári VK
19.30: A-Híd OSC Újbuda–AVUS Szombathely
19.30: Bp. Honvéd–Metalcom Szentes
20.00: BVSC-Zugló–VasasPlaket

SZEPTEMBER 19., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
H-CSOPORT
21.00:
Espanyol (spanyol)–FERENCVÁROS (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
A-CSOPORT
18.55: APOEL (ciprusi)–F91 Dudelange (luxemburgi)
18.55: Qarabag (azeri)–Sevilla (spanyol)
B-CSOPORT
18.55: FC Köbenhavn (dán)–Lugano (svájci)
18.55: Dinamo Kijev (ukrán)–Malmö FF (svéd) (Tv: Digi Sport3)
C-CSOPORT
18.55: FC Basel (svájci)–FK Krasznodar (orosz)
18.55: Getafe (spanyol)–Trabzonspor (török)
D-CSOPORT
18.55: LASK (osztrák)–Rosenborg BK (norvég)
18.55: PSV Eindhoven (holland)–Sporting CP (portugál)
E-CSOPORT
18.55: CFR Cluj (Kolozsvári Vasutas, román)–Lazio (olasz) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Rennes (francia)–Celtic (skót)
F-CSOPORT
18.55: Standard Liege (belga)–Vitória Guimaraes (portugál)
18.55: Eintracht Frankfurt (német)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
21.00: Rangers (skót)–Feyenoord (holland)
21.00: FC Porto (portugál)–Young Boys (svájci)
H-CSOPORT
21.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–CSZKA Moszkva (orosz)
I-CSOPORT
21.00: Wolfsburg (német)–Olekszandrija (ukrán)
21.00: Gent (belga)–Saint-Étienne (francia)
J-CSOPORT
21.00: Borussia Mönchengladbach (német)–Wolfsberg (osztrák)
21.00: Roma (olasz)–Istanbul Basaksehir (török) (Tv: Digi Sport2)
K-CSOPORT
21.00: Wolverhampton Wanderers (angol)–Sporting Braga (portugál)
21.00: Slovan Bratislava (szlovák)–Besiktas (török) (Tv: Digi Sport3)
L-CSOPORT
21.00: Manchester United (angol)–Asztana (kazah) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Partizan Beograd (szerb)–AZ Alkmaar (holland)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Péntek, 2.00:
Jacksonville Jaguars–Tennessee Titans (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Nők, 62 kg (Sastin Marianna), 68 kg. Szabadfogás, 57 kg, 65 kg (Muszukajev Iszmail)

7.00: selejtezők, negyeddöntők
12.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)
Nők, 57 kg, 59 kg, 65 kg, 76 kg
7.00: vigaszág
14.00: döntők (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
16.00:
Metallurg–Szpartak (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
Német bajnokság, 6. forduló
19.00:
Bergischer HC–THW Kiel (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1983 (Tv: Sport2)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki, egyéni verseny
7.00:
selejtező (buzogány, szalag)
Döntő
17.30:
buzogány
18.05: szalag

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő Eb, Bologna
1. nap

9.00: női 25 m sportpisztoly (Csonka Zsófia, Egri Viktória, Major Veronika)
11.00: férfi 50 m kisöbű szabadpuska, selejtező (Pekler Zalán, Péni István, Sidi Péter)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, női 49 kg, férfi 61 kg

TENISZ
5.00:
WTA-torna, Oszaka (Tv: Digi Sport2)
5.00: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport1)
6.55: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Kanton, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)
ATP-torna: Szentpétervár, Metz

VITORLÁZÁS
10.00: Repülőhollandi Európa-bajnokság, Balatonföldvár, 4. nap

SZEPTEMBER 20., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
21.00:
Southampton–AFC Bournemouth (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
20.45:
Strasbourg–Nantes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
20.30:
Schalke–Mainz (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
20.45:
Cagliari–Genoa (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
21.00:
Osasua–Real Betis (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Szabadfogás, 70 kg, 74 kg (Kuramagomedov Murad), 92 kg (Tóth Bendegúz), 125 kg (Ligeti Dániel)

7.00: selejtezők, negyeddöntők
12.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)
Nők 62 kg, 68 kg. Szabadfogás, 57 kg, 65 kg
7.00: vigaszág
14.00: döntők

CSELGÁNCS
14.00:
Grand Prix-verseny, Taskent, 1. nap (Tv: Sport1)

EVEZÉS
Országos bajnokság, Velence

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ

10.30: 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.30: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Újpesti TE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Hokiklub Budapest
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Debreceni EAC
18.30: Fehérvári Titánok–FTC-Telekom
18.40: Schiller-Vasas HC–Corona Brasov (romániai)
TIPSPORT LIGA
17.45: MAC Újbuda–HC 07 Detva (Gyetva, szlovák) (Tv: Digi Sport2)
18.00: HK Nitra (Nyitra, szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
NŐI NB I

18.30: Motherson-Mosonmagyaróvár–Érd HC

KOSÁRLABDA
Férfi Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló, visszavágó
18.00: CSM CSU Oradea (Nagyvárad, romániai)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1983 (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
8.55:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.50: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
12.00: elődöntők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki, egyéni összetett
12.30:
döntő

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő Eb, Bologna
2. nap

9.00: női 25 m sportpisztoly (Csonka Zsófia, Egri Viktória, Major Veronika)
9.00: férfi 50 m kisöbű szabadpuska alapverseny (Pekler Zalán, Péni István, Sidi Péter)
11.30: férfi 25 m gyorstüzelő pisztoly (Pálinkás Lajos, Takács Tibor)
12.30: női 50 m kisöbű sportpuska alapverseny (Bajos Gitta, Horváth Lea, Toma Dorina)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, férfi 67 kg, női 55 kg

TENISZ
5.00:
WTA-torna, Oszaka, negyeddöntők (Tv: Digi Sport2)
5.00: WTA-torna, Szöul, 1. negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
6.55: WTA-torna, Szöul, negyeddöntők (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Kanton, elődöntők (Tv: Digi Sport1)
14.00: ATP, Metz, negyeddöntők (Tv: Sport2)

VITORLÁZÁS
10.00: Repülőhollandi Európa-bajnokság, Balatonföldvár, 5. (utolsó) nap

SZEPTEMBER 21., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
5. FORDULÓ
14.00:
MTK–ETO FC Győr
15.00: FTC–Astra-Alef HFC
16.00: Kelen SC–ST. Mihály Szeged-Fitsport

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ)
AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
11.45:
Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
15.00: Putnok FC (NB III)–Paksi FC
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd
15.00: Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megyei I.)–Puskás Akadémia FC
15.00: Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
15.00: FC Hatvan (NB III)–Újpest FC
15.00: Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megyei I.)–Kaposvári Rákóczi FC

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK

15.00: Unione FC (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)
15.00: Hódmezővásárhelyi FC (Csongrád megye I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
15.00: Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–FC Ajka (NB II)
15.00: Flavus Velence (Fejér megye I.)–Szeged-Csanád Grosics (NB II)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Körösladányi MSK (Békés megye I.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
15.00: SBTC Kft. (Nógrád megye I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
15.00: Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megye I.)–Szajol KLK (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)
15.00: Heves Therm Hevesi LSC (Heves megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
15.00: Tamási 2009 FC (Tolna megye I.)–Tihanyi FC (Veszprém megye I.)
15.00: Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
15.00: SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megye I.)–WATI-Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom megye I.)
15.00: Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)
15.00: Villányi TC (Baranya megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
15.00: Pétervására SE (Heves megye I.)–Herold Trans Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–Nagybajomi AC (Somogy megye I.)
15.00: Balatoni Vasas SE (Somogy megye I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye I.)
15.00: Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megye I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
15.00: Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
15.00: Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
15.00: Ajka Kristály SE (Veszprém megye I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Ózdi Kohász SC (NB III)
15.00: Egerszalók SE (Heves megye I.)–PMFC (NB III)
15.00: Bogács Thermálfürdő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–III. Ker. TVE (NB III)
15.00: Maglódi TC (Pest megye I.)–MVSC-Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Bicskei FC (NB III)
15.00: Magyar Mélyépítő HSE (Hajdú-Bihar megye I.)–Vép VSE (Vas megye I.)
18.00: Móri SE (Fejér megye I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
19.00: DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II) (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
13.30:
Leicester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Burnley–Norwich City
16.00: Everton–Sheffield United
16.00: Manchester City–Watford (Tv: Digi Sport1)
18.30: Newcastle United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.30:
Marseille–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.00: Bordeaux–Brest (Tv: Digi Sport3)
20.00: Metz–Amiens
20.00: Nice–Dijon
20.00: Nimes–Toulouse
20.00: Reims–Monaco (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–1. FC Köln (Tv: Sport2)
15.30: Freiburg–Augsburg
15.30: Hertha BSC–Paderborn
15.30: Bayer Leverkusen–Union Berlin
18.30: Werder Bremen–RB Leipzig (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
13.00:
VfB Stuttgart–Greuther Fürth (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Udinese–Brescia (Tv: Digi Sport2)
18.00: Juventus–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Inter (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
13.30:
Villarreal–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
16.00: Levante–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Atlético Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.00:
Florida St. Seminoles–Lousville Cardinals (Tv: Galaxy4)
Vasárnap, 1.00: Stanford Cardinal–Oregon Ducks (Tv: Galaxy4)

AUTÓVERSENY
17.30:
TRC Europe, Barcelona, 1. futam (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Szabadfogás, 61 kg, 79 kg, 86 kg (Veréb István), 97 kg
7.00:
selejtezők, negyeddöntők
12.45: elődöntők
Szabadfogás, 70 kg, 74 kg, 92 kg, 125 kg
7.00:
vigaszág
14.00: döntők

EVEZÉS
Országos bajnokság, Velence

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.30: Gyergyói HK (romániai)–Újpesti TE
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Hokiklub Budapest
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló

17.30: Telekom Veszprém–THW Kiel (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
19.30: Barcelona (spanyol)–RK Celje (szlovén) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
4. FORDULÓ

17.00: Siófok KC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Kisvárda Master Good SE–Szent István SE
18.00: Szombathelyi KKA–Alba Fehérvár KC
18.00: MTK Budapest–Dunaújvárosi Kohász KA

MOTORSPORT
MOTOGP, ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
8.55:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50:
Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.35: Moto 3, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
13.00: Moto 3, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler2)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
15.05: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
15.30: Moto2, 2. időmérő (Tv: Spíler2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
12.00:
döntő
Budakalász
21.00: profi gála

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki
12.30:
csapatverseny

RÖGBI
Európai Nemzetek Kupája-sorozat, Első konferencia, Északi csoport, Prága
13.55:
Csehország–MAGYARORSZÁG

RÖPLABDA
20.30:
férfi Eb, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő Eb, Bologna
9.00:
női kisöbű sportpuska összetett, alapverseny (Bajos Gitta, Horváth Lea, Toma Dorina)
12.45: döntő (Tv: Digi Sport3)
14.15: férfi kisöbű szabadpuska összetett döntő (Tv: Digi Sport3)
10.00: női 25 m sportpisztoly alapverseny (Csonka Zsófia, Egri Viktória, Major Veronika)
15.45: döntő
17.00: férfi 25 m gyorstüzelő pisztoly dönt

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, női 59 kg, férfi 73 kg

TENISZ
5.00:
WTA-torna, Oszaka, elődöntők (Tv: Digi Sport1)
6.30: WTA-torna, Kanton, döntő (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Szöul, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Szöul, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP, Szentpétervár, elődöntők (Tv: Sport1)

TRIATLON
Világkupa, Vejhaj

UFC
Vasárnap, 2.00:
UFC Fight Night, Mexikóváros, Yair Rodriguez–Jeremy Stephens

SZEPTEMBER 22., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ (ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS)
17.00:
Zalaegerszegi TE FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
5. FORDULÓ
15.00:
Haladás–DVTK

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ)
AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
15.00:
Pilisi LK (Pest megyei I.)–Kisvárda

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK

15.00: Club Valnut Nádasd FC (Vas megye II.)–Soroksár FC (NB II)
15.00: XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Úrkúti Sportkör (Veszprém megye I.)–Vasas FC (NB II)
15.00: ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
15.00: Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
15.00: Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Budafoki MTE (NB II)
15.00: THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Thermal Spa Siklós FC (Baranya megye I.)
15.00: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongád megye I.)
15.00: Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III)
15.00:
Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III)
15.00:
Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
15.00: Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III)
15.00: Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I.)–Sárbogárd SE (Fejér megye I.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
15.00:
Crystal Palace–Wolverhampton Wanderers
15.00: West Ham United–Manchester United (Tv: Spíler1)
17.30: Arsenal–Aston Villa
17.30: Chelsea–Liverpool FC (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
15.00:
Rennes–Lille (Tv: Digi Sport3)
17.00: Angers–Saint-Étienne
21.00: Lyon–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Borussia Mönchengladbach–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30:
Sassuolo–SPAL (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lecce–Napoli (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sampdoria–Torino
18.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
20.45: Lazio–Parma (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ

12.00: Getafe–Mallorca
14.00: Espanyol–Real Sociedad
16.00: Valencia–Leganés (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–Cincinnati Bengals
19.00: Dallas Cowboys–Miami Dolphins
19.00: Green Bay Packers–Denver Broncos
19.00: Indianapolis Colts–Atlanta Falcons
19.00: Kansas City Chiefs–Baltimore Ravens
19.00: Minnesota Vikings–Oakland Raiders
19.00: New England Patriots–New York Jets
19.00: Philadelphia Eagles–Detroit Lions
22.05: Arizona Cardinals–Carolina Panthers
22.05: Tampa Bay Buccaneers–New York Giants
22.25: Los Angeles Chargers–Houston Texans
22.25: Seattle Seahawks–New Orleans Saints
22.25: San Francisco 49ers–Pittsburgh Steelers
Hétfő, 2.20: Cleveland Browns–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)

AUTÓVERSENY
17.30:
TRC Europe, Barcelona, 2. futam (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Szabadfogás, 61 kg, 79 kg, 86 kg, 97 kg
11.30:
vigaszág
14.00: döntők

EVEZÉS
Országos bajnokság, Velence

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
14.10:
futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok
18.00: FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai)
EBEL
17.30: Hydro Fehérvár AV19–HC TWK Innsbruck (osztrák) (Tv: Digi Sport3)
TIPSPORT LIGA
17.30: DVTK Jegesmedvék–MHK 32 Liptovsky Mikulás (Liptószentmiklós, szlovák)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló
15.15: GOG (dán)–Csehovszkije Medvegyi (orosz) (Tv: Sport1)
16.45:
Vardar Szkopje (északmacedón)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
19.00: Paris Saint-Germain (francia)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Német bajnokság, 6. forduló
13.30:
Magdeburg–RN Löwen (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
8.35:
Moto 3, bemelegítés (Tv: Spíler2)
9.05: Moto 2, bemelegítés (Tv: Spíler2)
9.35: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler2)
10.55: Moto3, futam (Tv: Spíler2)
12.05: Moto2, 2. futam (Tv: Spíler2)
13.25: MotoGP, futam (Tv: Spíler2)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki
12.30: csapatverseny

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, férfi 81 kg, női 64 kg

TENISZ
• OB
Országos bajnokság, döntők (Nemzeti Edzés Központ, Budapest, Mikoviny u. 6.)
• NEMZETKÖZI TORNÁK
ATP: Szentpétervár, Metz
WTA: Oszaka, Szöul

SZEPTEMBER 23., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FIFA
19.30:
FIFA-gála (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
20.30:
Wolfsburg–Hoffenheim (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Washington Redskins–Chicago Bears (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.30:
Kicsem+Tuti 1988 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
20.00:
férfi Eb, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)

2019.10.19 09:45:08

Minden más foci S. TÓTH JÁNOS

A Székelyföldi Labdarúgó Akadémián jártunk, amelynek elnöke, Szondy Zoltán beszélt az elért eredményekről.

2019.10.18 17:56:47

Minden más foci SZ. GY.

Kövér László: A fontos lelki egymásra találáson túl az ilyen konkrétumok is jellemzik a nemzet határok fölötti újraegyesítését.

2019.10.17 09:51:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Az Ekkono Method vezérigazgatója komplett fejlesztési rendszert mutatott be – a PSG-nél is alkalmazzák.

2019.10.11 21:18:06

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Amikor Uruguay húsz év után másodszor is világbajnok lett, teljes gyászba borította Brazíliát.