
Archiv cikkek
2009.07.29. 01:36
Dacos volt, önkritikus lett
Remek rajtott vett a Ferencváros a Ligakupában: idegenben, Kecskeméten nyert 3–0ra a KTE-Ereco ellen. A nagy kedvenc, Tóth Bence a kezdőcsapatban játszott, s most a DVTK elleni újabb diadalra, no meg a hétvégi, zalaegerszegi élvonalbeli bemutatkozásra készül – nagy becsvággyal és rendkívül önkritikusan.

Archiv cikkek
2009.07.24. 23:57
Diadalmenet? Ugyan már!

Archiv cikkek
2009.06.29. 23:11
Emelkedik a futball-láz!

Archiv cikkek
2009.06.29. 01:08
A Hévíz lett az ország legjobb NB-s csapata

Archiv cikkek
2009.06.18. 22:59
Negyvenötmillió a középpályásért

Archiv cikkek
2009.06.14. 00:18
A gyirmótiak nem adják meg magukat
Ilyen is csak Magyarországon, a magyar futballban fordulhat elő: hiába nyert bajnokságot a Gyirmót SE, az NB II Nyugati csoportjából a második helyezett Lombard Pápa Termál FC jutott az élvonalba. A licenc nélküli győri kiscsapatnál azonban nem nyugszanak bele a testület elutasításába, az MLSZ elnöksége után a Sportdöntőbírósághoz fordulnak igazukért. Pintér Dávid technikai vezető lapunknak elmondta, az MLSZtől semmiféle segítséget sem kapott, sőt a szövetségben félrevezették a licenckérelmek benyújtása kapcsán.

Archiv cikkek
2009.06.12. 01:57
A gyorsaság mellett a kitartás döntött
Szentes Lázár két évre szóló megállapodást kötött a Nyíregyháza Spartacusszal. Az együttes új szakmai irányítója június 18-án kezdi meg a munkát edzői pályafutása tizenegyedik állomáshelyén. A nyíregyháziak új csapat építését és az első tíz hely valamelyikének megszerzését várják Szentes Lázár érkezésétől.

Archiv cikkek
2009.06.09. 22:37
Csertői Aurél: nem!

Archiv cikkek
2009.05.23. 23:58
Kiélezett hármas csata a feljutásért
Keleten már eldőlt, a Ferencváros jut az élvonalba, az NB II Nyugati csoportjában azonban még három együttes, a Gyirmót SE, a Pécsi MFC és a Lombard Pápa Termál FC küzd az aranyért. Óriási a versenyfutás négy fordulóval a vége előtt, Urbán Flórián szerint a harmadik Lombardból lesz az első.

Archiv cikkek
2009.05.15. 23:20
A Fradi nem nyithatja ki a stadion kapuit
Döntött a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága, és érvényben hagyta a korábbi határozatát, ezek szerint a szombati, 15 órakor kezdődő Ferencváros–Kazincbarcikai VSC bajnoki mérkőzést zárt kapuk mögött rendezik. Ezenkívül 500 ezer forint befizetésére is kötelezte a szövetség a Fradit a szurkolói rendbontások miatt.
12
/
23

