Az MLSZ versenybizottsága az NB II Keleti csoportjában, az október 10-én (vasárnap) 15 órára kisorsolt Bőcs–Nyíregyháza bajnoki mérkőzés pályaválasztói jogát felcserélte.
A mérkőzést így a Sóstói Stadionban rendezik meg.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






