Juventus: vagy Aquilani jön végleg, vagy Pirlót próbálják megszerezni

Vágólapra másolva!
2011.02.16. 14:15
A La Gazetta dello Sport információi szerint a Juventus labdarúgócsapata a nyáron vagy végleges szerződést kínál a jelenleg a Liverpool kölcsönjátékosaként az együttesben futballozó Alberto Aquilaninak, vagy megkísérli megszerezni a Bosman-szabály segítségével ingyen a milanos Andrea Pirlót.

Aquilanira opciós joga van a Juventusnak, de a 16.5 milliós rögzített kivásárlási árat és a középpályás fizetési igényét (szezononként 3.5 millió euró) is túlzottnak tartják. Beppe Marotta a torinói klub részéről legfeljebb idényenkénti 2.5 milliót hajlandó kínálni Aquilaninak.

Pirlónak lejár a szerződése a nyáron. Az AC Milan áprilisig nem kezd tárgyalásokat vele a kontraktus meghosszabbításáról, mivel a jelenlegi feltételekkel nem akar új szerződést kínálni. A 31 éves, világbajnok középpályás a Bosman-szabálynak köszönhetően ingyen válthat klubot, de valószínűleg ragaszkodna évi ötmillió eurós fizetéséhez – kérdés, hogy ezt a Juventus hajlandó-e állni.

Legfrissebb hírek

A spanyol harmadosztályba igazolhat Mario Balotelli – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
13 órája

Újabb világbajnok labdarúgó távozott Madridból – hivatalos

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 10:05

Kl-selejtező: a fájó vereség után is optimisták a kassaiak, jön a visszavágó!

Európa-konferencialiga
Tegnap, 8:33

A Chelsea az Ajaxszal, Alexander Isak a Liverpoollal egyezett meg – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.30. 23:15

A Leverkusen kulcsemberével erősített a Premier League újonca – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.30. 11:50

Megoszlott olvasóink véleménye a Dominik-névadásról

Magyar válogatott
2025.07.30. 11:19

Thomas Müller Kanadába szerződik; Neymar európai klubbal tárgyal – keddi transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.29. 23:10

Szoboszlai-hatás? Évek óta a Dominik a legnépszerűbb fiúnév Magyarországon

Magyar válogatott
2025.07.29. 15:12
Ezek is érdekelhetik