FTC: Az első gól után jöhet az első bajnoki cím – Haraisvili
Rendezés:
Bumburnyak2021. 04. 08. 14:03
Már a második cikk pár nap alatt, ahol a hétvégi bajnokavatásról írnak. Azért én nem mernék mérget venni rá, hogy legyőzik a PAFC-ot, sajnos elég sokszor bizonyultak már mumusnak, ráadásul nagyon megy nekik mostanság, a Fradi pedig elég unott mostanában. Jó volna, persze, hogy jó volna, de majdhogynem tényként nem jelenthetjük ki, hogy úgyis megverjük őket. Hacsak nem kapnak a játékosok egy fejmosást, hogy most aztán tegyék oda magukat rendesen.
geniusfifa2021. 04. 08. 12:54
Ő leginkább középre van szánva, Isael helyett, aki majd lép a nyáron. Bőven lesz helye és ideje játszani.
A svéd bajnokság egyik legjobbja volt. Nagyon jó pontrúgásai vannak.
Okposo2021. 04. 08. 12:27
Na, itt egy újabb Vili:))
tompi82021. 04. 08. 11:21
Beridzének még mennyi gólt kell rúgnia egy interjúhoz?
Már a második cikk pár nap alatt, ahol a hétvégi bajnokavatásról írnak. Azért én nem mernék mérget venni rá, hogy legyőzik a PAFC-ot, sajnos elég sokszor bizonyultak már mumusnak, ráadásul nagyon megy nekik mostanság, a Fradi pedig elég unott mostanában. Jó volna, persze, hogy jó volna, de majdhogynem tényként nem jelenthetjük ki, hogy úgyis megverjük őket. Hacsak nem kapnak a játékosok egy fejmosást, hogy most aztán tegyék oda magukat rendesen.
Ő leginkább középre van szánva, Isael helyett, aki majd lép a nyáron. Bőven lesz helye és ideje játszani. A svéd bajnokság egyik legjobbja volt. Nagyon jó pontrúgásai vannak.
Na, itt egy újabb Vili:))
Beridzének még mennyi gólt kell rúgnia egy interjúhoz?