PSG: 41 millió fontos kastélyba költözne Messi és családja

D. Á.D. Á.
Vágólapra másolva!
2021.09.18. 11:52
null
Messiék egy kastélyba költözhetnek Párizsban (Fotó: AFP)
Lionel Messi és családja egy 41 millió fontos párizsi kastélyba költözne, ami autóval negyedórára van a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának edzőközpontjától – írja a Sport Bible.


Messiék a Royal Monceau hotelben szálltak meg, amikor megérkeztek Párizsba, és azóta is ott laknak, de az argentin támadó felesége folyamatosan keresi a tökéletes házat – most úgy tűnik, meg is találta.

Állítólag egy olyan párizsi kastélyt nézett ki, ami 1899-ben épült, 30 szobája van, s nagyjából 41 millió fontba kerül. A lenyűgöző kastélyban található medence, mozi és edzőterem is.

Ha minden igaz, Antonella már meg is nézte a kastélyt, de majd a hatszoros aranylabdás futballista hozza meg a végső döntést. Az biztosan a kastély mellett szól, hogy csupán tizenöt percre van autóval a PSG edzőközpontjától.

Messit legközelebb vasárnap este láthatjuk játszani, a Paris Saint-Germain 20.45-től fogadja a Lyont a Ligue 1 hatodik fordulójában.


Legfrissebb hírek

A Magdeburg nyerte a Barca elleni csúcsrangadót a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
1 órája

Ivan Juric: A PSG ellen csak kivégzési módot lehet választani

Bajnokok Ligája
5 órája

Közel az aláírás, az Inter Miami mindent megtesz Messi maradásáért

Minden más foci
12 órája

Ott folytatták, ahol májusban abbahagyták: a címvédő PSG átgázolt az Atalantán a Parc des Princes-ben

Bajnokok Ligája
2025.09.17. 23:03

Megfogyatkozva is a PSG az esélyes az Atalanta ellen

Bajnokok Ligája
2025.09.17. 11:08

Pintér Dániel a cserepadról figyelt, Messi és Jordi Alba is betalált a Seattle ellen

Minden más foci
2025.09.17. 09:10

Messi ezúttal sportkártyával döntött rekordot

Minden más foci
2025.09.16. 13:00

„A sztár most a csapat, az egész közösség” – még mindig a PSG és Donnarumma szakításáról

Francia labdarúgás
2025.09.16. 10:21
Ezek is érdekelhetik