Spanyolország: a Király-kupában is bevezetik a videobírót
A Spanyol Labdarúgó-szövetség a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a Király-kupában a következő fordulótól, a másodosztályban pedig a következő szezontól bevezetik a videobírót.
Az élvonalban már a mostani idény kezdetétől alkalmazzák a videobírót, amely több esetben is segítette a játékvezetőket. A spanyol Király-kupában eddig még nem vezették be a rendszert, azonban a következő fordulótól, azaz a nyolcaddöntőben már használni fogják.
A másodosztályban is „bevetik” a videobírót, viszont ott csak a 2019–2020-as szezontól.
Legfrissebb hírek

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos
Spanyol labdarúgás
2026.06.26. 20:35

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel
Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40
Ezek is érdekelhetik






