Videó: Chicharito a 97. percben rontott panenkás 11-est

2022.09.05. 11:12
„Lehet, hogy ezt nem így kellett volna csinálni…” (Fotó: Getty Images)
A tengerentúli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) magyar idő szerint hétfő hajnalban a Los Angeles Galaxy a Sallói Dániellel felálló Sporting Kansas Cityt látta vendégül. A végeredmény 2–2 lett – de Javier Hernández, vagyis Chicharito könnyen megnyerhette volna a meccset csapatának.

A 34 esztendős mexikói csatárnak összességében erős meccse volt, hiszen a 4. és a 88. percben (utóbbi esetben tizenegyesből) is bevette a Sporting kapuját. Így nem meglepő, hogy a 97. percben, 2–2-es állásnál megítélt büntetőhöz is ő állt oda.

Chicharito egy meglehetősen hanyag panenkázással próbálkozott, amelyet a vendégek kapusa, John Pulskamp simán megfogott. Így a három gólról és a három pontról is le kellett mondania…

A Sporting Kansas City magyar válogatott labdarúgója, Sallói Dániel a kezdőcsapat tagjaként léphetett pályára, edzője a 89. percben lecserélte.