UEFA Futsal Cup: a Győri ETO másodszor is simán kikapott

2013.11.22. 20:34
Az almadai sportcsarnok eddig nem hozott szerencsét a győrieknek (Fotó: Varga Nándor)
A Győri ETO a házigazda Sporting után az azeri Araztól is simán kikapott (5–0-ra) az UEFA Futsal Cup elitkörének lisszaboni csoportjában, így már matematikai esélye sincs rá, hogy bejusson a sorozat négyes döntőjébe.

A Final Fourról gyakorlatilag a Sporting elleni csütörtöki 6–1-es vereségük után lemondhattak a győriek, ám azt már eleve sejthették, hogy valószínűleg a csoport második 2-3. helyéért lehetnek majd csatában. Nos, utóbbi megszerzésére maradt reális sanszuk, ugyanis az Araz ellen sem termett babér számukra.

Az ETO ezúttal magyar sorral kezdett, így légiósai a kispadról láthatták, amint a brazil Davi a 2. percben irgalmatlanul nagy kapás lövéssel megszerzi csapatának a vezetést. Ezután sokáig nem született újabb gól, a második félidőben azonban négy is, sajnos mindet az azeri gárda szerezte.

A győrieknek ezúttal a szépítő találat sem jött össze, vasárnap a leginkább verhető csoportellenfelükkel, az Eindhovennel vívják utolsó lisszaboni mérkőzésüket.