Premjer-liga: sokba került az Anzsinak Eto'o hibája

2013.07.14. 18:45
Az Anzsi Mahacskala fordulatos mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott a Lokomotiv Moszkvával az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyitó fordulójában.

A 62. percben a szenegáli Dame N'Doye góljával a vendég Lokomotiv szerezte meg a vezetést, a 79. percben azonban az Anzsi egyenlített Ján Durica öngóljával (a szlovák védő a Videoton színeiben emlékezetes öngólt lövő Pavol Durica bátyja), majd nem sokkal később fordított. A 89. percben Roman Pavljucsenko alakította ki a 2–2-es végeredményt, amely 3–2 is lehetett volna, ám Samuel Eto'o a 92. percben büntetőt hibázott a mahacskalaiak részéről. emlékezetes öngólt lövő Pavol Durica bátyja), majd nem sokkal később fordított. A 89. percben Roman Pavljucsenko alakította ki a 2–2-es végeredményt, amely 3–2 is lehetett volna, ám Samuel Eto'o a 92. percben büntetőt hibázott a mahacskalaiak részéről.