
Labdarúgó NB I
2004.12.17. 20:47
Osztoznának a pénzdíjon
A REAC tiltakozása után eldőlt, hogy az NB I B mégis képviseltetheti magát a tornán. Kutasi Róbert, a REAC klubigazgatója tudja, hogy az Artmedia Bratislavával már megszületett a megállapodás, de a másik két külföldi csapat helyére be lehetne sorolni az második vonal képviselőit.

Labdarúgó NB I
2004.12.16. 20:37
A Real elől a REAC is félreállna

Kosárlabda
2004.09.23. 22:55
Dirk Nowitzki nem diskurált

Labdarúgó NB I
2004.09.06. 22:44
Bukás az első vereség után
Amikor a nyáron Veszprémbe költözött Fedor Sándor, eszébe sem jutott, hogy mindössze kilenc hetet tölt a királynék városában. Márpedig a hét végén a Mezőfalvától hazai pályán elszenvedett 2-1-es vereség után Kiss József csapattulajdonos menesztette a vezetőedzőt.

Labdarúgó NB I
2004.08.03. 22:21
Diósgyőr: Még elveszhet a klublicenc
Az előzetes várakozásoknak megfelelően a Lombard-Pápa, a Nyíregyháza és a Diósgyőr csapatát működtető futballvállalkozás is megkapta kedden a Magyar Labdarúgóliga (MLL) licencbizottságától az élvonalbeli induláshoz szükséges jóváhagyást.
38
/
41
