FTC: Az első gól után jöhet az első bajnoki cím – Haraisvili

FTC: Az első gól után jöhet az első bajnoki cím – Haraisvili

Tilos a hozzászólásban linket elhelyezni. Ez alól kivétel az online videó-közvetítések linkjei, és hivatalos sportszövetségek linkjei. A szabály megszegése végleges tiltást, és a felhasználó összes hozzászólásának törlését vonja maga után. Bármilyen moderációval kapcsolatos kérdése, észrevétele van, elérhet minket a [email protected] e-mail címen.
Rendezés:
Bumburnyak
Bumburnyak2021. 04. 08. 14:03

Már a második cikk pár nap alatt, ahol a hétvégi bajnokavatásról írnak. Azért én nem mernék mérget venni rá, hogy legyőzik a PAFC-ot, sajnos elég sokszor bizonyultak már mumusnak, ráadásul nagyon megy nekik mostanság, a Fradi pedig elég unott mostanában. Jó volna, persze, hogy jó volna, de majdhogynem tényként nem jelenthetjük ki, hogy úgyis megverjük őket. Hacsak nem kapnak a játékosok egy fejmosást, hogy most aztán tegyék oda magukat rendesen.

geniusfifa
geniusfifa2021. 04. 08. 12:54

Ő leginkább középre van szánva, Isael helyett, aki majd lép a nyáron. Bőven lesz helye és ideje játszani. A svéd bajnokság egyik legjobbja volt. Nagyon jó pontrúgásai vannak.

Okposo
Okposo2021. 04. 08. 12:27

Na, itt egy újabb Vili:))

tompi8
tompi82021. 04. 08. 11:21

Beridzének még mennyi gólt kell rúgnia egy interjúhoz?