
Magyar válogatott
2003.05.01. 23:38
Ingyen sem kellett a tévéknek a meccs

Labdarúgó NB I
2003.04.14. 21:22
Ez a rendszer megbukott
Nem állítjuk, hogy sokáig tartott a kispesti vezetőknek az új edző személyét illetően dönteni, hiszen Ôze Tibor szombaton késő délután szenvedett 30-s vereséget csapatával Békéscsabán, a helyére kinevezett Duró József pedig vasárnap reggel már edzést is tartott.

Labdarúgó NB I
2003.04.09. 22:00
Kispest - Nem lehet levéltitok

Labdarúgó NB I
2003.04.06. 22:31
Éjjel döntenek Egerszegen
Szegény, szegény Sipeki István! Képzeljük el a siófoki játékos lelkiállapotát: végre stabil csapattaggá érik, a Zalaegerszeg elleni sorsdöntő mérkőzésen a mezőny egyik legjobbja lesz, erre fel röviddel a vége előtt egy ártalmatlannak tűnő szituációban érkezik Molnár Balázs, és a siófoki futballista bal lába hatalmasat reccsen.

Labdarúgó NB I
2003.03.19. 21:05
Kispest - Nem büntetnek

Labdarúgó NB I
2003.02.20. 21:43
Kispest - Seregnyi hiányzó

Labdarúgó NB I
2003.02.06. 21:02
Erős Károly végül aláírhatott
Csütörtökön az írtuk, hogy Erős Károly ügyében nincs semmi változás. Nos, mostanra végre véget ért a futballista kálváriája, aki már nagyon régóta szeretett volna a Kispest-Honvéddal készülni, ám az MTK Hungária nem engedte el egészen mostanáig.

Labdarúgó NB I
2003.02.03. 21:01
Versenyképes volt az ajánlat
Már-már rutinszerűen gyűlnek össze az újságírók a kispesti sajtótájékoztatókra, hiszen egy hónap alatt harmadszor rendeztek efféle összejövetelt. Az első alkalommal az új vezetőedzőt, Őze Tibort és a szakmai stábot, másodjára pedig kilenc új futballistát mutattak be, de mivel a keret még nem volt teljes, egy újabb randevút szervezett a Honvéd.

Labdarúgó NB I
2003.01.29. 20:38
A ferencvárosiakra várva
Kezd kialakulni a Honvéd kerete, bár még négy hely mindig kiadó a huszonkettőből. Az eddig próbajátékon részt vevő Forrai Attila már nem a kispestiekkel edz, továbbra is velük készül azonban a mindössze 18 éves, nagy tehetségnek tartott irányító, Csobánki Ádám, valamint a kiváló erőállapotban lévő egykori BVSC-fedezet, Földesi János nem kizárt, hogy hamarosan ők is szerződést kapnak.

Labdarúgó NB I
2003.01.21. 20:44
Erős Károlyt nem engedik el
Néhány napja kilenc élvonalbeli játékost soroltunk fel, akik a jövőben a Kispestet erősíthetik. Igen ám, de a hírbe hozottak közül egyre többen gondolják úgy, hogy még sincs kedvük a Bozsik-stadionban folytatni. Lakos Pál már kijelentette, hogy nem szívesen menne a Honvédhoz, Pető Zoltán és Zombori Zalán pedig ment volna, ám nem tudtak megállapodni a piros-feketék vezetőségével.

Archiv cikkek
2003.01.19. 20:24
Nem mennek külföldi túrára
Békésen csordogálnak a napok Kispesten, legfeljebb az okoz gondot a tabellán egyelőre utolsó helyezett csapatnál, hogy a Bozsik-stadion "legendásan rossz gyepszőnyege, továbbá az edzőpályák nem nagyon szeretik ezt az időjárást, így esetenként bizony nem lehet igénybe venni egyiket sem.
23
/
26
