Roland Garros: Barbora Krejcíková párosban is nyert

A finalisták (Fotó: Getty Images)
A női egyes győztese, a cseh Barbora Krejcíková párosban is megnyerte a döntőt a francia nyílt teniszbajnokságon.
Barbora Krejcíková és Katerina Siniaková második helyen kiemelt kettőse az amerikai Bethanie Mattek-Sands és a lengyel Iga Swiatek párosát győzte le vasárnap két szettben, 1 óra 16 perces mérkőzésen.
Legutóbb, 21 évvel ezelőtt Mary Pierce-nek sikerült egyesben és párosban is győznie a Roland Garros női versenyében.
Krejcíková és Siniaková 2018 után másodszor nyerte meg a salakpályás Grand Slam-tornát, és abban az évben Wimbledonban is ők győztek.
TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
NŐI PÁROS DÖNTŐ
Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková (csehek, 2.)–Bethanie Mattek-Sands, Iga Swiatek (amerikai, lengyel, 14.) 6:4, 6:2
Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré
Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik


