Barcelona: Koeman marad a vezetőedző – Joan Laporta

Cs. B.Cs. B.
2021.10.02. 19:13
null
Joan Laporta kijelentette, Koeman marad!
Annak ellenére, hogy az utóbbi időben többször is arról lehetett hallani, hogy a csapat gyenge teljesítménye miatt Ronald Koemant menesztik a Barcelona éléről, a klubelnök, Joan Laporta kijelentette, a holland tréner marad a posztján.

 

Korábban beszámoltunk róla, hogy az októberi válogatott szünetben edzőt válthat a Barcelona, és a klublegendát, Xavit vizionálták a katalán klub kispadjára, miután a csapat több fronton is (a La Ligában és a Bajnokok Ligájában) gyenge teljesítményt nyújt. Igaz, a „gránátvörös-kékek” a nyári átigazolási időszakban több meghatározó játékosukat is elvesztették, köztük Lionel Messit is a jelentős pénzügyi problémák miatt.

A Marca szombaton a klubelnök szavait tolmácsolta hasábjain, Laporta pedig elmondta, bármilyen eredmény is születik az Atlético Madrid elleni bajnokin, Koeman marad a vezetőedző.

„Éreznie kell a bizalmat. Ő (Koeman – a szerk.) egy klublegenda. Bármi történik az Atlético ellen, ő marad a vezetőedző” – mondta Joan Laporta.

Legfrissebb hírek

A Barcánál kiderítették, hogy Frenkie de Jong sérülése súlyosabb, mint azt a hollandok gondolták

Spanyol labdarúgás
13 órája

Az FC Barcelona bejelentette Karim Adeyemi érkezését

Spanyol labdarúgás
19 órája

Sergio Busquets edzőként térhet vissza Barcelonába

Spanyol labdarúgás
19 órája

Teljes spanyol dominancia: a legtöbb vb-, Eb-, BL- és El-győzelem a 21. században

Foci vb 2026
2026.07.20. 19:38

A vb-döntőre készülő Julián Álvarez a jelek szerint nem igazol Barcelonába

Foci vb 2026
2026.07.17. 18:44

FC Barcelona: rekordadósságra csúcsidény?

Minden más foci
2026.07.17. 18:16

Az Atlético Madrid ügyvezetője világossá tette: Julián Álvarez nem eladó, még 200 millióért sem

Spanyol labdarúgás
2026.07.17. 13:41

Michael Olise döntött: a Real Madridban akar játszani – sajtóhír

Német labdarúgás
2026.07.16. 11:12