
CR7 kockáival még Schwarzenegger is elégedett (Fotó: 101greatgoals.com)
Arnold Schwarzenegger Madridban járt a napokban, és megnyitotta a 2013-as Arnold Classic elnevezésű testépítőversenyt. És ha már Schwarzi úgyis a spanyol fővárosban üdült, gondolta, elmondja véleményét Cristiano Ronaldo hasáról is.
„Ronaldónak gyönyörű, kockás hasa van, és szépen kidolgozott az egész teste. Biztos vagyok benne, hogy ez is hozzásegíti ahhoz, hogy nagyszerű futballista lehessen. Nem hinném, hogy őt érdekli a versenyünk, hiszen ő egy labdarúgó, aki a saját sportágában akar a legjobb lenni a világon. Teljesen más a futball, mint a testépítés, de ahhoz kétség sem fér, hogy Cristiano elképesztő formában van” – nyilatkozta Schwarzenegger a COPE spanyol rádiónak.
Cristiano Ronaldót sokan dicsérték már pályafutása alatt, de az biztos, hogy még a blancók portugál klasszisának is jól esik, ha egy olyan legenda bókol neki, mint Schwarzenegger.
Legfrissebb hírek

A siker gyakran az edzés utáni órákban dől el
Egyéb egyéni
2026.01.09. 07:17

Népsport: Mickey Hargitay, a test- és karrierépítő
Népsport
2026.01.06. 12:22
Ezek is érdekelhetik





