NB I: legalább egy hónapig nem játszhat a Nyíregyháza csapatkapitánya

2024.08.06. 16:51
Nagy Dominik (jobbra) egy hónapra kidőlt (Fotó: Dömötör Csaba)
Legalább egy hónapig nem játszhat Nagy Dominik, a labdarúgó OTP Bank Ligában újonc Nyíregyháza Spartacus csapatkapitánya.

 

A klub honlapjának keddi híradása felidézte, hogy a tízszeres válogatott szélsőt szombaton az MTK Budapest otthonában 3–0-ra elveszített bajnoki mérkőzés szünetében kellett lecserélni. Az MRI-vizsgálat megállapította, hogy a bokája és a térdszalagjai is sérültek. Műtétre nincs szüksége, de négy-hat hétig nem futballozhat.

A két forduló után három ponttal álló Nyíregyháza vasárnap a legutóbb bronzérmes Puskás Akadémia vendége lesz.

1. MTK Budapest224–0+46
2. Puskás Akadémia224–2+26
3. Fehérvár FC2113–1+24
4. Paksi FC2114–3+14
5. Debreceni VSC113–0+33
6. Ferencvárosi TC111–0+13
7. Nyíregyháza Spartacus2112–4–23
8. Kecskeméti TE2110–1–11
9. Diósgyőri VTK2113–5–21
10. Újpest FC222–4–20
11. Zalaegerszegi TE221–3–20
12. ETO FC Győr221–5–40
AZ NB I állása

 

 

Legfrissebb hírek

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
18 órája

Három játékosával hosszabbított a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.06.21. 10:18

Efraín Juárez előbb meccselt, majd éneklésre készült az ETO edzőtáborában

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 17:13

Felkészülés: tíz gólt szerzett első nyári mérkőzésén a Paks

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 13:28

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Hétfőn sorsolnak az új idényre a labdarúgó NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 16:14

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

Szókimondó, új hullámos, védekező stílusú – mexikói vélemények az ETO új edzőjéről

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 09:49
Ezek is érdekelhetik