D. Á. 2021.04.10 00:06 Frissítve: 2021.04.11 09:19

Szombati sportműsor: Real–Barca; pályán a Fradi és az Újpest

Szombaton jön Spanyolország legnagyobb rangadója, azaz az el Clásico: a Real Madrid a Barcelonát fogadja, a találkozóról élő szöveges közvetítést olvashatnak a honlapunkon! A labdarúgó NB I-ben pályán az MTK, az Újpest és a Ferencváros. Angliában láthatjuk a Manchester City, a Liverpool és a Chelsea meccsét is. A német Bundesligában Hertha–Mönchengladbach és Werder Bremen–RB Leipzig mérkőzést rendeznek. A női kézi BL-ben ismét a Győrnek szurkolhatunk. Ezen a napon is lesz kosárlabda, tenisz és vízilabda. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

 

ÁPRILIS 10., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ
14.45: MTK Budapest–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Leeds United (Tv: Digi Sport1)
16.00: Liverpool–Aston Villa (Tv: Spíler1)
18.30: Crystal Palace–Chelsea (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
41. FORDULÓ
13.30:
Millwall–Swansea (Tv: Arena4)
16.00: Derby County–Norwich City (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Union Berlin (Tv: Sport2)
15.30: Eintracht Frankfurt–Wolfsburg
15.30: Hertha BSC–Borussia Mönchengladbach – élőben az NSO-n!
15.30: Werder Bremen–RB Leipzig – élőben az NSO-n!
18.30: VfB Stuttgart–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
13.00:
Paderborn–Bochum (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
15.00: Spezia–Crotone (Tv: Digi Sport2)
18.00: Parma–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.45: Udinese–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ

14.00: Getafe–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Athletic Bilbao–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

17.00:
Strasbourg–Paris SG (Tv: Digi Sport2)
21.00:
Montpellier–Marseille

ROMÁN LIGA 1
30. FORDULÓ

18.00: Sepsi OSK–FCSB (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
31. FORDULÓ
19.00:
Csukaricski–Topolya – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
15.00:
Honvéd Szondi SE–DVTK SE
NŐI EXTRALIGA
10.00:
Kiskunmajsai AC–SH-ITB Budaörsi SC
10.00: AC Nyíregyháza–Kecskeméti Spartacus SK és KT
13.30: Sörgyár SE–Pet Bau ASE Orosháza
17.30: Szekszárd AC–Budapesti Erdért SE

AUTÓSPORT
FORMULA E
15.30:
Róma, 1. futam (Tv: Eurosport2)

CURLING
FÉRFI VB, CALGARY
23.00:
elődöntő (Tv: Eurosport1)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
9.00:
középdöntők, C- és D-döntők

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
21.00:
Dallas Stars–Florida Panthers (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
15.30:
baszk körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
14.00:
Vipers Kristiansand (norvég)–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1)
VISSZAVÁGÓK
16.00: Metz (francia)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
18.00:
Győri Audi ETO KC–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Ceglédi KKSE
NŐI MAGYAR KUPA
18.00:
Váci NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria
NÉMET BAJNOKSÁG
20.30:
Hannover–THW Kiel (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9-14. HELYÉRT
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Kaposvári KK
NŐI NB I

A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
Uni Győr Mély-Út–Aluinvent DVTK Miskolc
AZ 5-8. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
17.00:
Ludovika-FCSM Csata–TFSE-MTK
A 9-12. HELYÉRT
15.00:
PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
17.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–VBW CEKK Cegléd
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.30:
Brooklyn Nets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1069 (Tv: Sport2)

MŰÚSZÁS
9.30:
Világkupaverseny, Duna Aréna

ÖKÖLVÍVÁS
Vasárnap, 3.00:
profi gála, Uncasville, Ennis–Lipinets (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
KVALIFIKÁLÓ KÖR
18.00:
MEAFC-Miskolc–Sümegi RE, Miskolc
NŐI NB I
A 4–7. HELYÉRT
13.00:
PTE-PEAC Pécs–Jászberény VT
19.00: Budaörsi DSE–DSZC-Eötvös DSE Derecske

SPORTLÖVÉSZET
25 méteres pisztoly Európa-bajnoki válogató, Budapest, Fehéri úti Nemzeti Lőtér
50 méteres puska Európa-bajnoki válogató, Komárom

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
10.00:
férfi 102 kg (Tv: Eurosport1)
16.00: férfi 109 kg
19.00: női 87 kg (Boros Viktória) (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00, 21.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
17.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport3)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella

UFC
Vasárnap, 0.00:
UFC Fight Night, Las Vegas, Darren Till–Marvin Vettori (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
EURÓPA-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
17.00:
Vuliagmeni (görög)–OSC
18.00:
Szolnoki Dózsa–Crvena zvezda (szerb)
FÉRFI OB I
ALAPSZAKASZ, 26. FORDULÓ
11.00:
Debreceni VSE–KSI SE
16.00:
PannErgy-Miskolci VLC–Kaposvári VK
17.00:
BVSC Zugló–A-Híd VasasPlaket
18.00:
Metalcom Szentes–Szeged
19.00:
Budapesti Honvéd SE–Tigra-ZF-Eger
NŐI OB I
11.00:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–SZTE-Szeged
14.00:
FTC–BVSC (Tv: M4 Sport+)
16.00: Hungerit-Szentes–III. Kerületi TVE
17.00: Budapesti Honvéd SE–Tigra-ZF-Eger

2021.05.15 10:02:53

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (TRENCSÉN)

A dunaszerdahelyiek nem bírtak a Trencsénnel, a pozsonyi együttes Aranyosmaróton nyert négy góllal.

2021.05.14 22:21:03

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. A 2016-os Európa-bajnokság döntőjében a Portugália–Franciaország mérkőzésen a győztes válogatott kezdőcsapatában nyolc olyan futballista szerepelt, aki a Sporting akadémiáján (is) pallérozódott.

2021.05.14 14:11:19

Minden más foci CSILLAG PÉTER

„Azt mondtam magamban: ha a futball munkává válik, akkor ki kell lépnem ebből a világból.”

2021.05.14 15:20:58

Minden más foci TŐKE JÁNOS

A forduló előtt még a Radnik volt kedvezőbb helyzetben, de a sima TSC-siker vége helycsere lett a tabellán.

2021.05.11 23:30:12

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Egyre inkább bebizonyosodik, hogy az sem sokkal jobb, ha egy labdarúgóról már januárban kiderül, hogy nem hosszabbítja meg az évad végén lejáró szerződését.