Hertha: „Dárdai elképzelései világosak, engem meggyőztek”

Vágólapra másolva!
2015.06.19. 17:15
A Bayern Münchentől igazolt Mitchell Weiser számára a magyar vezetőedző, Dárdai Pál személye is ösztönzést jelentett, amikor aláírt a Herthának.

„A Hertha figyelt a legrégebben és a legintenzívebben, Michael Preetz és Dárdai Pál kitartó érdeklődése vonzóvá tette számomra a berlini lehetőséget” – mondta a klub honlapjának Weiser, aki mindkét szélen jól érzi magát, és bár támadásban véli magát erősebbnek, akkor sem jön zavarba, ha az edző védőként számol vele.

Különösen, ha az edzőt Dárdai Pálnak hívják.

„Edzőként még nem ismerem túl jól, játékosként annál inkább emlékszem rá – reagált az új szerzemény a vezetőedzővel kapcsolatos kérdésre. – A beszélgetésünkből azonban világosan leszűrtem, hogy egyértelműek az elképzelései arról, milyen futballt játszó csapatot akar látni a pályán. És amit hallottam, elég meggyőző volt számomra ahhoz, hogy Berlinbe igazoljak.”

Legfrissebb hírek

Újabb kirúgás a Bundesligában, az edző csak telefonon tudott elköszönni

Német labdarúgás
14 órája

Willi Orbán bekerült a forduló válogatottjába a Kickernél

Német labdarúgás
21 órája

Hátrányba került, mégis veretlen maradt a St. Pauli

Német labdarúgás
2025.09.14. 19:25

Kane duplázott, a Bayern alaposan elpáholta a Hamburgot

Német labdarúgás
2025.09.13. 20:31

Kasper Hjulmand a Frankfurt elleni győzelemmel debütált a Leverkusen kispadján

Német labdarúgás
2025.09.12. 22:30

Schäfer András hétvégén sem játszhat az Union Berlinben

Német labdarúgás
2025.09.12. 13:48

Michael Owen továbbra is úgy gondolja, hogy Harry Kane rossz döntést hozott

Német labdarúgás
2025.09.11. 11:59

Christian Eriksen Dárdai Bence csapattársa lett – hivatalos

Német labdarúgás
2025.09.10. 17:14
Ezek is érdekelhetik