La Liga: a Getafe hazai pályán győzte le a Sevilla csapatát

2008.01.19. 23:14
Cosmin Contra 92. percben szerzett góljának köszönhetően a Getafe otthon tartotta a három pontot a Sevilla elleni mérkőzésen, a spanyol labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának nyitómérkőzésén.
A vendég andalúzok szerezték meg a vezetést, miután Daniel Alves távoli szabadrúgását Abbondanzieri csak kiütni tudta, Luis Fabiano pedig a hálóba fejelt.A 31. percben egyenlíteni tudott a Getafe, az egykori sevillai Casquero lőtt a felső sarokba. Az 57. percben Albin már a hazaiakat juttatta vezetéshez, egy beadást fejelt a hálóba Dragutinovics mellett.A szerb védő a 89. percben jóvátette hibáját, egy szöglet után fejelt gólt, de a 92. percben Gavilan szabadrúgása után a másik cserejátékos, Cosmin Contra fejelt a kapuba.
20. forduló:
Getafe - Sevilla 3-2 (Casquero 31., Albin 57., Contra 90+2. ill. Luis Fabiano 15., Dragutinovics 89.)