Roland Garros: Fucsovics Mártonék is búcsúztak az első körben

MTI/B. D. K.MTI/B. D. K.
2021.06.03. 17:42
Párosban is véget ért Fucsovics szereplése a Roland Garroson (Fotó: AFP)
Fucsovics Márton és Stefano Travaglia párosa két játszmában, 6:3, 6:3-ra kikapott és már az 1. fordulóban búcsúzott párosban a francia nyílt teniszbajnokságon.

A magyar játékos és társa, az olasz Stefano Travaglia csütörtökön az első szettben 3:4-es állásnál, a másodikban 2:2 után került brékhátrányba, amely elég is volt az új-zélandi Marcus Daniell és az osztrák Philipp Oswald 16. helyen kiemelt kettősének a győzelemhez. Az összecsapást – amely 1 óra 16 percig tartott – Fucsovicsék harmadik elbukott adogatójátéka zárta.

Fucsovics Márton egyesben előbb legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Gilles Simont, majd a 2. fordulóban három játszmában kikapott az olasz Fabio Fogninitől.

ROLAND GARROS, PÁRIZS (34 367 215 euró, salak)
FÉRFI PÁROS, 1. FORDULÓ

Fucsovics Márton, Stefano Travaglia (magyar, olasz)–Marcus Daniell, Philipp Oswald (új-zélandi, osztrák, 16.) 3:6, 3:6