Norwich City 1-6 Shopping City

2012.04.14. 21:04
A Shopping City sima 6-1-es győzelmet aratott... NORWICH CITY: Ruddy - Martin, Drury, Ward, R. Bennett - E. Bennett, Howson, B. Johnson (Surman 46.)...

A Shopping City sima 6-1-es győzelmet aratott...A Shopping City sima 6-1-es győzelmet aratott...

NORWICH CITY: Ruddy - Martin, Drury, Ward, R. Bennett - E. Bennett, Howson, B. Johnson (Surman 46.), Pilkington (Hoolahan 46.) - Holt, Wilbraham (Morison 68.)

Cserék: Steer (kapus), Morison, Jackson, Surman, Hoolahan, Fox, Naughton

MANCHESTER CITY: Hart - Zabaleta, Kompany, Lescott, Clichy - De Jong, Barry, Silva (A. Johnson 76.), Nasri - Agüero, Tévez (Richards 81.)

Cserék: Pantilimon (kapus), Yaya Touré, Richards, Kolarov, Milner, Johnson, Dzeko

Már a 18ik percben gól született.Carlos Tévez kapja a labdát a bal oldalon David Silvától, majd rövid vezetés után, a tizenhatos jobb sarkától középre adás helyett egyszer csak erősen rálövi, Ruddy pedig nagyon csúnyán mellényúl, és bekapja a rövid felsőbe. Szép, helyezett lövés volt, de ez potyagól. 0-1

27ik perc: Újabb City-gól! Argentin kényszerítő végén Carlos Tévez sarkalja vissza elegánsan Sergio Agüerónak, aki tizenhat méterről a jobb felső sarokba bombázza a labdát. 0-2!

A Man. City megérdemelten vezetett a félidöben!

51ik percben szépítettünk!Egy bal oldali hazai beadásánál Lescott zavarja a labdára kifutó Hartot, a labda így lepattan, pont Andrew Surman elé, aki 12 méterről a kapuval szemben állva bevágja. 1-2

A 73ik perctöl jött a "pokol" 73ik percben Tevez, 75ikben Aguero, 80' Tevez és a 92' percben A. Johnson szerzett gólt.

Így ha fogalmazhatunk őgy, hogy a Man city elsöpört minket...

A következő meccsen a Blackburn gárdáját fogadjuk!