Bayern: Luiz Gustavo vissza akarja küzdeni magát a kezdőbe

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.08.01. 11:19
Luiz Gustavo nem játszott szerdán az Audi-kupán a Sao Paulo ellen, megerősítve azokat a pletykákat, amelyek szerint el fogja hagyni a Bayern Münchent. Bár Josep Guardiola állítólag jelezte, hogy nem számol a brazil középpályással, a labdarúgó kész megküzdeni a helyéért a csapatban.

„A Bayern Münchenben mindenkinek küzdenie kell ahelyéért. Nekem most az lesz a feladatom, hogy visszaküzdjem magam – mondta Luiz Gustavo. – Jól érzem magam Münchenben, még két évig szól a szerződésem, de persze nem lehet tudni, mi történik augusztus végéig."

A játékos iránt a brit sajtó szerint a Chelsea érdeklődik, míg Németországban a Wolfsburggal hozták hírbe, és a zöld-fehérek nem is cáfolják az érdeklődésüket.

„Ha Luiz Gustavo nem elégedett a helyzetével a Bayernnél, és amiatt aggódik, hogy játék nélkül nem tudja beverekedni magát Brazília világbajnoki keretébe, a Wolfsburg tökéletes klub lenne számára, szívesen látjuk" – mondta a Sky Sports Newsnak Dieter Hecking, a „farkasok" vezetőedzője.

Legfrissebb hírek

Ez eddig nem a Bayern München nyara volt

Német labdarúgás
15 órája

Dupla Tízes: Gulácsiék maradnak, de mi folyik mégis Lipcsében?

Német labdarúgás
18 órája

Egyetértenek a Bundesliga-edzők: megvédi bajnoki címét a Bayern München

Német labdarúgás
2025.08.20. 13:07

Félidőnként egy gól a stuttgarti kapuban, a Bayerné a német Szuperkupa

Német labdarúgás
2025.08.16. 22:33

A negyedmilliárd eurós bevétel ellenére ragaszkodnak a régi recepthez a „gyógyszergyáriak”

Német labdarúgás
2025.08.13. 13:22

Felkészülés: a Bayern Svájcban, a Real Madrid Ausztriában nyert

Minden más foci
2025.08.12. 20:46

Christopher Nkunku visszatérhet az RB Leipzighez

Angol labdarúgás
2025.08.12. 11:09

A PSG egyre határozottabban próbál megszabadulni Donnarummától

Francia labdarúgás
2025.08.12. 08:27
Ezek is érdekelhetik