10 Cikk
Archiv cikkek
2008.12.06. 23:27

Elfáradt a Fradi

Az Eger legyőzése után nem sikerült az újabb bravúr a Fradinak, a Vasas nyert (10–7) a Népligetben.
2007.06.22. 23:38

Írj alá, hogy játszhass!

Egész sor MTK-játékosnak jár le a szerződése 2008 nyarán, ám a vezetők nagyon szeretnék, ha már most hosszabbítanának. Az egyik futballista szerint óriási nyomás alatt vannak, hiszen aki nem ír alá, az nem is futballozhat a következő szezonban.
2006.11.21. 00:23

A tinicsapat lett az őszi első

Gyengén kezdett az MTK, a vendég Győr több helyzetet is kidolgozott. A második félidőben azonban magára talált Garami József csapata, és megnyerte a mérkőzést. Ezzel az MTK már őszi első – bár a tavaszról előrehozott fordulók miatt még telelhet a második helyen.
Labdarúgó NB I
2004.05.12. 22:27

Most a játékvezetőt átkozták

Rangadó volt ez, már persze, ha a helyezéseket nézzük. Ám ebben a furcsa magyar futballközegben már nyílt titok, hogy az MTK tulajdonképpen egyik búcsúmeccsét játssza a másik után.
2003.11.22. 21:19

Dragóner Attila pontot mentett

"Óvatos első félidőt láthatott a közönség, bár ebben az időszakban mi vezettünk" - "A szünet után feljavultunk, és Dragóner fejes gólja után azt hittem, győztesen távozunk"