Al-Naszr: C. Ronaldo szerint a szaúdi liga már erősebb, mint a Ligue 1

S. B.S. B.
Vágólapra másolva!
2024.01.19. 18:08
Ronaldo szerint erősebb a szaúdi liga a franciánál (Fotó: Getty Images)
Címkék
A Dubaiban rendezett Globe Soccer Awards díjátadón Cristiano Ronaldo elmondta, szerinte a szaúdi liga erősebb a Ligue 1-nél és a visszavonulásával kapcsolatos terveiről is beszélt.

A gála elején a nézők kérdéseket tehettek fel a portugál klasszisnak, aki finoman szólva is megkérdőjelezhető kijelentést tett a színpadon. 

Cristiano Ronaldo ugyanis teljesen magabiztosan kijelentette, hogy a szaúdi bajnokság már most erősebb, mint a francia élvonal, és ezt állítása szerint egy év után már meg tudja állapítani. 

Ezen kívül az Al-Naszr 38 esztendős játékosa azt is hozzátette, a közeljövőben a világ három legjobb bajnoksága között fogják emlegetni a szaúdi ligát. 

Az interjú végén a visszavonulásával kapcsolatban is kérdezték a veterán klasszist, aki viccesen csak ennyit felelt: 

„Akkor vonulok vissza, amikor már nem megy tovább. Talán tíz év múlva!?”

 

 

Legfrissebb hírek

Kazincbarcika, Nyíregyháza, DVTK – keleti harc a bennmaradásért

Labdarúgó NB I
8 perce

Gróf Dávid öröme: Végre tétmeccsek következnek!

Labdarúgó NB I
8 perce

Jégkorong Magyar Kupa: a címvédő és a DVTK kezdi a négyes döntőt

Jégkorong
24 perce

Újabb változás az élen, sem a Real Madrid sem a Liverpool nincs az első ötben – íme, a frissített BL-erősorrend

Bajnokok Ligája
31 perce

Edin Dzeko megszerzésére hajt a feljutásért küzdő Schalke

Német labdarúgás
34 perce

U-válogatott játékost vett kölcsön az MTK a DVTK-tól

Labdarúgó NB I
1 órája

Knoch Viktor: Hihetetlen, ami velünk történik…

Téli sportok
1 órája

Gianni Infantino az MLSZ-gáláról posztolt; Ceferin Honvéd-felsőt kapott

Magyar válogatott
1 órája
Ezek is érdekelhetik