Felkészülés: a Paks sikerrel zárta a beleki túrát

2017.01.31. 18:02
Az NB I-es Paks utolsó beleki felkészülési mérkőzésén 2–1-re nyert a kazah Altaj Szemej ellen.

Mint a paksifc.hu beszámolójából kiderül, a magyar csapat nagy elánnal kezdte a mérkőzést, agresszíven játszott, letámadott. paksifc.hu beszámolójából kiderül, a magyar csapat nagy elánnal kezdte a mérkőzést, agresszíven játszott, letámadott.

A 14. percben pedig meg is szerezte a vezetést! Jelena Richárd beadása után Koltai Tamás adott nagyszerű passzt Hajdú Ádámnak, aki 14 méterről a rövid sarokba lőtt (1–0).

A félidő előtt egyenlített ugyan az Altaj Szemej, a 66. percben azonban megszerezte a győzelmet jelentő találatot a Paks, Simon Márk bombázott 15 méterről a kazah kapuba (2–1).