Felkészülés: Lisztes kémkedett, a Honvéd győzött

2017.02.04. 18:47
Eppel Márton góllal járult hozzá a Honvéd győzelméhez (Fotó: Szabó Miklós)
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a Budapest Honvéd 2–1-re legyőzte a Cibalia Vinkovcit Telkiben.

A kispestiek beszámolója szerint a találkozót nem láthatták a nézők, mert a telki pályának nincs lelátója, ezért a szervezők nem engedélyezték a szurkolók jelenlétét. A kezdés egy órát csúszott, mert a horvátok nehezen jutottak át a határon.

A meccsen megjelent Lisztes Krisztián is, aki a Ferencváros megbízásából volt jelen. A Fradi és a Honvéd egy hét múlva összecsap a Magyar Kupában, a zöld-fehérek korábbi játékosa ezért tanulmányozta Marco Rossi csapatát.

Budapest Honvéd–Cibalia Vinkovci (horvát) 2–1
Telki. Vezette: Gyarmati
HONVÉD: Gróf (Horváth) – King (Villám), Lovric (Baráth), Kamber, Laczkó (Bobál) – Nagy G., Hidi (Holender), Gazdag – Zsótér, Eppel (Koszta), Balázs Zs.
Gólszerző: Eppel, Balázs Zs.

A BUDAPEST HONVÉD TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
január 9.
Edzőtábor: január 15–25., Belek (Törökország)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 18., Belek: Bp. Honvéd–Amkar Perm (orosz) 0–0
Január 21., Side: Bp. Honvéd–Gaz Metan Medias (Medgyes, romániai) 0–1
Január 24., Alanya: Bp. Honvéd–Botev Plovdiv (bolgár) 2–0 (Kamber, Vasziljevics)
Január 28., Telki: Bp. Honvéd–Békéscsaba 2–1 (Eppel, Zsótér)
Január 31., SZAC-pálya:Bp. Honvéd–Poli Timisoara (Temesvár, romániai) 1–0 (Eppel)
Február 4., Telki: Bp. Honvéd–Cibalia Vinkovci (horvát) 2–1 (Eppel, Balázs Zs.)