Hertha: PL-klubok célkeresztjében Dárdai támadója?

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.04.26. 12:33
null
Davie Selke iránt angol klubok érdeklődnek? (Fotó: AFP)
Német sajtóértesülések szerint két angol élvonalbeli klub is szerződtetné Davie Selkét, a Hertha támadóját.

 

A Sport Bild úgy tudja, hogy a 23 esztendős német utánpótlás-válogatott csatárt a West Ham United mellett a Brighton is szívesen látná a soraiban – a lap megjegyzi, a 2017 nyarán Herthához szerződő Davie Selke megállapodásában szerepel egy 20 millió eurós kivásárlási záradék, s a két angol klubot ez egyáltalán nem „ijeszti el” a támadó megszerzésétől.

Selke állítólag nagy rajongója a Premier League-nek, ami megkönnyítheti a két említett klubnak, hogy elcsábítsa a játékost a Dárdai Pál irányította Herthától.

Davie Selke a 2017–2018-as szezonban eddig összesen 28 tétmérkőzésen lépett pályára a berliniek színeiben, ezeken 12-szer volt eredményes, emellett kiosztott nyolc gólpasszt is. Értékét a transfermarkt.de piaci hírportál 8 millió euróra becsüli – Selke pont ennyiért igazolt a Herthához az idény előtt.

Legfrissebb hírek

A Leverkusen kulcsemberével erősített a Premier League újonca – hivatalos

Angol labdarúgás
23 órája

A Bayern megállapodott a Liverpoollal Luis Díaz átigazolásáról – sajtóhír

Német labdarúgás
2025.07.27. 19:42

Aranybányából ifitemető – Moncz Attila publicisztikája

Német labdarúgás
2025.07.25. 22:59

Hugo Ekitiké érkezését bejelentette a Liverpool – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.23. 20:33

Lisztes Krisztián és Fenyő Noah is elutazik a Frankfurttal az Egyesült Államokba

Német labdarúgás
2025.07.23. 09:43

Markus Krösche – egy üzleti zseni Frankfurtból

Német labdarúgás
2025.07.22. 15:18

A Bundesligán belül váltott klubot a Debrecen és a Diósgyőr egykori csatára

Német labdarúgás
2025.07.19. 17:38

Ekitikével megállapodott a Liverpool, de a Frankfurttal még nem

Angol labdarúgás
2025.07.17. 16:23
Ezek is érdekelhetik