QPR 0:0 Norwich City!

2469347 24693472469347 2469347
2013.02.02. 16:02
Ez volt zsinórban a második döntetlenünk. Fogalmazhatunk úgyis, hogy alsóházi rangadó volt, hiszen a Norwich a találkozó előtt csupán 7 pontra...

Ez volt zsinórban a második döntetlenünk.Ez volt zsinórban a második döntetlenünk.

Fogalmazhatunk úgyis, hogy alsóházi rangadó volt, hiszen a Norwich a találkozó előtt csupán 7 pontra volt a kieső zónától, ellentétbe a QPR-el, akik már a szezon kezdete óta a kiesőzónában tanyáznak.

Hughton a lehető legerősebb össze állítását küldte pályára, ami így nézett ki:

Bunn-Garrido,Bassong,Turner,Martin-Johnson,Tettey-Pilkington(24' E. Bennett),Hoolahan(87' Becchio),Snodgrass-Holt

Padon maradt: Barnett, Camp, Howson, Jackson, Whittaker.

A 24. percben Pilkington lesérült és Hughton-nak cserélnie kellett. Elliott Bennett-et küldte pályára.

Az első félidőben mindkét csapat előtt adódott pár helyzet, de ezek alig találtak kaput.

Főleg a QPR kapusának, Julio César-nak votak bravúrjai.

Az 56. percben Bunn szabálytalanul szerelte Mackie-t. A bíró nem habozott, befújta a 11-est és Bunn sárga lapot kapott.

Taarabt állt a labda mögé, Bunn a ball oldalt válaszotta és ez a döntése bevállt, ugyanis kifogta a 11-est, ezzel javítva a hibáját.

Ezt követően is kiegyensúlyozott volt a találkozó.

A 87. percben a frissen igazolt Becchio is be lett cserélve.

A végén 5 percet hosszabbított a játékvezető, de az eredmény nem változott. Maradt a 0:0.

Ez az egy pont azt jelenti, hogy a csapat 8 pontra került a kiesőzónától.

A következő meccsünkön a Fulhamet fogadjuk.

Bizonyára feltűnt nektek ez a Leeds címer Norwich-osra alakítva.

Nos ez annak a "tiszteletére" jöhetett létre, hogy a klubunk már megint a Leeds United-től hozott el egy játékost.

Először Howson-t, pontosan egy éve, majd nyáron megszereztük Snodgrass-ot, aki a mai meccsen is a legjobb volt a csapatot illetően.

Végül Becchio következik, akit a napokban szereztünk meg.

Személy szerint én azt a keretet kivettem volna a Norwich címerből, hogy sokkal jobban olvadjon bele a madár ebbe a címerbe.