Argentína: új éllovas, elveszítette első helyét a Boca

2012.09.24. 08:40
Az argentin labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában elveszítette első helyét az eddigi éllovas Boca Juniors: a „genovaiak” vasárnap 2–0-ra kikaptak a Lanús vendégeként, így a Newell’s Old Boys a Colón elleni, idegenbeli sikerével az élre ugrott.

A Boca kapusa, Oscar Ustari nagyot hibázott az első félidőben, ezt követően előnybe került a Lanús, amely a mérkőzés hajrájában a gólszerző Mario Regueiro kiállítása miatt megfogyatkozott, ám a folytatásban Diego Valero révén csak a hazaiak tudtak betalálni, így 2–0-ra nyertek.

A Newell’s továbbra is veretlen (5–3–0), ezúttal a Colón ellen nyert 2–1-re, így egy ponttal vezet a Vélez Sarsfield előtt a bajnokságban.