Felkészülés: Futács-dupla, lengyel élcsapatot vert meg az MTK

V. Á.V. Á.
2022.01.21. 11:04
Az MTK törökországi edzőtáborban készült a tavaszi rajtra (Fotó: <a href="https://www.mtkbudapest.hu/hu/hirek/legyoztuk-a-lengyel-elcsapatot" target="_blank">mtkbudapest.hu</a>)
A Törökországban edzőtáborozó MTK Budapest 3–2-re legyőzte a lengyel élvonal 4. helyén álló Radomiak Radom együttesét.

A lengyel csapat szerzett vezetést az 5. percben, majd Futács Márkó egyenlített. A szünetre mégis az újra betaláló Radomiak Radom mehetett előnnyel. A fordulás után hamar egalizált Kovács Mátyás révén az MTK, Futács pedig a 73. percben megszerezte a győztes találatot(3–2).

A 31 éves csatár már negyedszer volt eredményes a törökországi edzőtáborban lejátszott felkészülési mérkőzéseken.

Az MTK ma még egy találkozót játszik, 13 óra 30 perctől az ukrán Sahtar Doneck lesz az ellenfele.