Kölcsönadta fiatal kapusát a DVSC – hivatalos

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
2025.02.14. 16:35
Engedi Márk Tiszakécskére került kölcsönben (Fotó: dvsc.hu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC bejelentette, hogy kölcsönadja Engedi Márkot a harmadosztályba.

A DVSC utánpótlás-válogatott kapusa, Engedi Márk a több játéklehetőség és a további fejlődés érdekében nyárig kölcsönben az NB II-be való feljutásért küzdő Tiszakécske együttesében bizonyíthat – közölte hivatalos oldalán a debreceni klub.

A 18 éves játékos az NB I-ben még nem mutatkozhatott be a Lokiban, csak a kispadon ült 15 alkalommal, a harmadosztályú tartalékcsapatban 2023 májusa óta véd, az idei szezonban 11 meccsen őrizte a kaput a DVSC II-ben.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A DEBRECENI VSC-NÉL
Érkezők: Henrik Rönnlöf Castegren (svéd, IK Sirius – Svédország, szabadon igazolhatóként), Maximilian Hofmann (osztrák, Rapid Wien – Ausztria), Lang Ádám (Omonia – Ciprus), Krisztijan Malinov (bolgár, KV Kortrijk – Belgium), Szűcs Tamás (FC Köbenhavn – Dánia, kölcsön után végleg), Vidnyánszky Mátyás (DAC U19 – Szlovákia), Amos Youga (közép-afrikai-francia, CSZKA Szófia – Bulgária, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe érkezők: Hegyi Krisztián (West Ham United – Anglia, legutóbb szintén kölcsönben Motherwell – Skócia), Maurides (Maurides Roque Junior, brazil, St. Pauli – Németország)
Kölcsönből visszatérők: –  
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: 
Kiszemeltek: 
Távozók: Victor Cristiano Braga (brazil, Tobol – Kazahsztán), Meldin Dreskovics (montenegrói, Darmstadt – Németország), Dusan Lagator (montenegrói, Kerala Blasters FC – India), Szenaga Naoaki (japán, OKMK Olmaliq – Üzbegisztán)
Kölcsönbe távozók: Engedi Márk (Tiszakécske), Hornyák Csaba (Mezőkövesd Zsóry FC, kooperációs kölcsön), Kohut Máté (Békéscsaba 1912 Előre)
Kölcsönből visszatértek klubjukhoz: Zsirajr Sagojan (örmény, Ararat – Örményország)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Jorgo Pëllumbi (albán), Arandjel Sztojkovics (szerb) 

 

Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
10 órája

A portugál Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
13 órája

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
17 órája

Ferencváros: új szerződést kötött az elefántcsontparti középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
18 órája

NS-infó: együttműködés jöhet a ZTE és a Nafta között – Zalaegerszegről érkezhet edző, játékos is

Labdarúgó NB I
18 órája

Megérkezett Zalaegerszegre az új vezetőedző, Filipe Celikkaya, a Fraditól pedig csatár érkezik – NS-infó

Labdarúgó NB I
22 órája

NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ

Labdarúgó NB I
23 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
23 órája
Ezek is érdekelhetik