Aranylabda: „2009 óta mindig Messinek kellett volna kapnia!”

2016.11.07. 22:47
null
Messi azért így sem panaszkodhat az öt Aranylabdájával (Fotó: Action Images)
Gerard Piqué úgy véli, 2009 óta barcelonai csapattársának, Lionel Messinek kellett volna minden évben megnyernie az Aranylabdát, mert az argentin klasszis külön szintet képvisel.

 

Messi 2009-ben, 2010-ben, 2011-ben, 2012-ben és 2015-ben is megnyerte a díjat, 2013-ban és 2014-ben pedig a mostani fő esélyes, Cristiano Ronaldót ismerték el.

A Real Madrid portugálja 2008-ban még a Manchester United színeiben is elhódította a trófeát, akkor még az ő csapattársa volt Piqué, aki szerint az ezt követő évtől kezdve az argentin mindenki fölé magasodott.

„Ha az Aranylabdát a világ legjobb játékosának adnák, akkor Leo nyert volna minden évben 2009 óta. Ő másik szinten van, mint a többiek” – vélekedett a spanyol hátvéd a Twitteren.

Legfrissebb hírek

Messi újabb rekordot dönthet meg Ausztria ellen

Foci vb 2026
40 perce

Lionel Messi: Amíg jól érzem magam, ott leszek a pályán

Foci vb 2026
55 perce

Messi 26 méter magas szobrot kapott Argentínában – videó

Foci vb 2026
20 órája

Jorge Messi halálhírét keltette az argentin riporternő, majd felmondott

Foci vb 2026
21 órája

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok

Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

CR7 nővérének nem tetszik a vb – vagy inkább csak a portugál csapat?

Foci vb 2026
2026.06.19. 12:10

Ezért sírt Messi az Algéria elleni első gólja után – közleményt adott ki a család

Foci vb 2026
2026.06.18. 20:24

Kiderült, miért sírt Messi az Algéria elleni első gólja után

Foci vb 2026
2026.06.18. 20:00
Ezek is érdekelhetik