
Simone Biles vállalja a keddi döntőt (Fotó: AFP)
A négyszeres olimpiai bajnok és 19-szeres vb-aranyérmes Simone Biles ott lesz kedden a tokiói olimpia gerendadöntőjében – írja az Egyesült Államok tornaszövetségének a Twitter-oldala.
Mint ismert, a 24 éves sportolónő korábban visszalépett az egyéni összetett, az ugrás, a felemás korlát és a talaj döntőjétől is. Az amerikai szövetség tájékoztatása szerint kedden vállalja a gerenda fináléját.
Biles a múlt heti, keddi csapatversenyen csak az első szeren tornázott, és a 13.766 pontra értékelt ugrása után visszalépett, indoklása szerint azért, mert a gyengébb teljesítménye után a mentális egészségére kellett figyelnie.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik



