
A szurkolók szerint Szoboszlai Dominik volt az idény legjobb Salzburg-játékosa (Fotó: Getty Images)
Az osztrák élvonalbeli Red Bull Salzburg szurkolói szavazásán Szoboszlai Dominikot választották meg a 2019–2020-as idény legjobb labdarúgójának.
A 19 éves magyar válogatott középpályásnak nem ez volt az első egyéni elismerése a közelmúltban: Szoboszlai lett az osztrák Bundesliga legjobb játékosa.
A bajnoki címet és Osztrák Kupát nyerő Salzburg a hivatalos közösségi oldalán szavaztatta meg követőit. A nyolc jelölt közül Szoboszlai Dominik lett a győztes, többek között a télen a Borussia Dortmundhoz szerződő Erling Haalandot is maga mögé utasította – derült ki a redbullsalzburg.at beszámolójából.
Szoboszlai a 2019–2020-as idényben 40 tétmérkőzésen összesen 12 gólt szerzett és 18 gólpasszt adott a Salzburg színeiben.
Legfrissebb hírek

Redzic Damir: Bizonyítani akarok Marco Rossinak
Magyar foci
2026.03.23. 15:55

Megdicsőülve – Thury Gábor jegyzete
Angol labdarúgás
2026.03.19. 23:34
Ezek is érdekelhetik





