NB I: „Ádám Martint szeretettel várná sok fradista a csapatba”

A góllövőlista élcsoportja – <a href="http://onlive.nemzetisport.hu/live/nb1/nyito"><strong>NAGYÍTÁSHOZ ÉS A TELJES LISTÁHOZ KATT A KAÉPRE!</strong></a>
Vasárnap befejeződött a labdarúgó NB I 2021–2022-es idénye, amelynek gólkirálya a paksi Ádám Martin lett, a magyar élvonalban 1980 óta (Fazekas László, Újpest, 36 gól) nem látott gólterméssel, 31 találattal. A Ferencváros–Paks kupadöntő előtt kérdeztük a szurkolókat a csatár teljesítményéről.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik





