D. Á. 2020.09.25 23:49 Frissítve: 2020.09.26 23:03

Szombati sportműsor: NB I, topligák, F1, MotoGP

Szombaton két mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó NB I: Paks–MTK és ZTE–DVTK. Az angol Premier League-ben a Manchester United a Brightonnal játszik, a Chelsea a West Bromwich Albion ellen lép pályára idegenben. A német Bundesligában a Leverkusen otthonába látogat az RB Leipzig, az Augsburg a Borussia Dortmundot fogadja. A Serie A-ban láthatjuk az Internazionale és a Fiorentina csatáját, a La Ligában Real Betis–Real Madrid meccsen izgulhatunk. A Formula–1 3. szabadedzését és időmérőjét élőben követhetik a honlapunkon! Szegeden folytatódik a kajak-kenu világkupaverseny.

 

SZEPTEMBER 26., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ
14.45:
Paksi FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Budafoki MTE–Ferencváros elhalasztva

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
13.30:
Brighton–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Crystal Palace–Everton (Tv: Digi Sport1)
18.30: West Bromwich Albion–Chelsea (Tv: Spíler1)
21.00: Burnley–Southampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
17.00:
Saint-Étienne–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Metz (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
6. FORDULÓ
19.05:
NK Osijek (Eszék)–Gorica – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Borussia Dortmund
15.30: Arminia Bielefeld–1. FC Köln
15.30: Leverkusen–RB Leipzig (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Mainz–VfB Stuttgart
15.30: Borussia Mönchengladbach–Union Berlin
18.30: Schalke 04–Werder Bremen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ
15.00:
Torino–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Cagliari–Lazio (Tv: Digi Sport1)
18.00: Sampdoria–Benevento (Tv: Digi Sport2)
20.45: Internazionale–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
17.00:
Ried–Red Bull Salzburg (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
13.00:
 Deportivo Alavés–Getafe (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Huesca (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
9. FORDULÓ
16.00:
Topolya–Spartak Zlatibor Voda – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
WTCR
9.45:
2. futam, Nürburgring (Tv: Sport1)

BASEBALL
21.00:
MLB-mérkőzés, alapszakasz (Tv: Sport2)

FALLABDA
10.00: országos bajnokság, Százhalombatta

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
11.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NHL
Döntő, 5. mérkőzés
Vasárnap 2.00:
Tampa Bay Lightning–Dallas Stars (Tv: Arena4)
EWHL, NŐK
13.20:
KMH Budapest–MAC Budapest, Tüskesátor

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  9.15:
középfutamok
11.30: döntők (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
14.30: középfutamok
15.25: előfutamok
Paraverseny
9.55, 11.00, 15.45, 16.50:
döntők

KERÉKPÁR
12.30: országúti világbajnokság, Imola, női mezőnyverseny 144 km (Vas Kata Blanka) (Tv: Eurosport1)

KETRECHARC
23.00:
Bellator Euro Series 8: Fabian Edwards–Costello van Steenis (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT

15.45: CSZKA Moszkva (orosz)–Valcea (román) (Tv: Sport1)
18.00:
Bietigheim (német)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
FTC-Rail Cargo Hungaria–Metz HB (francia) – elhalasztva
FÉRFI NB I
Mol-Pick Szeged–SBS-Eger – elhalasztva
Csurgói KK–Ceglédi KKSE – elhalasztva
NŐI NB I
18.00: Váci NKSE–Érd
19.15: MTK Budapest–Szombathelyi KKA (Tv: M4 Sport+)
FRANCIA BAJNOKSÁG
19.00:
Montpellier–Chartres (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
Krasznai-kupa, férfiak
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Sopron KC, Sopron

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
NB I, nők
16.00:
Pécsi TE-PEAC–Budaörsi DSE

SPORTLÖVÉSZET
8.00: 25.50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9–11.), 2. nap

SZNÚKER
20.00:
European Masters, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
9.00:
országos bajnokság, Nemzeti Edzésközpont
ATP-TORNA
13.30:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
15.00:
döntő, Strasbourg (Tv: Digi Sport3)

UFC
Vasárnap 4.00:
UFC 253, Israel Adesanya–Paulo Costa, Las Vegas (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 4. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
11.30:
KSI SE–Szeged
FÉRFI MAGYAR KUPA, BUDAPEST, HAJÓS ALFRÉD USZODA
ELŐDÖNTŐ
16.15:
BVSC-Zugló–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport+)
17.45:
FTC-Telekom–A-Híd-VasasPlaket (Tv: M4 Sport+)
MASTERS SUMMER CUP
13.25:
1. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
14.10: 2. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
NŐK
11.00:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–Tatabányai Vízmű SE
16.00: FTC-Telekom–Szegedi NVE
17.00: BVSC-Zugló MKB-Euroleasing–Budapesti Honvéd SE
18.00: Hungerit-Szentes–ZF-Eger

Népszerű cikkek

2020.10.30 23:51:28

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Szabó Zoltán együttese ezúttal kétgólos vereséget szenvedett Belgrádban.

2020.10.31 14:35:25

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Többen is hiányoztak koronavírus miatt az eszékiektől, de az történt a mérkőzésen, amit Bjelica megjósolt.

2020.10.31 11:05:20

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Négy győzelem után vereséget szenvedett a sepsiszentgyörgyi csapat az Academica Clinceni otthonában.

2020.10.27 17:57:12

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Azt csinált a labdával és a védőkkel, amit akart, miközben csalt a pályán és a pályán kívül is.