Szerződést bontott sportigazgatójával a DVTK, fiatal szakember lehet az utódja

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
2024.11.04. 18:14
Dr. Bajúsz Endre távozik a DVTK-tól (Fotó: dvtk.eu)
Hétfőn közös megegyezéssel szerződést bontott az NB I-es labdarúgócsapat sportigazgatójával, Bajúsz Endrével a Diósgyőri VTK.

„A döntés nincsen összefüggésben a Fehérvár elleni szerdai kupamérkőzéssel, és értelemszerűen a tegnapi, Paks elleni győzelemmel sem! A döntést hosszabb folyamat előzte meg – szögezte le Magyar Mátyás, a DVTK tulajdonosa a klub honlapjának. – A közösen meghatározott szakmai célok elérésével nem sikerült megfelelő ütemben haladni. Ezt az elmúlt hónapokban többször jeleztem a sportigazgatónak, de sajnos érdemi előrelépés nem történt, ezért döntöttünk a közös munka befejezése mellett. A célom ugyanis, hogy a jelenlegi szintről továbblépjünk, és kiaknázzuk a klubban rejlő igazi potenciált. Ehhez még strukturáltabb, még professzionálisabb szakmai munkára van szükség. Bajúsz Endrének elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy az NB II-ből rekordpontszámmal jutott fel a csapat az élvonalba, illetve abban is, hogy az előző idényben a klub a tizenkét csapatos NB I-ben története eddigi legelőkelőbb helyezését érte el. Köszönet ezekért, és további sok sikert kívánok neki!”

Bajúsz Endre utódját a klub hamarosan bejelenti. Lapunk információi szerint a 27 éves Horváth Csenger a legesélyesebb a posztra, aki játékosmegfigyelőként dolgozott korábban Gyirmóton és Debrecenben, valamint a Stars and Friends menedzserirodánál is.

 

Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
13 órája

A portugál Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
15 órája

Ferencváros: új szerződést kötött az elefántcsontparti középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
20 órája

NS-infó: együttműködés jöhet a ZTE és a Nafta között – Zalaegerszegről érkezhet edző, játékos is

Labdarúgó NB I
20 órája

Megérkezett Zalaegerszegre az új vezetőedző, Filipe Celikkaya, a Fraditól pedig csatár érkezik – NS-infó

Labdarúgó NB I
23 órája

NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:09

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:55
Ezek is érdekelhetik