D. Á. 2021.03.06 00:31 Frissítve: 2021.03.07 00:37

Szombati sportműsor: NB I, Bayern–Dortmund, női kézi BL

Szombaton előbb a Paks–Mezőkövesd, majd a Puskás Akadémia–Újpest találkozót nézhetjük végig a televízióban. A német Bundesligában jön a nagy rangadó, azaz Bayern München–Borussia Dortmund élőben az NSO-n! Az RB Leipzig a Freiburg vendégeként lép pályára. Az olasz Serie A-ban a Juventusra nem vár könnyű feladat, ugyanis a Laziót fogadja hazai pályán. Spanyolországban pályán a Barcelona, Angliában az Arsenal meccsét élvezhetjük. Jön a női kézi BL nyolcaddöntője, két meccset is élőben közvetít a Sport Tv. Lesz még jégkorong, kosárlabda és különböző téli sportok is a szombati programban. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus!

 

MÁRCIUS 6., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
17.00:
Paksi FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Puskás Akadémia FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
28. FORDULÓ

14.00: Debreceni VSC–Kaposvári Rákóczi FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.30:
Burnley–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
16.00: Sheffield United–Southampton (Tv: Spíler1)
18.30: Aston Villa–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
21.00: Brighton–Leicester City (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
35. FORDULÓ
13.30:
Watford–Nottingham (Tv: Arena4)
16.00: Norwich City–Luton (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30:
Frankfurt–VfB Stuttgart
15.30: Freiburg–RB Leipzig (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Hertha BSC–Augsburg – élőben az NSO-n!
15.30: Hoffenheim–Wolfsburg
15.30: Mönchengladbach–Leverkusen
18.30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
13.00:
Aue–Hannover (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Benevento (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
14.00:
Valladolid–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Elche–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Osasuna–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
14.15:
Red Star (III. o.)–Lens
14.15: Olympique Ales (V)–Montpellier
14.15: Rumilly-Vallieres (IV)–Annecy FC (III)
14.15: Saint-Louis Neuweg (V)–Sedan Ardennes (IV)
16.30: Valenciennes (II)–Metz
16.30: Le Puy Foot (IV)–Lorient
16.30: Olympique Saumur (V)–US Montagnarde (VI)
18.45: Lyon–Sochaux (II)
21.00: Brest–Paris Saint-Germain

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
22. FORDULÓ
14.30: Slovan Bratislava (Pozsony)–DAC (Dunaszerdahely) (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30:
férfi lesiklás, Saalbach-Hinterglemm (Tv: Eurosport1)
9.30 és 12.30: női óriás-műlesiklás, Jasna (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Aqvital Csákvári TC–Szerva ASE I
11.00: Mosonmagyaróvári TE-Hoffer Kft.–DVTK SE

ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN  
10.00: előfutamok, selejtezők
(Tv: M4 Sport)
• 10.20:
férfi 60 m (Boros Bence, Illovszky Dominik, Máté Tamás)
• 11.30: női 60 m gát (Kerekes Gréta, Kozák Luca)
• 12.10: férfi 60 m gát (Baji Balázs, Szeles Bálint)
Döntők (Tv: M4 Sport)
19.15:
női rúdugrás
19.40: női távolugrás
19.50: női 1500 m
20.10: férfi 400 m
20.25: női 400 m
20.58: férfi 60 m

13.30: Téli dobó országos bajnokság, Szombathely

DARTS
13.00 és 20.00:
UK Open (Tv: Sport1, Sport2)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
12.30:
női klasszikus stílusú 30 km (Tv: Eurosport2)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
férfi csapat sprint – nagysánc (Tv: Eurosport2, Arena4)
15.15: 2x7.5 km-es sífutás
SÍUGRÁS
17.00:
férfi csapatverseny (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.30:
PGA Tour, 3. NAP (Tv: Eurosport2)

GYORSKORCSOLYA
13.45:
Rövid pályás világbajnokság, Dordrecht  (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, FÉRFIAK
NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉSEK
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Csíkszereda (romániai)
17.40:
Opten-Vasas–Corona Brasov (romániai)
18.00: HKB Újbuda–FTC-Telekom
18.30: Újpest–DEAC

KERÉKPÁR
12.30:
World Tour, Strade Bianche, nők (Tv: Eurosport1)
13.50: World Tour, Strade Bianche, férfiak (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
16.00:
Krim Ljubljana (szlovén)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1)
16.00: Ramnicu Valcea (román)–CSM Bucuresti (román)
18.00: Podravka Koprivnica (horvát)–Rosztov (orosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Sport36-Komló
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Debreceni EAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Jászberényi KSE–OSE Lions
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Sopron KC–Egis Körmend
18.00: Szolnoki Olajbányász–PVSK-Veolia
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–Alba Fehérvár
NŐI NB I
17.00:
Uni Győr Mély-Út–Vasas Akadémia
18.00: Aluinvent DVTK–Sopron Basket
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–ELTE BEAC Újbuda

LÓSPORT
17.00:
Global Champions Tour, Doha (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI NB I
15.00: DSZC-Eötvös DSE Derecske–TFSE
17.00: Gödöllői RC–Budaörsi DSE
FÉRFI MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
19.05: Pénzügyőr–Kaposvár (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
11.00:
Világkupa, női sprint (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
9.00:
25, 50 m. Puska, nők, 3x40
16.30: döntő

SÚLYEMELÉS
10.00:
Savaria-kupa
17.00: Tóth Géza-emlékverseny,nők, Szombathely
19.00: Tóth Géza-emlékverseny,férfiak, Szombathely

SZNÚKER
18.45: Gibraltár Open (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA

15.00 és 19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport2)
Elődöntő: Coric–Fucsovics, Rubljov–Cicipasz
WTA-TORNA
14.30: Lyon (Tv: Digi Sport3)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 4.00:
Jan Blachowicz–Isreal Adesanya (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓK

18.00: Szolnoki Dózsa–Primorac Kotor (montenegrói)
19.00: OSC–Pays d'Aix Natatio (francia) (Tv: Digi Sport1)

 

2021.04.21 08:59:03

Minden más foci KAMLER JÁNOS

Gyurcsó és Kleinheisler csapata a címvédő és kétpontos előnyben lévő zágrábiakat fogadja.

2021.04.21 00:13:33

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL.Ebben az összefüggésben Mourinhót a Szuperliga-akció első vezéráldozatának is tekinthetjük, főleg miután ő sem rajong a beláthatatlan kimenetelű futballháborúval fenyegető tervért.

2021.04.20 23:53:46

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

NS-VÉLEMÉNY.A lázadás pedig további súlyos következményekkel járhat a tizenkét alapító számára.

2021.04.20 08:11:56

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Strandról a dobogó tetejére? • Mi köze Zsolt István egyguldenesének egy Eb-elődöntőhöz?

2021.04.19 22:40:42

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. A szörny, amelyet a BL táplált, életre kelt.