PAFC: kölcsönvették az NK Osijek horvát támadóját

B. A.B. A.
2020.08.10. 15:11
null
Antonio Mance a következő idényt a Puskás Akadémiánál tölti (Fotó: pfla.hu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia a hivatalos oldalán számolt be arról, hogy egy évre kölcsönvette az NK Osijek támadóját, Antonio Mancét.

 

A 25 éves horvát futballista az NK Pomoracban kezdte meg a pályafutását, később volt az NK Istra, az NK Domzale, a szlovákiai Trencín és a francia Nantes játékosa.

Az NK Osijek tavaly nyáron szerződtette, az előző idényben 30 bajnokin hét gólt és öt gólpasszt jegyzett, míg a kupában három meccsen négyszer is betalált az eszéki együttes színeiben.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PUSKÁS AKADÉMIA FC-NÉL
Érkezők: Alexandru Baluta (román, Slavia Praha – Csehország), Kiss Ágoston (Haladás, legutóbb kölcsönben Arminia Bielefeld – Németország), Joao Nunes (portugál, Panathinaikosz – Görögország), Weslen Júnior (brazil, Sao Bernardo – Brazília, legutóbb kölcsönben FK Ararat Jereván – Örményország)
Kölcsönbe érkezők: Antonio Mance (horvát, NK Osijek – Horvátország)
Kölcsönből visszatérők: Fülöp Lóránd (romániai, Sepsi OSK – Románia, ?), Kiss Tamás (Diósgyőri VTK)
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:

Kiszemeltek:
Távozók: Hegedűs János (Diósgyőri VTK), Hegedüs Lajos (Paksi FC, szabadon igazolhatóként), Sós Bence (Debreceni VSC), Varga József (Debreceni VSC), Ján Vlasko (szlovák, Spartak Trnava – Szlovákia)
Kölcsönbe távozók: Skribek Alen (Budafoki MTE), Madarász Márk (Csákvár, ismét kölcsönbe)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Gyurcsó Ádám (Hajduk Split – Horvátország)
A nyáron távozik, de már bejelentették:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
1 perce

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
1 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
18 órája

A Puskás Akadémia középpályása a Csíkszeredánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
23 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:25

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:40

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik