nemzetisport.hu 2018.12.10 12:31 Frissítve: 2018.12.13 17:47

Heti program: Vidi–Fradi; Honvéd–Újpest; Pool–MU; darts-vb

Zárul a labdarúgó Bajnokok Ligája és az Európa-liga csoportköre: előbbi nyolcaddöntőjében még négy hely kiadó, utóbbiban a Mol Vidi FC-nek szurkolhatunk a Chelsea ellen, a hétvégén aztán többek között Vidi–Ferencváros, és Honvéd–Újpest mérkőzésekkel ér véget az NB I őszi idénye. Folytatódnak a topligák küzdelmei is, Olaszországban torinói derbit, Angliában Liverpool–Manchester United rangadót rendeznek. Befejeződik a női kézilabda Európa-bajnokság. Számos magyar úszó indul a rövid pályás világbajnokságon. Beindul a decemberi dartsőrület, elkezdődik a PDC-világbajnokság. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

 

DECEMBER 10., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
21.00: 
Everton–Watford (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00:
 Athletic Bilbao–Girona (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
15. FORDULÓ
18.00:
Ankaragücü–Basaksehir (Tv: Digi Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
20.30:
 Bochum–St. Pauli (Tv: Sport1) 

FUTSAL NB I
18.15: 
Rubeola–Veszprém
19.00: Dunaferr–Nyírgyulaj 
20.30: Szigetszentmiklós–Haladás

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
kedd, 2.15: 
Seattle Seahawks–Minnesota Vikings (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
20.00: 
UTE–Vasas HC (Tv: M4 Sport)
NHL
kedd, 1.00:
New York Islanders–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
1. CSOPORT (NANTES)
18.00: 
Dánia–Oroszország (Tv: Sport2) 
21.00: 
Szerbia–Montenegró (Tv: Sport2)

FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Dabasi KC

SZNÚKER
14.00 és 20.00: 
Home Nations Series, Skót Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, SELEJTEZŐ, SZOMBATHELY
17.30:
MAGYARORSZÁG–Málta (Tv: M4 Sport)


DECEMBER 11., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
FC Bruges (belga)–Atlético Madrid (spanyol)
21.00: Monaco (francia)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Spíler1)
B-CSOPORT
21.00:
FC Barcelona (spanyol)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: Internazionale (olasz)–PSV (holland)
C-CSOPORT
21.00:
Liverpool (angol)–Napoli (olasz) (Tv: M4 Sport)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Paris Saint-Germain
D-CSOPORT
18.55:
Galatasaray (török)–FC Porto (portugál) (Tv: Spíler2)
18.55: Schalke 04 (német)–Lokomotiv Moszkva (orosz) (Tv: Spíler1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Frölunda–Kometa Brno (Tv: Sport2)
NHL
szerda, 1.00:
Boston Bruins–Arizona Coyotes (Tv: Spíler1) 

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
2. CSOPORT (NANCY)
18.00:
Spanyolország–Románia (Tv: Sport1) 
21.00:
Hollandia–Norvégia (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
17.00:
MOL-PICK Szeged–Ceglédi KKSE

SZNÚKER
14.00 és 20.00: 
Home Nations Series, Skót Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS VILÁGBAJNOKSÁG, HANGCSOU
2.30:
előfutamok. Benne:
férfi 400 m gyors (Bernek Péter, Dudás Dániel)
női 200 m gyors (Kapás Boglárka)
férfi 200 m pillangó (Biczó Bence, Kenderesi Tamás)
női 50 m mell (Sztankovics Anna)
férfi 100 m hát (Földházi Dávid)
női 400 m vegyes (Hosszú Katinka)
férfi 100 m mell (Horváth Dávid)
női 100 m hát (Hosszú Katinka)
férfi 200 m vegyes (Dudás Dániel)
női 4x100 m gyorsváltó
férfi 4x100 m gyorsváltó
12.00: elődöntő, döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
férfi 400 m gyors, döntő
női 200 m gyors, döntő
férfi 100 m hát, elődöntő
női 50 m mell, elődöntő
férfi 200 m pillangó, döntő
női 400 m vegyes, döntő
férfi 100 m mell, elődöntő
női 100 m hát, elődöntő
férfi 200 m vegyes, döntő
női 4x100 m gyorsváltó, döntő
férfi 4x100 m gyorsváltó, döntő


DECEMBER 12., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Ajax (holland)–Bayern München (német) (Tv: M4 Sport)
21.00: Benfica (portugál)–AEK Athén (görög) (Tv: Spíler1)
F-CSOPORT
21.00:
Sahtar Doneck (ukrán)–Lyon (francia)
21.00: Manchester City (angol)–Hoffenheim (német)
G-CSOPORT
18.55:
Real Madrid (spanyol)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Spíler2)
18.55: Viktoria Plzen (cseh)–Roma (olasz) (Tv: Spíler1)
H-CSOPORT
21.00:
Young Boys (svájci)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia (spanyol)–Manchester United (angol)

KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, EGYESÜLT ARAB EMÍRSÉGEK
SELEJTEZŐ
16.30:
el-Ajn (arab emírségekbeli)–Team Wellington (új-zélandi)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL
18.30:
Slovan Bratislava (szlovák)–Dinamo Riga (lett) (Tv: Sport2) 
NHL
csütörtök, 4.00:
Anaheim Ducks–Dallas Stars (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
1. CSOPORT (NANTES)
15.45:
Dánia–Montenegró
18.00:
Svédország–Oroszország (Tv: Sport1) 
21.00:
Szerbia–Franciaország
2. CSOPORT (NANCY)
15.45:
Spanyolország–Norvégia (Tv: Sport1) 
18.00: MAGYARORSZÁG–Románia (Tv: M4 Sport)
21.00: Hollandia–Németország (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
2. CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
I-CSOPORT
18.00:
Szolnoki Olaj–Pinar Karsiyaka (török)
J-CSOPORT
18.00:
Balkan BC (bolgár)–Alba Fehérvár
NŐI EURÓPA-KUPA, 6. FORDULÓ
F-CSOPORT
18.00:
CMB Cargo UNI Győr–Girona (spanyol)
G-CSOPORT
18.30:
Aluinvent DVTK–Venezia (olasz)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, B-CSOPORT
18.30:
Fino Kaposvár SE–Kecskeméti RC 

SZNÚKER
14.00 és 20.00: 
Home Nations Series, Skót Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS VILÁGBAJNOKSÁG, HANGCSOU
2.30:
előfutamok. Benne:
női 4x50 m vegyes váltó
férfi 200 m gyors (Dudás Dániel)
női 100 m gyors
férfi 100 m pillangó
női 200 m pillangó (Hosszú Katinka)
4x50 m vegyes gyorsváltó
női 800 m gyors (Kapás Boglárka)
12.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
női 4x50 m vegyes váltó, döntő
férfi 100 m hát, döntő
női 200 m pillangóm döntő
férfi 100 m mell, döntő
női 50 m mell, döntő
férfi 200 m gyors, döntő
női 100 m gyors, elődöntő
férfi 100 m pillangó, elődöntő
női 100 m hát, döntő
4x50 m vegyes gyorsváltó, döntő


DECEMBER 13., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
L-CSOPORT
18.55: 
MOL Vidi FC–Chelsea (angol) (Tv: Sport1)
18.55:
PAOK (görög)–BATE Boriszov (fehérorosz) (Tv: Digi Sport1)

A-CSOPORT
21.00:
AEK Larnaca (ciprusi)–Bayer Leverkusen (német)
21.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–Zürich (svájci)
B-CSOPORT
21.00:
RB Leipzig (német)–Rosenborg (norvég)
21.00: Celtic (skót)–Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport3)
C-CSOPORT
21.00:
FC Köbenhavn (dán)–Bordeaux (francia)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Zenit (orosz)
D-CSOPORT
21.00
: Spartak Trnava (szlovák)–Fenerbahce (török)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Anderlecht (belga)
E-CSOPORT
21.00:
Sporting CP (portugál)–Vorszkla Poltava (ukrán)
21.00: Arsenal (angol)–Qarabag (azeri) (Tv: Digi Sport2)
F-CSOPORT
21.00:
Dudelange (luxemburgi)–Real Betis (spanyol)
21.00: Olympiakosz (görög)–Milan (olasz) (Tv: Digi Sport1)
G-CSOPORT
18.55:
Villarreal (spanyol)–Szpartak Moszkva (orosz)
18.55: Rapid Wien (osztrák)–Rangers (skót)
H-CSOPORT
18.55:
Marseille (francia)–Apollon Limassol (ciprusi)
18.55: Lazio (olasz)–Eintracht Frankfurt (német)
I-CSOPORT
18.55:
Besiktas (török)–Malmö (svéd)
18.55: Genk (belga)–Sarpsborg (norvég)
J-CSOPORT
18.55:
Sevilla (spanyol)–FK Krasznodar (orosz) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Akhisarspor (török)–Standard Liege (belga)
K-CSOPORT
18.55:
Rennes (francia)–Asztana (kazah) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Dinamo Kijev (ukrán)–Jablonec (cseh)

FUTSAL NB I
20.00:
Veszprém–Dunaferr (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
12.00:
világkupaverseny, Val Gardena-Gröden, férfiak, lesiklás, edzés (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
15. FORDULÓ
péntek, 2.20:
Kansas City Chiefs–Los Angeles Chargers (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
11.00:
World Tour, döntő, Dél-Korea (Tv: Eurosport2) 

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
20.00:
(Tv: Sport2) 
1. forduló

Jeffrey de Zwaan (holland)–Nitin Kumar (indiai)
Martin Schindler (német)–Cody Harris (új-zélandi)
Jan Dekker (holland)–Lisa Ashton (angol)
2. forduló
Rob Cross (angol, 2.)–Jeffrey de Zwaan (holland)/Nitin Kumar (indiai)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNA, LORENSKOG
16.00:
MAGYARORSZÁG–Franciaország
NHL
péntek, 1.30:
Tampa Bay Lightning–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, 6. FORDULÓ, B-CSOPORT
16.00:
Hatay (török)–Sopron Basket
NŐI EURÓPA-KUPA, 6. FORDULÓ
I-CSOPORT
18.30:
VBW CEKK Cegléd–BLMA (francia)
H-CSOPORT
19.00:
Nymburk (cseh)–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA
péntek, 2.00:
Houston Rockets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, A-CSOPORT
18.00:
MÁV Előre SC–Vegyész RC Kazincbarcika 

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Hochfilzen, nők, 7,5 km, sprintverseny (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00–15.30:
Home Nations Series, Skót Open, 4. nap (Tv: Eurosport2)
15.30 és 20.00: 
Home Nations Series, Skót Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS VILÁGBAJNOKSÁG, HANGCSOU
2.30:
előfutamok. Benne:
férfi 100 m vegyes (Földházi Dávid)
női 50 m pillangó
férfi 50 m hát (Telegdy Ádám)
női 100 m vegyes (Hosszú Katinka)
férfi 50 m gyors (Lobanovszkij Maxim)
női 200 m hát (Hosszú Katinka)
férfi 200 m mell (Horváth Dávid)
4x50 m vegyes vegyes váltó
12.00: elődöntő, döntő (Tv: M4 Sport)
Benne:
férfi 200 m mell, döntő
női 100 m gyors, döntő
férfi 100 m vegyes, elődöntő
női 200 m hát, döntő
férfi 50 m gyors, elődöntő
női 50 m pillangó, elődöntő
férfi 100 m pillangó, döntő
női 100 m vegyes, elődöntő
férfi 50 m hát, elődöntő
női 800 m gyors, döntő
4x50 m vegyes vegyes váltó, döntő

DECEMBER 14., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
Nice–Saint-Étienne –  ELHALASZTVA

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ

20.30:
Nürnberg–Wolfsburg

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
21.00:
Celta Vigo–Leganés (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
16. FORDULÓ
18.00:
Göztepe–Bursaspor (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
12.00:
világkupaverseny, Val Gardena-Gröden, férfiak, szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
11.00:
World Tour, döntő, Dél-Korea (Tv: Eurosport2) 

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
13.30:
(Tv: Sport2) 
1. forduló
Michael Barnard (angol)–José de Sousa (portugál)
Alan Tabern (angol)–Raymond Smith (ausztrál)
Paul Nicholson (ausztrál)–Kevin Burness (északír)
2. forduló
Jamie Lewis (walesi, 28.)–Martin Schindler (német)/Cody Harris (új-zélandi)
20.00: (Tv: Sport2) 
1. forduló
Danny Noppert (holland)–Royden Lam (hongkongi)
Simon Stevenson (angol)–Ted Evetts (angol)
Chris Dobey (angol)–Borisz Kolcov (orosz)
2. forduló
Gary Anderson (skót, 4.)–Paul Nicholson (ausztrál)/Kevin Burness (északír)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNA, LORENSKOG
20.00:
MAGYARORSZÁG–Norvégia
NHL
szombat, 1.00:
Pittsburgh Penguins–Boston Bruins (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
20.00:
pályakerékpáros világkupaverseny, London, 1. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
ELŐDÖNTŐ
18.00:
az 1. csoport első helyezettje–a 2. csoport második helyezettje (Tv: Sport2) 
21.00:
az 1. csoport második helyezettje–a 2. csoport első helyezettje (Tv: Sport1) 
AZ ÖTÖDIK HELYÉRT
14.00:
az 1. csoport harmadik helyezettje–a 2. csoport harmadik helyezettje (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–DVTK-Eger

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
DEAC–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport)
19.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–KTE-Duna Aszfalt
FÉRFI EUROLIGA
20.30:
Bayern München (német)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport2) 
21.00:
Gran Canaria (spanyol)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) (Tv: Digi Sport3)

MŰKORCSOLYA
13.00:
Négy nemzet bajnoksága, Gyakorló Jégcsarnok, rövid programok

ÖKÖLVÍVÁS
22.00:
Magyar Ring profi gála (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Vasas Óbuda–UTE 

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Hochfilzen, férfiak, 10 km sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
18.00:
világkupaverseny, Engelberg, férfiak, HS 137, selejtező (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.30:
Home Nations Series, Skót Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Home Nations Series, Skót Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS VILÁGBAJNOKSÁG, HANGCSOU
2.30:
előfutamok. Benne:
4x50 m férfi gyorsváltó
női 50 m hát (Hosszú Katinka)
férfi 50 m pillangó
női 400 m gyors (Kapás Boglárka)
női 100 m mell (Sztankovics Anna)
4x200 m férfi gyorsváltó
12.00: elődöntő, döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
4x50 m férfi gyorsváltó, döntő
női 50 m pillangó, döntő
férfi 100 m vegyes, döntő
női 100 m vegyes, döntő
férfi 50 m pillangó, elődöntő
női 400 m gyors, döntő
férfi 50 m gyors, döntő
női 50 m hát, elődöntő
férfi 50 m hát, döntő
női 100 m mell, elődöntő
4x200 m férfi gyorsváltó, döntő

VÍZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KOMJÁDI-USZODA
ELDÖNTŐ
16.00:
UVSE–FTC-Telekom
17.30:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–BVSC-Zugló

DECEMBER 15., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
17.00: 
Puskás Akadémia–Mezőkövesd
17.00: Kisvárda–MTK Budapest
17.00: Paks–Diósgyőri VTK (Tv: M4Sport)
17.00: Haladás–Debreceni VSC
19.30: Bp. Honvéd–Újpest (Tv: M4Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Everton (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Leicester City
16.00: Huddersfield Town–Newcastle United
16.00: Tottenham Hotspur–Burnley (Tv: Spíler1)
16.00: Watford–Cardiff City
16.00: Wolverhampton Wanderers–AFC Bournemouth
18.30: Fulham–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
17.00: Dijon–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
Amiens–Angers – ELHALASZTVA
Caen–Toulouse – ELHALASZTVA
Nantes–Montpellier– ELHALASZTVA
20.00: Reims–Strasbourg

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30: Hoffenheim–Borussia Mönchengladbach
15.30: VfB Stuttgart–Hertha BSC
15.30: Augsburg–Schalke 04
15.30: Hannover 96–Bayern München (Tv: Sport1) 
15.30: Fortuna Düsseldorf–Freiburg
18.30: Borussia Dortmund–Werder Bremen (Tv: Sport1) 

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
18.00: Internazionale–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.30: Torino–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
13.00: Getafe–Real Sociedad
16.15: Real Valladolid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Madrid–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
20.45: Eibar–Valencia (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
16. FORDULÓ
17.00:
Basaksehir–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)

KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, EGYESÜLT ARAB EMÍRSÉGEK
AZ ELŐDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
14.00:
Kasima Antlers (japán)–CD Guadalajara (mexikói) (Tv: M4 Sport)
17.30: ES Tunisz (tunéziai)–el-Ajn (arab emírségekbeli)/Team Wellington (új-zélandi)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
12.00:
világkupaverseny, Val Gardena-Gröden, férfiak, lesiklás (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
15. FORDULÓ
22.30:
New York Jets–Houston Rockets (Tv: Sport1) 
vasárnap, 2.20:
Denver Broncos–Cleveland Browns (Tv: Sport1) 

ASZTALITENISZ
11.00:
World Tour, Dél-Korea, férfiak, döntő (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
  9.00:
FIA-bajnokság, Szaúd-Arábia, selejtező (Tv: Eurosport1)
13.00:
FIA-bajnokság, Szaúd-Arábia, 1 forduló (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
10.00:
Masters, Kanton, 1. nap (Tv: Sport2) 

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
13.30:
(Tv: Sport2) 
1. forduló
Richard North (angol)–Robert Marijanovic (német)
Mickey Mansell (északír)–Jim Long (kanadai)
Josh Payne (angol)–Jeff Smith (kanadai)
2. forduló
Max Hopp (német, 32.)–Danny Noppert (holland)/Royden Lam (hongkongi)
20.00: (Tv: Sport2) 
1. forduló
Craig Ross (új-zélandi)–Toni Alcinas (spanyol)
Ryan Searle (angol)–Stephen Burton (angol)
Keegan Brown (angol)–Karel Sedlácek (cseh)
2. forduló
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Alan Tabern (angol)/Raymond Smith (ausztrál)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNA, LORENSKOG
12.00:
MAGYARORSZÁG–Fehéroroszország
NHL
vasárnap, 1.00:
Washington Capitals–Buffalo Sabres (Tv: Spíler1)
vasárnap, 4.00: Vancouver Canucks–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
19.15:
pályakerékpáros világkupaverseny, London, 2. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–Vecsési SE
18.00: Balatonfüredi KSE–Ferencvárosi TC
18.00: CYEB Budakalász–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Csurgói KK–MOL-Pick Szeged
18.00: Dabasi KC–Mezőkövesdi KC 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki Olaj KK–Egis Körmend
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–JP Auto-JKSE
18.00: Alba Fehérvár–Atomerőmű SE
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–Kaposvári KK
18.00: Serco-TF-BP–Sopron KC
NŐI NB I
17.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–Vasas Akadémia
18.00: MTK-Budapest–Aluinvent DVTK
18.30: PINKK-Pécsi 424–PEAC-Pécs

LOVASSPORT
22.15:
Global Champions Tour, Prága (Tv: Eurosport2)

MŰKORCSOLYA
14.00:
Négy nemzet bajnoksága, Gyakorló Jégcsarnok, kűrök

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00
: Swietelsky-Békéscsabai RSE–Fatum Nyíregyháza 

SÍFUTÁS
14.00:
világkupaverseny, Davos, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
11.00:
világkupaverseny, Hochfilzen, nők, 10 km, üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)
14.15:
világkupaverseny, Hochfilzen, férfiak, 12,5 km, üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Engelberg, HS 137 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
15.15:
Home Nations Series, Skót Open, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.00:
Home Nations Series, Skót Open, elődöntő (Tv: Eurosport1)

UFC
vasárnap, 4.00:
Kevin Lee–Al Iaquinta (Tv: Sport2) 

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS VILÁGBAJNOKSÁG, HANGCSOU
2.30:
előfutamok. Benne:
4x50 m férfi vegyes váltó
női 200 m vegyes (Hosszú Katinka)
férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Gyurta Gergely)
női 100 m pillangó (Hosszú Katinka)
férfi 100 m gyors (Lobanovszkij Maxim)
női 50 m gyors
férfi 50 m mell (Horváth Dávid)
4x200 m női gyorsváltó
férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Kalmár Ákos)
12.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
4x50 m férfi vegyes váltó, döntő
női 200 m vegyes, döntő
férfi 100 m gyors, elődöntő
női 100 m pillangó, elődöntő
férfi 50 m pillangó, döntő
női 50 m gyors, elődöntő
férfi 50 m mell, elődöntő
női 50 m hát., döntő
férfi 400 m vegyes, döntő
női 100 m mell, döntő
4x200 m női gyorsváltó, döntő

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KOMJÁDI-USZODA
ELŐDÖNTŐ
14.00:
A-Híd-OSC-Újbuda–FTC-Telekom
15.45:
BVSC-Zugló–PannErgy-Miskolc

DECEMBER 16., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
20.15:
 Mol Vidi FC–Ferencváros (Tv: M4Sport)

NB II
21. FORDULÓ
13.00: BFC Siófok–Monor
13.00: ETO FC Győr–Cegléd
13.00: Nyíregyháza–Mosonmagyaróvár
13.00: Kaposvári Rákóczi–Kazincbarcika
13.00: Tiszakécske–Gyirmót
13.00: Soroksár– Balmazújváros
13.00: Vác FC–Dorog
13.30: Békéscsaba–Budaörs
17.00: Csákvár–ZTE FC
17.00: Vasas–Budafoki MTE

ANGOL  PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
14.30:
Brighton & Hove Albion–Chelsea
14.30: Southampton–Arsenal (Tv: Spíler1)
17.00: Liverpool–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
13.00: Lyon–Monaco (Tv: Digi Sport1)
15.00: Nimes–Lille (Tv: Digi Sport3)
Guingamp–Rennes – elhalasztva
Marseille–Bordeaux – elhalasztva

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30: RB Leipzig–Mainz 05
18.00: Eintracht Frankfurt–Bayer Leverkusen

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
12.30: SPAL–Chievo (Tv: Digi Sport2)
15.00: Fiorentina–Empoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Frosinone–Sassuolo
15.00: Sampdoria–Parma (Tv: Digi Sport2)
15.00: Cagliari–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.30: Roma–Genoa (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
12.00: Sevilla–Girona
16.15: Espanyol–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Villarreal (Tv: Spíler2)
20.45: Levante–Barcelona (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
16. FORDULÓ
17.00:
Besiktas–Tabzonspor (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Alta Badia, férfiak, óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
13.00:
világkupaverseny, Alta Badia, férfiak, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
15. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Arizona Cardinals   
19.00:
Baltimore Ravens–Tampa Bay Buccaneers   
19.00:
Buffalo Bills–Detroit Lions   
19.00:
Chicago Bears–Green Bay Packers    
19.00:
Cincinnati Bengals–Oakland Raiders 
19.00:
Indianapolis Colts–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)     
19.00:
Jacksonville Jaguars–Washington Redskins  
19.00:
Minnesota Vikings–Miami Dolphins 
19.00:
New York Giants–Tennessee Titans  
22.05:
San Francisco 49ers–Seattle Seahawks          
22.25:
Pittsburgh Steelers–New England Patriots (Tv: Sport2)        
hétfő, 2.20:
Los Angeles Rams–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2) 

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
13.30:
(Tv: Sport2) 
1. forduló
Gabriel Clemens (német)–Aden Kirk (angol)
Yordi Meeuwisse (holland)–William O'Connor (ír)
Brendan Dolan (északír)–Liu Jüan-csün (kínai)
2. forduló
Dave Chisnall (angol, 12.)–Josh Payne (angol)/Jeff Smith (kanadai)
20.00: (Tv: Sport1) 
1. forduló
Luke Humphries (angol)–Adam Hunt (angol)
Matthew Edgar (angol)–Darius Labanauskas (litván)
Ross Smith (angol)–Paul Lim (szingapúri)
2. forduló
Peter Wright (skót, 3.)–Craig Ross (új-zélandi)/Toni Alcinas (spanyol)

CSELGÁNCS
10.00:
Masters, Kanton, 2. nap (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
NHL
21.00:
St. Louis Blues–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.00: Chicago Blackhawks–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
20.00:
pályakerékpáros világkupa, London, 3. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
DÖNTŐ
18.00:
az első elődöntő nyertese–a második elődöntő nyertese (Tv: Sport1) 
BRONZMÉRKŐZÉS
15.00:
az első elődöntő vesztese–a második elődöntő vesztese (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
18.00: Ceglédi KKSE–Telekom Veszprém

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
17.00: CMB CARGO UNI Győr–NKE-Csata
18.00: Sopron Basket–ELTE BEAC Újbuda

RÖPLABDA
FÉRFI MEVZA-KUPA
18.00:
Kazincbarcika–Mladost Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport2)
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Hungast-Haladás–Jászberény VT

SÍFUTÁS
  9.30:
világkupaverseny, Davos, nők, 10 km, szabadstílus (Tv: Eurosport2)
11.30: világkupaverseny, Davos, férfiak, 15 km, szabadstílus (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
11.00:
világkupaverseny, Hochfilzen, női váltó (Tv: Eurosport1)
14.00:
világkupaverseny, Hochfilzen, férfi váltó (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
14.00:
világkupaverseny, Engelberg, HS 137 (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
16.00:
világkupaverseny, Lake Placid, nők, második futam (Tv: Eurosport1)
18.00:
világkupaverseny, Lake Placid, sprint (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
15.30:
Home Nations Series, Skót Open, döntő (Tv: Eurosport2)
20.00:
Home Nations Series, Skót Open, döntő (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS VILÁGBAJNOKSÁG, HANGCSOU
2.30:
előfutamok
Benne:
4x50 m női gyorsváltó
férfi 200 m hát (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)
női 200 m mell
4x100 m férfi vegyes váltó
4x100 m női vegyes váltó
11.00: döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
4x50 m női gyorsváltó
férfi 1500 m gyors
férfi 100 m gyors
női 200 m mell
férfi 200 m hát
női 100 m pillangó
férfi 50 m mell
női 50 m gyors
4x100 m férfi vegyes váltó
4x100 m női vegyes váltó

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KOMJÁDI-USZODA
14.00:
nők, döntő (Tv: M4 Sport)
16.00:
férfiak, döntő (Tv: M4 Sport)

DECEMBER 17. HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
sorsolás, a legjobb 8 közé jutásért (Tv: Eurosport1)

EURÓPA-LIGA
13.00:
sorsolás, a legjobb 16 közé jutásért (Tv: Eurosport1, Sport1) 

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
20.30:
Atalanta–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
21.00: Deportivo Alavés–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
20.30:
1. FC Köln–Magdeburg (Tv: Sport1) 

FUTSAL NB I
18.00:
Nyírgyulaj–Szigetszentmiklós
18.15: Haladás–Berettyóújfalu

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ

18.00: világkupaverseny, Alta Badia, férfiak, párhuzamos óriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
15. FORDULÓ
kedd, 2.15:
Carolina Panthers–New Orleans Saints (Tv: Sport2) 

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
20.00:
(Tv: Sport2) 
1. forduló
Vincent van der Voort (holland)–Lourence Ilagan (Fülöp-szigeteki)
Wayne Jones (angol)–Devon Petersen (dél-afrikai)
Ryan Joyce (angol)–Anasztaszija Dobromiszlova (orosz)
2. forduló
Raymond van Barneveld (holland, 17.)–Matthew Edgar (angol)/Darius Labanauskas (litván)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
19.30:
világkupaverseny, Arosa (Tv: Eurosport2)

2019.08.17 23:22:59

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Párás szemmel idézzük Törőcsiket, Ebedlit, Kocsis Lajost. Ám az a rossz hírem, hogy a mai Újpestbe, Fradiba, Honvédba az edzőik valószínűleg nem tennék be őket.

2019.06.23 14:25:14

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

A Tottenhamnek sokba került egy fel nem vett telefon • Bozsik és a ruha, az újpesti legenda és a lakásátok.

2019.08.16 23:16:44

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. »Az elérhető klasszis hátvédek száma kevés, ráadásul értük klubjuk is mindent megtesz, így még jobban felmennek az árak.«

2019.08.15 18:21:44

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. Mi a kellemetlenebb, ha a kocsmában a nénikémet egy ősi mesterséggel hozzák kapcsolatba, s még a vélt származását is felemlegetik, vagy ha szó nélkül pofán vernek, esetleg széttörnek egy sörösüveget a fejemen?