Gyász: elhunyt a vármegye II-es gólkirály, akit helikopterrel vittek kórházba
Életét veszítette Zsolnay Zsolt, a Komárom-Esztergom vármegyei másodosztályú labdarúgó-bajnokságban érdekelt Tokodi SE csatára – számolt be a klub Facebook-csoportjában a klubvezetést képviselő Berdó László.
Mint arról korábban beszámoltunk, a 36 éves labdarúgó – aki az előző idényben a bajnokság gólkirálya volt – a Tokodi SE–Tatabányai Vasas bajnoki mérkőzés szünetében lett rosszul, s végül mentőhelikopter szállította kórházba szívinfarktus gyanújával – a diagnózist később a klub is megerősítette.
„Mint azt tudjátok, az elmúlt vasárnap egyik felnőtt játékosunk, Zsolnay Zsolt Pál a mérkőzés félidejében rosszul lett, kórházba került. Majd ez idáig ott kezelték. Sajnos Zsolt élete legfontosabb meccsét ma elvesztette és innentől az égi pályákon rúgja a gólokat” – fogalmazott közleményében a tokodi klubvezetés, hozzátéve, hogy a haláleset miatt a mára tervezett utánpótlás-, illetve a holnapi felnőttmeccs is elmarad.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Vásáry Tamás zongoraművész
Egyéb egyéni
2026.02.06. 18:57

Gyász: elhunyt Keleti Éva fotóművész
Egyéb egyéni
2026.02.06. 18:49

Gyász: elhunyt Ódor Lajos evezős olimpikon
Egyéb egyéni
2026.02.05. 14:02

Gyász: elhunyt Soltész Gréta, korábbi válogatott atléta
Atlétika
2026.02.05. 12:51

Gyász: elhunyt az olimpiai bajnok lengyel ökölvívó
Ökölvívás
2026.02.04. 11:14
Ezek is érdekelhetik



